תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 87 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הנה שלי (סורי על הבלאגן...)

אחד של כל סביבת העבודה ואחד תקריב על המערכת...

(ברור לי שאני אצטער על ההודעה הזו...אני צריך להיות יותר חכם מלהגיב בת'רדים סטיקיים אינסופיים [ע"ע "על ספקי-כוח" בחומרה אחרת...], כי יען על הת'רד הזה לרדוף אחרי בכל פעם שאני אלחץ על "תגובות להודעות שלי"...)

אבל...לא יכול להתאפק...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיו, לזה אני קורא בלאגן.

החוטים מאוד חשופים, אתה לא חושב לשים אולי איזה פאנל מעץ שיסתיר אותם?

האמת...אני יודע שפנאל זה מתבקש אבל אין לי ממש כוח להתעסק  עם זה, חוצמזה אני די אוהב את הבלאגן הזה...(לפחות אני יודע שזה הבלאגן שלי...  ;) )

וחוצמזה (2), החתולים שלי גם אוהבים את החוטים האלה...נראה לי שאם אני אשים פנאל מעץ שיסתיר אותם הם לא ידברו איתי יותר...  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה פשוט זוועתי תעשה משהו בנידון ומהר!!!

לפחות תנקה את הכמויות אבק העצומות שיש שם, זה פשוט נורא.

בכלל אני מציע לך לעשות משהו בכלליות בחדר שלך כי זה פשוט מפחיד, ורצוי שתעשה את זה לפני שאתה מביא בנות כי הן יבהלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק נראה מלוכלך, אני אלרגי לאבק ככה שפעם בשבוע אני עובר על הכל עם סמרטוט ושואב אבק.

וזה נראה כאילו זה הולך ליפול בגלל שצילמתי את זה מזווית לא מוצלחת במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שלי (סורי על הבלאגן...)

אחד של כל סביבת העבודה ואחד תקריב על המערכת...

(ברור לי שאני אצטער על ההודעה הזו...אני צריך להיות יותר חכם מלהגיב בת'רדים סטיקיים אינסופיים [ע"ע "על ספקי-כוח" בחומרה אחרת...], כי יען על הת'רד הזה לרדוף אחרי בכל פעם שאני אלחץ על "תגובות להודעות שלי"...)

אבל...לא יכול להתאפק...

שמעת פעם על המושג שולחן למחשב?

משהו כזה למשל

http://officedepot.co.il/(jtieso45byi4pbqc0ot5vq55)/catalogSubcategory.aspx?ID=2513001&CID=100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החדר שלי משושה (באמת!, יש לו 6 קירות!) ככה ששולחן סטנדרטי לא יתאים (ניסיתי...), אז אילתרתי משהו...

חדר משושה?! :s05:

בכל אופן,תנסה לסדר את זה בצורה אסטתית יותר ותנקה אבק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...