דחיית גיוס בצבא חלם. איך אני עושה את זה? |: - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחיית גיוס בצבא חלם. איך אני עושה את זה? |:

Pika007

Recommended Posts

עוד סיבה למה אני רוצה לדחות גיוס-

אין לי עדיין פאקינג רשיון.

אגב, מילא פלס"ר שריון, עוד הייתי מקבל את זה-

אבל רוצים לזרוק אותי לתותחנים (זה בדוק, בשיחה עם לשכת גיוס הסתבר שלשם אני משובץ)

אגב, כנראה תפסתם מה שאמרתי בצורה קצת שגויה-

לשבור לעצמי רגל/יד או משהו זה מוצא אחרון, במידה וכלו כל הקיצים ואני נתקל רק באטימות מהצד השני.

נכון לעכשיו, אספתי את כל המסמכים הדרושים והתחלתי בשרשרת טלפונים ופקסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יודע מה, כמה שמזלזלים בתותחני או שיריון תדע לך שהם עושים את כללל העבודה! עם המטוסים כמובן.

לך לתותחנים, תעשה גיבושון או איך שלא קוראים לזה ליחידת ''מנתץ'' - MLRS ותיהיה מכובד!!!

-אם רשום לך 23 למרץ זה רק שיריון...

http://www.yehida.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=23344&sid=f56b35874070d7286e1bdacc5d6323d6

תראה בתאריכים.

-אחי, אם אתה מתגייס בתל השומר, נראה אותך עוד חודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשם מהר מאוד לבגרות כלשהי במועד הקיץ, דח"ש מובטח.

אגב, זה שהם רוצים שתלך לתותחנים או לשיריון לא אומר שתגיע לשם. קצת "ראש קשה" בבקו"ם והם יפרסו בפניך את כלל אפשרויות הגיוס של אותה תקופה, בהנחה שבאמת יש לך נתונים גבוהים (ואם יש לך גיבוש טיס כנראה שיש לך), מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם בכלל יודעים לאן אתם הולכים?

התאריך שלי זה 16 במרץ, ובן דוד שלי בירר עם חברים שלו בלשכת גיוס ואמר שעוד אין ייעודים למרץ 08.

אני התקשרתי ואמרו לי שאני ידע לאן אני הולך רק אחרי שאני יראה קצין מיון, והבנתי שקצין מיון זה בדרך כלל תותחנים/שריון, מה שממש לא באלי.

אני יותר בכיוון של נח"ל/גולני.

הייתי מעדיף לעשות משהו במחשבים בצבא מן הסתם, אבל ת'אמת אני ייתבעס אם אני לא ילך לקרבי, וגם הפרופיל שלי זה 97 ככה שאין הרבה ברירות גם ככה....

מרץ 08 עד מתיייייייייייייייייי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלפו בשבילי את הנתונים מהלשכת גיוס, יש לי פרופיל 97, קב"א 56 ודפ"ר 90

אם אני לא טועה, זה הכי גבוה שיש בכל הקטגוריות.

נרשם מחר לבגרות בהיסטוריה, נקווה שזה יזיז משהו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בידיוק בסיטואציה שאני הייתי.

אחרי חצי שנה זה נגמר שאני מחוץ למערכת הצבאית.

גם אני הרגשתי ממש מדוכדך שיש לי נתונים ממש גבוהים וזורקים אותי לבלאי,אבל היי,זה לא כזה נורא,לא כולם מקבלים מה שהם רוצים בצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם בכלל יודעים לאן אתם הולכים?

התאריך שלי זה 16 במרץ, ובן דוד שלי בירר עם חברים שלו בלשכת גיוס ואמר שעוד אין ייעודים למרץ 08.

אני התקשרתי ואמרו לי שאני ידע לאן אני הולך רק אחרי שאני יראה קצין מיון, והבנתי שקצין מיון זה בדרך כלל תותחנים/שריון, מה שממש לא באלי.

אני יותר בכיוון של נח"ל/גולני.

הייתי מעדיף לעשות משהו במחשבים בצבא מן הסתם, אבל ת'אמת אני ייתבעס אם אני לא ילך לקרבי, וגם הפרופיל שלי זה 97 ככה שאין הרבה ברירות גם ככה....

