Call of Duty: World at War - כל המידע כאן - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: World at War - כל המידע כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 346
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם קצת מתבלבלים-

Activision הייתה המפיצה של COD4 ותהיה גם של COD5.

המפתחים שהביאו לכם את COD4 הם Infinity Ward.

המפתחים שיביאו לכם את COD5 הם Treyarch.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה עובדים, Treyarch היא חברה שלהם, הם נותנים לה משחקים על חשבון Infinity Ward, בזמן הזה Infinity Ward כניראה עובדים על מנוע חדש למשחק השישי ???

בכל מקרה אי אפשר לסמוך על , תיראו את SOF3 המשחק היה נוראי (תזכירו לי למה RAVEN לא היו המפתחים :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא ספק העובדה ש- Infinity Ward לא משתתפת בפיתוח המשחק היא מדאיגה לא פחות מהעובדה שהם חוזרים ל-WWII.

לפי דעתי הכיוון של Modern Warfare היה מעולה , למה לא להמשיך? חסרים קונפליקטים בעולם?

אין מה לעשות , להילחם נגד מדינות ערב זה הרבה יותר כיף מאשר היפנים ושות' ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהחבר'ה ב Treyarch הבינו שאין להם סיכוי ליצור משחק לוחמה מודרנית שלפחות ישתווה לרמה של COD4

ולכן ההחלטה לחזור למלחמת העולם השניה.

מצד שני יכול מאוד להיות שיש הסכמים פנימיים בין אינפיניטי לאקטיביז'ן שמגביל את עולם המשחק שיכולה לפתח Treyarch

אני בכלל הייתי רוצה לראות מלחמה מודרנית במדינות העולם השלישי-אפריקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני חושב על זה שוב, המהלך של חברת שונה וחזרה למלחמת העולם ה-2 הוא דווקא חכם:

Infinity Ward מודעת להצלחה המסחררת של המעבר לזירה המודרנית.

הם נותנים ל-Treyarch לשמור את המערצים על אש קטנה (ולרכב על גל ההצלחה), כשהם יפתחו את COD5.

בינתיים IW יעבדו על מנוע משחק חדש עבור הכותר ה-6 בסדרה.

וכשהוא ייחשף- ההייפ יהיה מטורף: IW חוזרים לפתח וזירת המלחמה תהיה מודרנית (או אולי עתידית מעט?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהחבר'ה ב Treyarch הבינו שאין להם סיכוי ליצור משחק לוחמה מודרנית שלפחות ישתווה לרמה של COD4

ולכן ההחלטה לחזור למלחמת העולם השניה.

מצד שני יכול מאוד להיות שיש הסכמים פנימיים בין אינפיניטי לאקטיביז'ן שמגביל את עולם המשחק שיכולה לפתח Treyarch

אני בכלל הייתי רוצה לראות מלחמה מודרנית במדינות העולם השלישי-אפריקה

יש אינספור משחקי WWII... הם עברו למודרני, שהיה מצויין. אם הם נמנעים ממודרני, למה לחזור ל WWII, אפשר תמיד ללכת לעתיד הקרוב או אפילו הרחוק.. או בכלל COD פנטזיה עם דרקונים ואלפים :xyxthumbs: בקיצור לא חסר רעיונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיונות לא חסר זה נכון.

רק אל תשכח שלפתח משחק מלחמה שמבוסס על מאורעות היסטוריים מצריך ניתוח מעמיק של אותה תקופה:

נשקים,מפות,כלי ,לבוש,מדים וכו

זה משהו שכבר קיים משום שהמשחקים הקודמים התבססו על אותה תקופה בדיוק

לכן קל יותר לפתח משחק חדש על מלחמת העולם השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיונות לא חסר זה נכון.

רק אל תשכח שלפתח משחק מלחמה שמבוסס על מאורעות היסטוריים מצריך ניתוח מעמיק של אותה תקופה:

נשקים,מפות,כלי ,לבוש,מדים וכו

זה משהו שכבר קיים משום שהמשחקים הקודמים התבססו על אותה תקופה בדיוק

לכן קל יותר לפתח משחק חדש על מלחמת העולם השניה.

אני מסכים לחלוטין , WWII מוצה עד תום , מה עם WWI? מה עם מה שהיה ביוגוסלביה? מה עם צ'צניה ורוסיה? מה עם ההפצצה המתקרבת באירן? ;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...