תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K} - עמוד 94 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב שלכם + סביבת העבודה שלכם {לא לבעלי 56K}

dino

Recommended Posts

• תגובות 1.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

no no no...

The bald dude

ROXXORS :P

בקיצר כמו שאמרנו...

לדעתי כל חדר לא חשוב כמה כלי הוא צריך להימדד על פי רמה מסוימת נקרא לזה...

מד התנחלות.

בוא נגיד לא' יש חדר עצום אבל אין לו אז מד ההתנחלות שלו היא 3 מתוך 10

אני הייתי מדרג את החדר שלי כ 8 {לא כזה גדול אבל יש מחשב מיני בר (בטיפול) וPS2 ...}

אהה וכמובן חתולים בלי הפסקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי מדרג את החדר שלי כ 8 {לא כזה גדול אבל יש מחשב מיני בר (בטיפול) וPS2 ...}

אהה וכמובן חתולים בלי הפסקה...

גם החדר שלי מוצף בחתולים...

פעם הטלווזיה שלי התחילה להבהב אז עליתי על סולם (הטלווזיה על זרוע) והתחלתי לבדוק את החיבורים אבל אז ראיתי שיש מיצי שיושבת לי בדיוק על פתחי האוורור של הטלווזיה, וכשפיניתי אותה לאחר כבוד משם היא עוד עשתה לי פרצוף...חוצפנית :silly:

אבל אי-אפשר בלעדיהם...כשאני לא בבית יותר מהכל אני מתגעגע לחתולים שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

דבר מפחיד שקרה לי היום,אני שומע שלוש ציפצופים כשאני מחוץ לדלת של החדר ופיצוץ קטנצ'יק,ונחשו מה קורה כשאני נכנס לחדר?

מלא אבכל מלא מלא עשן אפור ומסריח!!!!

כמובן שבדקתי לראות מה זה,וראיתי שהכונן שלי לא מגיב משום מה אז הוצאתי אותו,המחשב לא עשה לי בוס,התחלתי להתעסק שם עם החוטים עד שהצלחתי להפעיל את המחשב רק שהמחשב לא נכנס לי לווינדוס,קיצר עשיתי שחזור מערכת ועכשיו המחשב ועובד יחסית בסדר(קצת פחות מהיר משום מה....) בכל מקרה אני מזה מפחד שמשהו שם נשרף ואני לא רואה מה זה........ :'( :'( :'(

על הדרך כבר צילמתי את המחשב לאחר סידור החוטיםואת המארז עצמו לאחר סידור וניקוי של החדר........תמונות בשבילכם:

23070517457xt.jpg

23070517460va.jpg

23070517596dd.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...