מבקש חוות דעתכם למפרט הנ"ל, ~6500 ש"ח, לצורכי עבודה - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעתכם למפרט הנ"ל, ~6500 ש"ח, לצורכי עבודה

השופט

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מקשיב מצויין,

אני יודע שההבדל הוא באיכות טובה מעט יותר - לא רלוונטי עבורי.

אני יודע שההבדל הוא אופצית תמיכה ב DUAL - לא רלוונטי עבורי מכיוון שאני אעבוד ק עם SIM אחד.

האם יש יתרונות רלוונטים שפיספסתי ?

וביקשתי לא להתרגז :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שביקשת שלא אתרגז. אמרתי שההבדלים הם לא בפיצ'רים, אז אתה יכול להתעלם מהDualDDR ומכרטיס הקול. אמרתי שההבדל היחיד שגורם ללוחות-אם מבוססי הצ'יפ nForce2 להיות עדיפים יותר על לוחות הKT400 הוא בביצועים. הקידוד שלך יהיה מהיר יותר ותקבל יותר FPS במשחקים ברמת הפיפ"א שאתה מתכוון לשחק בהם במערכת הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרי עדפיויות :

במידה והיית צריך לבחור *רק* אחד מהשניים :

שדרוג מלוח GA-7VAX KT 400

ללוח 2 WinFast K7NCR18D-Pro

או

שדרוג ממעבד 2200

למעבד 2400

(כאשר הזכרון בלתי ניתן לשינוי : Micron 512MB 333 PC2700)

מה היית מציע לי לבחור ?

* עריכה : לקחתי את שניהם, והורדתי בכרטיס מסך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה- Mentally, שני דברים. א) נחותים משמעותית? אני חשוב שאתה מגזים עם ההגדרות שלך.

זו תשובתך לקביעה של Mentally כי ביצועי ערכת השבבים KT400 נחותים משמעותית מהמקבילה מבית .

זו כבר סתירה...

What gives?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, להלן המפרט האחרון, המעודכן והבלתי ניתן לשינוי

* התפשרתי בכרטיס מסך (חייבים לקצץ איפה שהוא)

* המארז כנראה יהיה לבן (כרגע לא היה במלאי בחנות)

* איוורור יהיה 120 מ"מ שמגיע עם המארז + מאוורר שיגיע עם המעבד או מה שמצויין במפרט

* החלטתי כן ללכת על לוח האם הזה, בשל בהפרש הנמוך יחסית במחיר (ולא להשקיע בכרטיס מסך שלא מעניין אותי)

אשמח לשמוע בעיקר האם עשיתי טעות גורלית כלשהו, האם שכחתי רכיב חשוב והאם יש התנגשויות במפרט.

תודה וחג שמח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרה 'נחות משמעותית' לא תואמת לטעתי ל'פי 1/3' או 'פי 2/5'. אולי מבחינה דקדוקית היא כן, אבל היא קיצונית הרבה יותר. כשהוא אמר שהביצועים של הKT400 הם נחותים משמעותים מול ביצועי הnForce2, זה נשמע היה כאילו הם כ"כ מזעזעים שבשום פנים ואופן אין לחשוב אפילו לכיוון שלהם. זה ממש לא נכון ועם תקציבים דלים מאוד הם יכולים להיות עדיפים.

במערכת, לא ראיתי שום שינוי בכרטיס המסך. זהו הכרטיס שבחרת קודם. זה כרטיס זול וטוב מאוד לבעלי התקציב הדל יחסית, אבל תוכל לקחת GF2MX במקומו אם התקציב כ"כ משנה לך. אגב, אם אתה תוהה למה אני לא מגיב לגבי המסך, אז הסיבה היא שאני פשוט תומך בדבריו של RnGKay לגבי מסכי הLCD ואני ממש לא ממליץ עליהם. אם אתה רוצה, תהנה. אחרת, קח את הP95F+ של ViewSonic.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, להלן המפרט האחרון, המעודכן והבלתי ניתן לשינוי

* התפשרתי בכרטיס מסך (חייבים לקצץ איפה שהוא)

* המארז כנראה יהיה לבן (כרגע לא היה במלאי בחנות)

* איוורור יהיה 120 מ"מ שמגיע עם המארז + מאוורר שיגיע עם המעבד או מה שמצויין במפרט

* החלטתי כן ללכת על לוח האם הזה, בשל בהפרש הנמוך יחסית במחיר (ולא להשקיע בכרטיס מסך שלא מעניין אותי)

אשמח לשמוע בעיקר האם עשיתי טעות גורלית כלשהו, האם שכחתי רכיב חשוב והאם יש התנגשויות במפרט.

תודה וחג שמח !

מה דעתך עח המחשב הבא:

שם הפריט מחיר כמות סך הכל

Intel® Pentium® 4 2.4Ghz 1,199¤ 1,199¤

MB 333MHz PC2700 DIMM CL2.5512 זיכרון 469¤ 469¤

Western Digital 80GB 7200 RPM ATA/100 8MB 799¤ 799¤

צורב LG 52X52X24 379¤ 379¤

כונן LG X16X48 DVD 289¤ 289¤

מארז ATX (מתאים גם לפנטיום E-STAR (4 עם USBצדדי 239¤ 239¤

כונן דיסקטים "MB 3.51.44 70¤ 70¤

מסך MAG X-Flat series_786pf "17 שטוח 999¤ 999¤

Gigabyte GV-R9000 PRO II 128MB , TV OUT 780¤ 780¤

GA-8PE800 Ultra 1,079¤ 1,079¤

סך הכל : 6,302¤

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...