מבקש חוות דעתכם למפרט הנ"ל, ~6500 ש"ח, לצורכי עבודה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש חוות דעתכם למפרט הנ"ל, ~6500 ש"ח, לצורכי עבודה

השופט

Recommended Posts

המחשב הוא בעיקר לצורכי עבודה, ופחות למשחקים (וגם אז - לא מדובר במשחקים עתירי גרפיקה במיוחד, פיפ"א + )

האם יש התנגשויות חומרה ?

האם יש רכיבים לא מומלצים ?

האם יש לכם שינוי להציע ?

תודה מראש.

אם יש בעיה בטעינת התמונה, להלן המפרט כתוב בטקסט :

הסר כמות. מוצרים סה"כ

ALBATRON FX5200P 128MB DDR 548 ש"ח

Gigabyte GA-7VAX KT 400 490 ש"ח

ATHLON XP 2200 625 ש"ח

גוף קירור + מאוורר למעבד : VANTEC AeroFlow VA4-C7040 ש"ח 160

Micron 512MB DDR 333 PC2700 421 ש"ח

WD 80GB 7200RPM 8 MB special version שלוש שנים אחריות 653 ש"ח

E616 266 ש"ח

LITE ON 48X12X48 OEM 315 ש"ח

TEAC FLOPPY DRIVE 1.44 72 ש"ח

TSUNAMI VIRGO BLUE - 400W 224 ש"ח

תוספת יציאות קידמיות למארז TSUNAMI 17 ש"ח

GANERIC CASE FAN 80MM 22 ש"ח

Benq FP767 17" LCD Monitor 2,841 ש"ח

סה"כ 6,654 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנ הייתי ממליץ להחליף את הלוח אם ללוח אם nForce2 של לידטק שעולה בערך אותו מחיר ונותן תמורה מצויינת למחיר.

אם זה לא אסור, אשח מאוד לקבל לינק ישיר למוצר בפנדה (משם אני רוכש את המחשב).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנ הייתי ממליץ להחליף את הלוח אם ללוח אם nForce2 של לידטק שעולה בערך אותו מחיר ונותן תמורה מצויינת למחיר.

מצאתי, זה : NFORCE2 WinFast K7NCR18G-Pro ?

אם כן, הוא לא אותו מחיר, הוא 200 ש"ח יותר...

מה בכלל היתרונות שלו ?

ומה לגבי שאר המפרט ? המסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שמסך CRT עדיף *בהרבה* על המסך ה-LCD הירוד באיכותו שלקחת... במחיר הזה אתה יכול לקנות את מסך ה-CRT בגודל 19" הכי איכותי שיש. גם מסכי CRT הם הרבה יותר איכותיים ממסכי LCD!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע שתקרא את כללי הפורום. הת'רד שלך כולל כותרת לא אינפורמטיבית ובנוסף עבר הקפצה. ערוך את הכותרת בהתאם לכללים.

הייתי מציע לקחת את הCI-6A19 של Compucase שמגיע עם ספק-כח לא-ג'נרי 300AR-T שיחזיק בצורה טובה יותר את המערכת שלך. לדעת רבים המארז יהיה יפה יותר, אבל זו לא הנקודה, אם כי עובדה שהספק של Heroichi יהיה טוב יותר. אם תוודא כי המעבד יגיע עם הSpire המקורי שהוא אמרו להגיע עימו, תוכל לחסוך את הקירור שהצגת. ואם לא, Volcano7+ יעשה את העבודה במחיר טוב יותר. בתוספת 166שקלים תקבל מעבד טוב יותר- הAXP2400+- ומשתלם הרבה יותר. לוח-אם מבוסס צ'יפסט nForce2, כפי שצוין, יציג ביצועים פי כמה טובים יותר מלוח מבוסס KT400. קח את הK7NCR18D-Pro ולא את הK7NCR18G-Pro.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שמסך CRT עדיף *בהרבה* על המסך ה-LCD הירוד באיכותו שלקחת... במחיר הזה אתה יכול לקנות את מסך ה-CRT בגודל 19" הכי איכותי שיש. גם מסכי CRT הם הרבה יותר איכותיים ממסכי LCD!

המסך לא נתון לוויכוח :)

אני מעוניין ב LCD, הדקוית הקטנות שמשנות למקצוענים לא מפריעות לא, וע"פ המפרט הוא סביר בהחלט למשתמש הממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע שתקרא את כללי הפורום. הת'רד שלך כולל כותרת לא אינפורמטיבית ובנוסף עבר הקפצה. ערוך את הכותרת בהתאם לכללים.

הייתי מציע לקחת את הCI-6A19 של Compucase שמגיע עם ספק-כח לא-ג'נרי 300AR-T שיחזיק בצורה טובה יותר את המערכת שלך. לדעת רבים המארז יהיה יפה יותר, אבל זו לא הנקודה, אם כי עובדה שהספק של Heroichi יהיה טוב יותר. אם תוודא כי המעבד יגיע עם הSpire המקורי שהוא אמרו להגיע עימו, תוכל לחסוך את הקירור שהצגת. ואם לא, Volcano7+ יעשה את העבודה במחיר טוב יותר. בתוספת 166שקלים תקבל מעבד טוב יותר- הAXP2400+- ומשתלם הרבה יותר. לוח-אם מבוסס צ'יפסט nForce2, כפי שצוין, יציג ביצועים פי כמה טובים יותר מלוח מבוסס KT400. קח את הK7NCR18D-Pro ולא את הK7NCR18G-Pro.

