נקנה סט MX5000 Logitech התרשמות ותמונות 22/2 - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נקנה סט MX5000 Logitech התרשמות ותמונות 22/2

e-d-a

Recommended Posts

אין דרך להטעין את המקלדת היא עובדת על סוללות רגילות לא כמו העכבר שעובד על מובנית, כמה זמן היא מחזיקה אין לי מושג כמו שאמרתי רק היום התקנתי את הסט.

המסך lcd ממש נחמד תוספת שרק מוסיפה לכל הסט המושלם הזה לדעתי, אבל ממש לא משהו שבגללו הייתי קונה את המקלדת, יש שם גם מד טמפרטורה (בפרנהייט) שאומר את מעלות החדר עדיין לא יצא לי לשחק עם התפריט שלה כ"כ כי לא היה לי זמן להתעסק עם זה.

יש את הדונגל עצמו שהוא נכנס למאריך על מנת שהדונגל לא יהיה תקוע ככה מאחורי המחשב יותר יעיל ונראה יותר טוב לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא בטוח בקשר למחיר נראה לי פחות מהמחיר הכי זול בזאפ אבל יבואן רשמי ואחריות בלתי מוגבלת.

ולא עמדתי בפיתוי והרכבתי את שאר החומרה, ואני חייב להגיד שממש עכבר מדוייק במשחקים והכפתורים אקסטרא רק מוסיפים, הכפתור של החלפת לא הצלחתי ליישם אותו במשחק (cod4) ברגע שלוחצים עליו הדריבר של הסט מתערב וזה יוצא לחלונות וממזער את המשחק וכיב יכול נותן לי אפשרות לבחור בין ישמוים פתוחים כמו שעושה הalt+tab לא קריטי אני בטוח שגם יש דרך לעקוף את זה פשוט אין לי כח לחפש :cool2:

אבל בכללי לא מצאתי חסרונות עדיין, דרך אגב ניסיתי את הסט גם ממרחק של 10 מטר לפחות ודרך שלושה קירות בדרך ועבד מצויין ללא שום דיליי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות. ועוד שאלה.. המסך אלסידי. באיזה תוכנות ומשחקים הוא תומך? לגבי הG15 אני יודע שיש רשימה בויקיפדיה של כל התוכנות והמשחקים שהוא תומך בהם.. ויש להוריד פלאגאין. יש לך מושג לגבי המקלדת של ה mx5000?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות אבל אני לא מעוניין לשנות אותו זה מאוד מאוד (מאוד!! : ) נוח שזה ככה, במשחקים אפשר להשתמש בקדימה\אחורה מאוד נוחים ונגישים לאגודל, ויש גם אפשרות בדריבר שהעכבר יזהה משחקים אבל לא כ"כ התעמקתי בה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לפתוח נושא חדש בשביל זה אז אני יתעלק לך על השירשור :

אני מתכנן לקנות MX5000 בארה"ב ולהביא לארץ , משלוח אני לא צריך , כי קונים את זה שם בשבילי ומביאים לארץ .

הקטע הוא ששם הוא עולה 60 דולר שזה בערך 220 שקל , וזה 600 שקל מהמחיר הכי זול בזאפ , הקטע הוא האם יש אפשרות בארץ להוסיף עיברית במקשים ? ואם כן איפה וכמה זה עולה .??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...