Call of Duty: World at War - כל המידע כאן - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: World at War - כל המידע כאן

simonsix

Recommended Posts

אני מסכים לחלוטין , WWII מוצה עד תום , מה עם WWI? מה עם מה שהיה ביוגוסלביה? מה עם צ'צניה ורוסיה? מה עם ההפצצה המתקרבת באירן? ;D ;D ;D

אנחנו חוזרים שוב על איזה ויכוח ישן שהיה פה פעם...

אין מה להראות ממלחמת העולם הראשונה - חיילים מסתערים, מקלעים שוחטים אותם - זהו. לפעמים טנקים היו מצליחים לעבור את המקלעים, אבל אז הצוות היה נשחט על ידי חיילי האויב. המלחמה היחידה שיש לציין במלחמה הראשונה היא הים והאוויר - זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 346
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מאמין שמישהו בכלל מציין משחק כמו בפוסט של COD... עצוב מאוד...

ואני לא מאמין שאתה חושב שאפשר לעשות משחק מיהנה על WW I, ולמה אתה חושב שמעניין את מישהו המלחמה ביוגוסלביה או צ'צניה? תחשוב קצת פעם הבאה.

Far Cry היה משחק מעולה ומפתיע, לא נפל משום משחק בזמנו והתעלה על רובם. ההמשך שלו נראה מעולה ומספק לנו זירה שבינתיים לא מוכרת במשחקי FPS. לא רק שראוי

לציין ולהזכיר משחק כמו בדיון שכזה אלא אפילו צריך לעשות זאת מכיוון שהמשחק תרם רבות להתפתחות של הז'אנר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיונות לא חסר זה נכון.

רק אל תשכח שלפתח משחק מלחמה שמבוסס על מאורעות היסטוריים מצריך ניתוח מעמיק של אותה תקופה:

נשקים,מפות,כלי ,לבוש,מדים וכו

זה משהו שכבר קיים משום שהמשחקים הקודמים התבססו על אותה תקופה בדיוק

לכן קל יותר לפתח משחק חדש על מלחמת העולם השניה.

אני לא מקבל עצלנות של המפתחים כסיבה מספקת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מאמין שאתה חושב שאפשר לעשות משחק מיהנה על WW I, ולמה אתה חושב שמעניין את מישהו המלחמה ביוגוסלביה או צ'צניה? תחשוב קצת פעם הבאה.

Far Cry היה משחק מעולה ומפתיע, לא נפל משום משחק בזמנו והתעלה על רובם. ההמשך שלו נראה מעולה ומספק לנו זירה שבינתיים לא מוכרת במשחקי FPS. לא רק שראוי

לציין ולהזכיר משחק כמו בדיון שכזה אלא אפילו צריך לעשות זאת מכיוון שהמשחק תרם רבות להתפתחות של הז'אנר.

אני ממש לא מבין מה ההתלהבות מ- , חוץ מהאלמנטים הגרפיים מתקדמים לא היה בו שום אלמנט מיוחד.

הוא נוגד את כל הרעיון שמאחורי COD , הרי COD לא מאמינים בחייל אחד שהולך לבדו והורג מאות אנשים ומחסל אי שלם אלא שכל דמות היא חלק מקבוצה שפועלת לשם מטרה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי המלחמה בצ'צניה יכולה לתת עלילה פי 100 על העלילה של COD4 ופשוט אין שם חזרות על המשחקיות... למה לא עושים על המלחמה בעזה או מלחמת הלבנון השנייה? אבא שלי שירת בצ'צניה ואת מלחמת לבנון השנייה עבר אחי (אז לי נישאר להלחם בעזה :kopfpatsch:) ותאמין לי אחלה עלילה אפשר להוציא מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שמשעמם לא היה בצ'צניה ולא במלחמת לבנון השניה. לא היתה לי שום כוונה לזלזל, מה שניסיתי לומר הוא שפשוט אי אפשר לבסס משחק גדול ורציני על אחת מהמלחמות האלה מכיוון שיש פשוט חוסר עניין לציבור הרחב, אולי אותך זה יעניין אבל רוב הגיימרים ירימו גבה לנוכח הזירה של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין ליWarMachine פעם גם מלחמת העולם השנייה הייתה כמו צ'צניה... פשוט באה חברה שעשתה משחק כל כך טוב ועיניינה את הציבור... בכל מקרה מלחמת העולם השנייה עוד לא "שוחקה" עד תומה... יש עוד הרבהה מערכות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין ליWarMachine פעם גם מלחמת העולם השנייה הייתה כמו צ'צניה... פשוט באה חברה שעשתה משחק כל כך טוב ועיניינה את הציבור... בכל מקרה מלחמת העולם השנייה עוד לא "שוחקה" עד תומה... יש עוד הרבהה מערכות....

איך אתה יכול להשוות full scale war שנלחמה בכל מקום בגלובוס, מלחמה טוטאלית וענקית שכל מעצמות העל היו מעורבות בה, נלחמו בה על מספר שנים, כל הכלכלה הפכה לכלכלת מלחמה ועוד ועוד ועוד. להשוות את זה לסכסוך מקומי? בלי לזלזל זה ממש לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

זה יותר דומה לCOD 1.6...... ;D אגב אני פשוט עצלן אבל בחמישי יהיה קפיטן פרייס או לא יהיה? למה כי את השלישי אני לא זוכר... ואגב יש אחד בצוות של אינפיניטי יארד ששמו ג'ון או ג'ייק פרייס..... אה ובאינטרנט יש שמועה שאינפיניטי יארד עובדת על קוד 6 שיהיה בעתיד (לא ב2010 כמו COD4...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...