ריח שרוף מהמארז - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריח שרוף מהמארז

xTz

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בגלל שעדיין נשאר חשמל במחשב אחרי שאתה מכבה אותו ומנתק מהחשמל צריך לפרוק אותו כדי לא לפגוע ברכיבים של המחשב.

אז פשוט אחרי שאתה מנתק את המחשב מהחשמל תלחץ על הכפתור של ההדלקה ואז המחשב ידלק לחצי שניה ויכבה, כך אתה פורק את רוב החשמל שנשאר במחשב.

ואח"כ אתה פשוט נוגע בספק כוח בשתי הידיים.

בגלל ששאלת את זה אז אני מאמין שלא עשית את זה וכנראה פה הבעיה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שעדיין נשאר חשמל במחשב אחרי שאתה מכבה אותו ומנתק מהחשמל צריך לפרוק אותו כדי לא לפגוע ברכיבים של המחשב.

אז פשוט אחרי שאתה מנתק את המחשב מהחשמל תלחץ על הכפתור של ההדלקה ואז המחשב ידלק לחצי שניה ויכבה, כך אתה פורק את רוב החשמל שנשאר במחשב.

הארקה זה שפורקים מטען חשמלי לאדמה, איך בדיוק אתה מצפה לעשות את זה אחרי שניתקת את המחשב מרשת החשמל אני לא יודע.

לכל שקע חשמל יש חוט אחד שמחובר לקרקע והוא זה שמספק את ההארקה.

בכל מקרה זה לא משנה. מה שצריך לעשות זה לוודא שהרכיב החשמלי והמחשב נמצאים באותו פוטנציאל.

עושים את זה על ידי חיבור המחשב להארקה עם כבל נפרד (לא לשקע החשמל אם אתה לא רוצה למות) וקניית משטח מוליך שמחברים גם אותו להארקה.

את הרכיב שמים על המשטח לפני ששמים במחשב כדי להשוות את הפוטנציאלים ואז אפשר להתקין אותו בשקט במחשב.

מה שאולי התכוונת, זה לפרוק מטען שנשאר בקבלים, מטען כזה לא נשאר ליותר מכמה שניות כי הלוח אם הוא צרכן, כלומר גם כשהמחשב כבוי הוא עדיין לוקח זרם בשביל המצב סטנדביי שלו. זה בעיקר משמש להפעלת המחשב עם טיימר או דרך הרשת או דרך המקלדת. ככה זה בכל לוח תומך ATX. אז זאת לא בעיה.

בכל מקרה, אני בספק אם חשמל סטטי (שזה מה שהארקה מגינה מפני) היה גורם לריח שרוף, זה בדרך כלל מופיע ככשל פתאומי ולא ברור ברכיב. הנזק הוא פטאלי אבל קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום פנים ואופן לא נוגעים בספק!

לך תדע אם בספק יש איזה קצר פנימי או משהו.

נוגעים בחלק מתכתי של המארז.

פותח הת'רד-תחפש קודם כל קבלים שרופים על הלוח אם,אחרי זה נסה להפעיל עם ספק אחר

במידה ולא הולך

תשתמש בספק האחר,אבל תנתק הכול מהמחשב ותשאיר רק מעבד כרטיס מסך (במידה והוא חיצוני) וסטיק אחד של תשים בסלוט הכי קרוב למעבד.

אם עולה תנסה לכבות ולוהסיף עוד משהו,למשל כרטיס TV אם יש לך או כל כרטיס אחר,במידה ולא עולה אז מצאת תתקלה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...