Call of Duty: World at War - כל המידע כאן - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: World at War - כל המידע כאן

simonsix

Recommended Posts

COD5:GDMK

הילחמו בארגון מרושע שמבריח מאירופה למליציות באפריקה, ובראשו עומד המאסטרמיינד ארקדי גאידמק :smile1:

לדעתי באמת יהיה קצת אידיוטי לחזור למלחה"ע 2 (1 זה בכלל האמא של השיעמום) אחרי שעשו משחק בהווה.

אפשר או להתקדם עוד צעד קטן לתוך העתיד, או פשוט להישאר בהווה.

מצער לשמוע שלא Infinity ward יפתו את המשחק, COD3 לא היה רע- אבל הוא פשוט צעק "בינוניות". זה היה קצת מבאס.

מבחינת גיימפליי, לא הייתי משנה הרבה, אולי מוסיף כמה גימיקים פה ושם, משהו בסגנון לחטוף לאויב את הנשק מהיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 346
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דובי והחבר'ה,זה לא חייב להסתמך על ההיסטוריה באופן מדויק.

בעיה להמציא מלחמה ?

COD4 זו מלחמה מודרנית שלא קשורה למציאות ואל תגידו לי עירק.

גם כך הכל ספקולציות כרגע וכדאי לחכות לעוד מידע שאקטיביז'ן תספק לנו בעתיד.

אני הייתי מת לאיזה משחק שישען על הפרעות בדרום אפריקה,

יש שם כמעט כל מה שצריך למשחק FPS טוב.

FAR-CRY2

RESIDENT-EVIL5

שני אלה יהיו באפריקה

COD4 לא ניסה לכסות שום מלחמה במציאות, כבר הוכח מעל ומעבר שכל סרט\משחק\סדרה שמכסים מלחמה שנמשכת באותו הזמן נכשלים כשלון חורץ.

לאנשים לא בא לצחוק ולהנות ממשהו שהבן דוד שלהם במילואים יכול לההרג בו...

אבל בכל השאר המשחק מציאותי להחריד.

בשביל מה אתה רוצה משחק במלחמת העולם הראשונה אם אתה צריך לשנות הכל? נשקים, , טקטיקות... שחק בtime shift וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD IV היה מדהים, ומי שמשחק הרבה בסדרה יודע שמ-COD I קיימת דמות בשם CAPTAIN PRICE (בראשון האמריקאים מחלצים אותו משבי הנאצים, בשני אני לא זוכר אבל אני זוכר שנזכרתי בו מהמשחק הראשון כששיחקתי בשני, וברביעי הוא אחת מהדמויות הכי מגניבות שיש), מעניין אם הוא יהיה גם ב-COD V.

COD IV היה מדהים בריאליזם שלו, בפס הקול המאוד איכותי, במשחקיות הכיפית (איזה עוד משחק נותן לכם בכמה הזדמנויות להרים STINGER או RPG VII ולירות במסוק?), בעובדה שמרגישים שם ובמשימות מקוריות כמו הצליפה ב-Imran zakheyeve (זה היה כל כך מוזר - יריתי בלי רוח, כיוונתי לחזה, ועדיין הורדתי לו רק את היד ולא הרגתי אותו) והמשימה הראשונה בספינה, שהייתה כיפית במיוחד.

מעניין אם COD V יהיה על קוריאה או על ווייטנאם...

אה, לא, בראשון הוא מת על ספינה נאצית.

אגב, אין ממש תקווה למשחק על WW1 כי אין ממש מה לשחק בWW1...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, לא, בראשון הוא מת על ספינה נאצית.

אגב, אין ממש תקווה למשחק על WW1 כי אין ממש מה לשחק בWW1...

הוא לא מת על ספינה נאצית ולא חולץ מהנאצים בCOD1, קפטן פרייס היה בCOD2 הוא זה שהוביל את כוחות השיריון הבריטיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל ה-COD ל- עד היום היה CAPTAIN PRICE. זהו.

ב-COD הראשון אתה מחלץ אותו ועוד קצין אחד בשם INGRAM מכלא נאצי, והוא פצוע. INGRAM לעומת זאת לא בזבז זמן והספיק לחנוק שומר אחד, להגיע למפתחות שלו וכמעט לפרוץ החוצה. זאת הייתה המשימה הראשונה ב-COD 1 שבה אתה משתמש ב-BAR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מת על ספינה נאצית ולא חולץ מהנאצים בCOD1, קפטן פרייס היה בCOD2 הוא זה שהוביל את כוחות השיריון הבריטיים...

בcod1 בשלב של ship אתה בסוף בורח לסירה הקטנה ואומר לייל השני שמחכה בה שאיבדתם את הקפטן

בcod1 מצילים אותו ואת major ingram ממחנה נאצים אחרי השלבים של dday

בcod2 הוא קפטן בdesert rats של הארמיה ה7 של הבריטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן שיחקתי בcod:uo, cod1 וcod 2 בסינגל, המשחקים האלה עדיין מאוד סוחפים. לא כמו בפעם הראשונה ששיחקת אותם זה נכון... אבל עדיין למרות הגרפיקה המיושנת הם עדיין מצליחים להכניס אותי לתוך מה שקורה על המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...