מרץ 08 עד מתיייייייייייייייייי

יש תאריכים מעודכנים של מרץ! אם רשום לך 16 למרץ ושלחו לך צו גיוס ל16 אז אתה משובץ לגולני-אם לא שלחו לך ולא שינו לך עדיין כלום אז תחכה עוד יום יומיים.

שלפו בשבילי את הנתונים מהלשכת גיוס, יש לי פרופיל 97, קב"א 56 ודפ"ר 90

אם אני לא טועה, זה הכי גבוה שיש בכל הקטגוריות.

נרשם מחר לבגרות בהיסטוריה, נקווה שזה יזיז משהו.....

עם נתונים כמו שלך, זאת תיהיה פשלה אחת גדולה לא להגיע לצבא! עם הנתונים האלה אתה צראה רק טוב! סמוך עלי, כל המשפחה שלי שירתו בקרבי, כל היחידות ותאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר.

תתקשר ותשאל למה לא עושים לך קורס טייס או גיבוש...וזה הכל, שוב עם הנתונים האלה תגיע לאן שרק בא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם נתונים כמו שלך, זאת תיהיה פשלה אחת גדולה לא להגיע לצבא! עם הנתונים האלה אתה צראה רק טוב! סמוך עלי, כל המשפחה שלי שירתו בקרבי, כל היחידות ותאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר.

תתקשר ותשאל למה לא עושים לך קורס טייס או גיבוש...וזה הכל, שוב עם הנתונים האלה תגיע לאן שרק בא לך.

איזה שטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא שטות, ברור שהצבא לוקח אנשים לאן שהוא צריך כדי להשלים ''פערים וחוסרים'' אבל אנשים - מיוחדים הייתי אומר, עם נתונים שכאלה, מסתכלים עליהם כאל הטופ בבחירות, לדוגמא לי יש קב''א 53 זה הנתון שאני יודע עליו..ופרופיל 72 (נכון לעכשיו) מן הסתם, יבואו יותר לקראתו מאשר לקראתי - במידה והוא רוצה לשרת ביחידות העילית כמובן..או במקרה שלו, טייס.

במילים אחרות, הוא נמצא דרגה מעליי לפחות.

צריך לקחת את זה בחשבון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא שטות, ברור שהצבא לוקח אנשים לאן שהוא צריך כדי להשלים ''פערים וחוסרים'' אבל אנשים - מיוחדים הייתי אומר, עם נתונים שכאלה, מסתכלים עליהם כאל הטופ בבחירות, לדוגמא לי יש קב''א 53 זה הנתון שאני יודע עליו..ופרופיל 72 (נכון לעכשיו) מן הסתם, יבואו יותר לקראתו מאשר לקראתי - במידה והוא רוצה לשרת ביחידות העילית כמובן..או במקרה שלו, טייס.

במילים אחרות, הוא נמצא דרגה מעליי לפחות.

צריך לקחת את זה בחשבון...

אבל זה פשוט לא נכון,יזרקו אותו לקרבי ושלום על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מילא קרבי, אבל ששולחים מנילה, אני מדרג סטי"לים ראשון ואת כל השאר אחרון עם הערה שמבהירה שאני לא מעוניין ולא בנוי בשביל תפקידי שדה, ואז מתקשרים אלי ואומרים לי "אתה בחרת בחירה ראשונה תותחנים", זה מרתיח אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מילא קרבי, אבל ששולחים מנילה, אני מדרג סטי"לים ראשון ואת כל השאר אחרון עם הערה שמבהירה שאני לא מעוניין ולא בנוי בשביל תפקידי שדה, ואז מתקשרים אלי ואומרים לי "אתה בחרת בחירה ראשונה תותחנים", זה מרתיח אותי.

עשו לי את זה גם,רק במקום עם תותחנים עם הנדסה,אל תקח ללב,הם מנסים לתפוס אותך עם המכנסיים למטה במקרה ושכחת מה אתה מסמן.

ולמה אתה רוצה סטי"לים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- הרבה תפקידים מעניינים, לוחמה אלקטרונית למשל זה אחלה.

2- אני פשוט אוהב ים.

3- אני שוחה הרבה יותר טוב ממה שאני רץ.

4- האפשרות להתקדם בדרגות ולתפקידים מעניינים אפילו יותר. אם אני איכשהו אגיע לסטי"לים, מן הסתם אני אלך לעשות קורס חובלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...