נקנה סט MX5000 Logitech התרשמות ותמונות 22/2 - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נקנה סט MX5000 Logitech התרשמות ותמונות 22/2

e-d-a

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא לא אני דיברתי על חריטה , שייראה ממש כמו המקורי , אני לא הולך להרוס את המקלדת שלי עם מדבקות זוהרות :x

איפה חורטים וכמה זה עולה ?

אתה יודע איך הולכות האותיות במקלדות לוג'יטק? זה מין מדבקה כזאת שהדביקו אותה על המקשים באמצעות חום או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור מעל, הסט שלי עם אותיות כמו שאמרת רק באנגלית ובעברית הן חרוטות (שלדעתי זה הרבה יותר יפה).

והמדבקות האלו שהציעו לך ממש אבל ממש לא מומלצות (ואני יודע אני מוכר אותן :kopfpatsch:) מכל בחינה אפשרית שפשוט אין לי כח לפרט.

אין מצב שהסט הזה זול כמו שאמרת גם בארה"ב, ואם כן אז תתחדש.

חריטה איכותית עולה די יקר אני יכול לברר כמה אבל רק מחר אם אני יזכור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא האמין למחיר של בארה"ב , שים לב :

http://www.amazon.com/Logitech-Cordless-Desktop-Laser-967558-0403/dp/B000AY5ZIS/ref=pd_bbs_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1203892211&sr=8-1

אגב , כל עוד נגיד החריטה עולה בסביבות 100-200 שקל , עדיין זה יהיה זול יום ב400-500 שקל מלקנות אותה בארץ !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא האמין למחיר של בארה"ב , שים לב :

http://www.amazon.com/Logitech-Cordless-Desktop-Laser-967558-0403/dp/B000AY5ZIS/ref=pd_bbs_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1203892211&sr=8-1

אגב , כל עוד נגיד החריטה עולה בסביבות 100-200 שקל , עדיין זה יהיה זול יום ב400-500 שקל מלקנות אותה בארץ !

כנראה לא ממש הבנת איך זה עובד שם אבל בקצרה אתה משלם 99$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי תאימות ללינוקס?

מישהו ניסה לסדר את זה?

אני עם ה MX510 ולא הצלחתי קנפג אותו כמו שצריך עד הסוף על קובונטו בשלל צבעים וגרסאות...

ובכל אופן, כמעט ותמיד מומלץ, מנסיון של שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי תאימות ללינוקס?

מישהו ניסה לסדר את זה?

אני עם ה MX510 ולא הצלחתי קנפג אותו כמו שצריך עד הסוף על קובונטו בשלל צבעים וגרסאות...

ובכל אופן, כמעט ותמיד מומלץ, מנסיון של שנים.

אין שום בעיה להגדיר את ה 510, לא יודע מה עשית שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר התרשמות מהסט?

יצא לך להשוות/ להיתקל בדגם העלית של לוג'יטק? אני רוצה לדעת אם כל המקלדות שלהם עשויות באותה איכות כי ממש התאכזבתי מהעלית- ציפיתי ליותר ולא הייתי מתנגד לחזור למקלדת הג'נרית שהייתה לי קודם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר התרשמות מהסט?

יצא לך להשוות/ להיתקל בדגם העלית של לוג'יטק? אני רוצה לדעת אם כל המקלדות שלהם עשויות באותה איכות כי ממש התאכזבתי מהעלית- ציפיתי ליותר ולא הייתי מתנגד לחזור למקלדת הג'נרית שהייתה לי קודם....

דגם העלית של לוג'יטק? תפרט קצת יותר.

אני אישית מרוצה מהסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...