1. מתנצל, ערכתי את הכותרת

2. אם מותר, אפשר לקבל לינק ב[צונזר] למארז שהצעת ? (לא מצאתי)

3. שמעתי שוולקנו 7 וגם 9 מרעישים - מאנשים שמשתמשים בהם

4. מה ההבדל בלוח האם ? מה הלוח הזה נותן ?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU : AMD Athlon XP 2400+ Tray CPU [ ¤ 788.15 ] 1

Motherboards for AMD : NF7 nForce2 Motherboard (ATA133, DDR400, AGPx8, 5.1 Sound, USB 2.0) [ ¤ 615.54 ] 1

Memory : DDR-RAM 512MB 2700 Winbond Memory [ ¤ 419.48 ] 1

CPU Cooling : Thermaltake Volcano 7 Plus CPU Cooler for / Intel P4-478 !!! [ ¤ 115.13 ] 1

Hard Discs : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 652.99 ] 1

Video Cards : Connect3D 9100 64Mb [ ¤ 470.00] 1

Floppy : Teac / Alps / Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive [ ¤ 53.74 ] 1

CD-ROM / -ROM : -ROM Liteon 16/48 Retail [ ¤ 276.01 ] 1

CD-RW / -RW : Lite-On 48/12/48 Retail CD-RW [ ¤ 337.68 ] 1

LCD Monitors : 15" IIyama TXA3817 Black LCD Monitor [ ¤ 2520.76 ] 1

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 Front 300W Case [ ¤ 323.56 ] 1

Subtotal : ¤ 6573.7

שים לב שהמעבד טוב יותר, המסך הוא אמנם 15" אך הוא בין הטובים ביותר שיש בשוק כיום בניגוד ל-17" הבינוני שבחרת. המארז יותר מאוורר והספק מצויין. שים לב שהורדתי ברמה של הכרטיס מסך מכיוון שאין לך צורך בחזק יותר. בנוסף, לוח האם מבוסס NFORCE2 והוא עמוס בפיצ'רים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) ראה הוזהרת. פרסמת חנות וזוהי העבירה השלישית שלך על כללי הפורום. בפעם הבאה אני לא אעיר לך.

2) ראה סעיף 1.

3) הם לא מרעישים אם מעבירים אותם למצב חלש או בינוני- יש לשניים (V7+) ווסת לברירת העוצמה.

4) זהו לוח-אם אחר לגמריי. הוא מבוסס על צ'יפסט שמניב ביצועים טובים יותר. אין שום דבר שיש להוסיף.

Mentally, הNF7 הוא דיי ממוצע וכלל לא מתקרב לישיבה תחת ההגדרה 'מפוצץ בפיצ'רים'.

שוב LCD? ראיתי שבחרת קודם ב454Pro של Iiyama, מסך מאוד לא משתלם, אבל בכל זאת משתלם יותר מהLCD הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח הזה אמנם לא מכיל FIREWIRE וSATA אבל יש לו את כל שאר הדברים הנחוצים והלא נחוצים שיש בשאר הלוחות. כך שלא סטיתי יותר מדי מההגדרה ;)

שיניתי את המסך ל-LCD כי הוא לא מוכן להתפשר על מסכי CRT ומסכים זה הרכיב האחרון שמתפשרים בו לכן קונים את הטוב ביותר שבד"כ יוצא היקר ביותר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לך על המפרט של Mentally אבל כדאי לשנות את ה- ל-BenQ ולהשאיר את הכ.מסך שבחרת או לעלות דרגה ל-TI4200 (הם ממש בזול עכשיו).

בקשר למסך, לפי המפרט הטכני של ה-BenQ שבחרת הוא לא רע וכדאי לך לשקול ללכת עליו. אני מוכרח לציין שאין לי ניסיון עם המסך הספציפי הזה ככה שאני לא יכול להמליץ או לחוות דיעה מדוייקת עליו. אבל מהמפרט הטכני בלבד נראה שזה מסך לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין לא ממש מדויק. :P

על מסכים, אכן, לא מתפשרים. עכשיו, אם על מסכים לא מתפשרים וCRT טוב יותר, אז לא מתפשרים על CRT. מה שהוא לא מוכן להתפשר לגביו בגלל הגימיק, אין מה לעשות, אבל זה לא אומר שהוא לא יתפשר לרכיב בעל ביצועים טובים יותר. אם לא קיימת שום סיבה עקרונית וחשובה בשביל אותו משתמש למסך דק, אז פשוט לוקחים CRT. בקשר ללוח.. בגלל שלו ישנם הפיצ'רים הרגילים אז הוא ממוצע, כפי שאמרתי, ולא מפוצץ בפיצ'רים. סבבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים ::)

לפי ההגדרה שלך, מה הופך לוח ל"עמוס בפיצ'רים"?

בקשר למסכים, זה הכסף שלו, אם הוא מעוניין להשקיע ב-LCD גם אם זו לא הקניה הנכונה מתפקידנו להזהירו אבל גם לתת לו את האופציה הכי פחות גרועה שאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...