נקנה סט MX5000 Logitech התרשמות ותמונות 22/2 - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נקנה סט MX5000 Logitech התרשמות ותמונות 22/2

e-d-a

Recommended Posts

הדגם הזה:

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=1075

חיפשתי בנרות את הדגם הזה: http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=1077

אבל כבר לא מכרו אותו כמעט בשום מקום (כמובן במחיר סביר ולא ב120 ש"ח) אז התפשרתי על העלית ואני עדיין לא שלם עם הקנייה שלי.

קניתי הרבה חלקים למחשב שלי בשנים האחרונות ושני הדברים היחידים שאני עדיין לא שלם עם הקניה שלהם זה הכרטיס מסך שלי (7300GS) והמקלדת הזה... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש את העלית ואני בגדול מרוצה מקווה שבקרוב היא תוחלף באלחוטית הסט המדובר פה בהחלט נראה מעניין אבל כבר יש לי עכבר G7 ואני מרוצה ממנו ככה שאני אחפש רק את המקלדת .

מה גרם לך להתאכזב מהעלית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, ציפיתי שיהיה שינוי משמעותי במעבר ממקלדת ג'נרית שאיתי כבר למעלה משש שנים למקלדת שכולם ממליצים עליה.

המקשים הם אותו הדבר מבחינת נוחות והם רועשים באותה רמה של המקלדת הקודמת שלי.

אני לא משתמש בכלל בכפתורים של הזום- סתם ביזבוז של 3 כפתורים, יכלו לשים שם 5 כפתורים במקום או איזה ג'ויסטיק קטן.

אממ, מה עוד? כל הכפתורים של הFים ממש מעצבנים וחבל שהם לא עשו אותה מרובעים או פחות בולטים, או לפתוח לעשות אותם עם שקע כמו הESC.

והדבר האחרון הוא הכפתור של המצב שינה, לא יכלו לשים עוד אחד בשביל כיבוי?? (בקודם היה לי כיבוי, שינה והתעוררות).

מרכז המקלדת, המקשים הסטנדרטיים- האותיות וכל מה שמסביבם עשו בסדר.... וזהו, לא מצאתי במקדלת משהו מיוחד. יכולתי להשקיע את הכסף הזה בעכבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להבין חלק מהנוקדות שציינת

זה שהיא לא שקטה אני מסכים לי אישית זה לא מפריע. בפונקוציות של כפתורי ה F אני לא משתמש ולא מרגיש שחסר לי איזשהוא כפתור מיוחד לדעתי אין יותר מדי מה לצפות ממקלדת גם ג'נרית עושה ת'עבודה נאמנה ,העלית מרגישה קצת יותר איכותית וניתן להתאים כפתורים לצרכים שלך זה הכל .דברים שאישית מצאתי שימושים לי הם במחשבון EMAIL מסנג'ר מדי פעם זום וכפתורי הווליום מעבר לזה הרוב מיותר .

לי היא עלתה בסביבות ה 120 ש"ח אם אני לא טועה ולדעתי היא שווה את הסכום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משתמש בFים, אני משתמש בקיצורי שלהם, אני משתמש בהם במקום אלט+ טאב (תוכנות קבועות שעולות כל הזמן).

הכפתור ווליום אצלי כמעט ולא בשימוש מכיוון שהמחשב מחובר למערכת סטריאו עם שלט.

איכותית? אני לא מרגיש ככה. אולי בגלל שכ"כ התרגלתי למקלדת הקודמת....

השאלה אם כל המקלדות שלהם בנויות ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...