Call of Duty: World at War - כל המידע כאן - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: World at War - כל המידע כאן

simonsix

Recommended Posts

די קשה לי לעשות השוואה בין COD4 ל-5 כי שניהם מתרחשים בזירות וזמן שונים, מה גם שכלי הנשק שונים. באופן כללי לדעתי לשם שינוי Treyarch עשו כאן עבודה כמו שצריך. המשחק מהיר ואינטנסיבי, אין זמן לחשוב ולנוח, כל שניה קורה משהו. הגרפיקה לדעתי בשני המשחקים כמעט זהה, אולי ליטושים לפה ולשם באחרון אבל לא משהו שראוי לציון יותר מדי. אהבתי את כלי הנשק (במיוחד הלהביורים) ואת סוגי המשימות השונים, המשימה הראשונה בסטלינגרד מיהנה ביותר.

בסה"כ אני מרוצה, לדעתי יש כאן אחלה משחק שלא נופל מקודמו ונותן לנו פשוט עוד מאותו דבר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 346
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחק ממש עולה.. באמת שהרבה זמן לא שיחקתי משחק כל כך טוב (מאז COD4) ועוד עם MOD מטורף של הזומבים.

פשוט משחק ענקק! אין לי מילים.

המשחקיות ממש טובה כמו בקודם, הגרפיקה לא ממש השתנתה אבל עדיין ממש יפה.

פשוט מומלץ לקנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה התקנתי את המשחק אני מנסה להפעיל עולה הלוגו של המשחק המסך משחיר וחוזר לשולחן עבודה עם ההודעה הזאת :

error during initializtion unhandeld exception caught

למישו יש מושג מה הבעיה? (לא הייתה לי בעיה באף משחק כבר הרבה זמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק יצא היום רשמית לחנויות.

ואני חושב שאתה יודע איך חלק פה השיגו אותו לפני השחרור- אבל בוא לא ניכנס לזה, טוב?

מישהו כבר ניסה את מצב ה-Co-Op?

אני וחברים קונים ביחד 4 עותקים ורציתי איזה ביקורת על זה- האם זה לא יוצר בלאגן כשארבעה חברים משחקים ביחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טני בטוח שכולם גם הספיקו לקבל אותו היום

ואני חושב שאתה יודע איך חלק פה השיגו אותו לפני השחרור- אבל בוא לא ניכנס לזה, טוב?

אוקיי אז לא ניכנס, אבל שמישהו פה מדבר ישירות על הורדות וכדומה, ישר מקבל אזהרה, אז בעקיפין לא? יופי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו כבר ניסה את מצב ה-Co-Op?

אני וחברים קונים ביחד 4 עותקים ורציתי איזה ביקורת על זה- האם זה לא יוצר בלאגן כשארבעה חברים משחקים ביחד?

אני ניסיתי את מצב ה CO-OP ואני חייב להגיד שזה היה כל כך כיף! זה פעם מצויין ללא בעיות בכלל והיה פשוט מעולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...