דחיית גיוס בצבא חלם. איך אני עושה את זה? |: - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחיית גיוס בצבא חלם. איך אני עושה את זה? |:

Pika007

Recommended Posts

הפז"ם דופק אפילו על הגיבוש. זה לא שעושים לך ריסטרט לשלוש שנים האלו, ואני לא בטוח שתעשה טירונות. יש אפשרות שבכלל תצא לדח"ש לשלושה שבועות האלו עד הגיבוש. לדעתי, צור קשר עם לשכת הגיוס ותברר מה יקרה

אני לא יודע מי אמר לך את העניין על הגיוס בקיץ בכל מקרה(מי אמר?), אבל לירפ"א, בכל אופן, אין שום השפעה על תהליך הגיוס שלך- רק על תוצאות המבדקים שלך. כל מה שנאמר לך שם לא מחזיק.

אגב, באיזה בי"ס למדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זוועה בשם אורט טבעון.

ולא רק ממרכז ירפ"א מסרו לי את המידע הזה, אלא גם ממדור סיירות.

יצרתי קשר עם לשכת הגיוס, אני מחכה לתשובות....

עד שאני לא מקבל תשובה מהם, למעשה אין כ"כ לאן להמשיך את הדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוועה בשם אורט טבעון.

ולא רק ממרכז ירפ"א מסרו לי את המידע הזה, אלא גם ממדור סיירות.

יצרתי קשר עם לשכת הגיוס, אני מחכה לתשובות....

עד שאני לא מקבל תשובה מהם, למעשה אין כ"כ לאן להמשיך את הדיון הזה.

נסה לדבר במקביל עם מדור צ"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יום ראשון מתקשר ושואל למה שיבצו אותי למג"ב.

כבר היו לי תוכניות ללכת לגיבוש של אחד הפלס"רים - נח"ל או גולני, ובסוף שיבצו אותי למג"ב....

עוד משהו, עקב זה ששיבצו אותי למג"ב, דחו לי את הגיוס ב10 יום ל26/3.

אם אני מצליח להפוך את היעד שלי בחזרה לגולני/נח"ל, יש אפשרות להחזיר את תאריך הגיוס אחורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברס, נראה לי שהביורוקרטיה מיבשת אתכם.

אני כבר התקשרתי לחיל הים ובדקתי את העניין (התקשרתי 5 פעמים עד שקצינת המיון ענתה לי, אבל זה היה שווה כל רגע).

כנראה שבגיוס הזה הם בחרו להוסיף עוד אנשים חוץ מאלה שעברו גיבוש להיות לוחמים בסטילים ודבורים, ואין שום הבדל בין אלו שעברו גיבוש ואלו שלא.

שאלתי אותה בקשר לאופציה למיונים אחרים, משהו קצת יותר מלשבת בספינה אז היא אמרה לי שיש אפשרות להתקבל לסנפיר שהיא יחידת צוללנים.

היא גם נתנה לי טיפים (ממש טובים) בשביל להתקבל לשם במקרה ואני ארצה.

לבינתיים אני לא יודע מה אני רוצה, אבל עכשיו זה מתחיל להיות מעניין.

יש למשהו ניסיון עם היחידות האלו?

וגם מה קורה אתכם (פיקה ו - SumMeR69)?

התשובה של דחית הגיוס צריכה להגיע מלשכת הגיוס אחרי יומיים, אתה יכול לבדוק בקיוסק מידע אישי או שפשוט תתקשר אליהם (עדיף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה בשם אלוהים לוקחים אותך לסטי"לים על בסיס צורך בכח אדם ואותי לתותחנים@!$!?@@?!@<%!@<%!<

רוצה להתחלף? |:

ועדיין אין תשובה מהלשכה.

אני צריך להזכיר לך שעד לפני שבוע צו הגיוס שלי היה ל-31? (תותחנים)

גם אני עברתי את זה, חשבתי שאני הולך להשתגע, כל כך רציתי לברוח מכל העניין (הייתי מוכן לשבת בכלא, לשבור את הידיים, להיות עריק ולא לשרת שמה. אפילו היו לי תכניות!). אז תאמין לי אני יודע מה אתה מרגיש.

למזלי יצאתי מזה בזול, ולא, אין מצב שאני חוזר לשמה.

למה לקחו אותי ולא אותך אתה שואל.... התשובה מאוד פשוטה.

לי עשו טעות במנילה וכתבו 5 בחיל הים, למרות שאמרתי לה בטלפון שאני לא ממש רוצה. וגם אני סיימתי גיבוש טיס (אומנם לא התקבלתי) ואני מאמין שהם בחרו אנשים שהגיעו למיונים אחרים כדי למלא את החור.

בכל אופן אתה צריך להיות שמח בשבילי ;D

ו- SumMeR69 (רק עכשיו שמתי לב שהניק שלך הוא שיר של בריאן אדמס, שיר טוב!)

תמיד טוב להפעיל קשרים, אני פעלתי בהרבה חזיתות במקביל בשביל להעיף את עצמי, דיברתי עם קצין מיון, ניסיתי להוריד פרופיל וגם בקשתי דחיה כדי להתקבל לעתודה\מודיעין. בנס יצאתי מהחילות הירוקים :)

וגם יש לי עצה בשבילך, במקרה והיה וכל המאמצים לא יצליחו ותתגייס למג"ב, אתה צריך להגיד להם בבקום שאתה לא מוכן ללכת למג"ב (לסרב) ושאתה רוצה להצטרף לגולני גבעתי וכו'...

הם שמים אנשים בכלא רק אם הם אומרים באופן ברור שהם לא רוצים קרבי, אבל אם אתה אומר שאתה רוצה קרבי אבל לא מג"ב אז תלך לטרום מעצר והם יתפשרו אתך (אתה לא תקבל מה שאתה רוצה, אבל תצא ממג"ב בטוח).

נ.ב

יש למשהו מושג איך אני מגיע לשרת באילת? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת הניק הוא על השם של האירוע בוודסטוק ולא על השיר... (למרות שהשיר גם מדבר על אותו האירוע אבל לא משנה)

אני שמעתי שהכלא דווקא לא כזה רע כמו שזה נשמע, יוצאים חמשושים עד שמקבלים מה שאתה רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה בשם אלוהים לוקחים אותך לסטי"לים על בסיס צורך בכח אדם ואותי לתותחנים@!$!?@@?!@<%!@<%!<

רוצה להתחלף? |:

ועדיין אין תשובה מהלשכה.

מה שגם אני לא ידעתי בשלב הזה של החיים, שבתור תותחן יש מצב שתראה את הבית יותר... מה גם שרק תקופת אימון שטח בחורף ברמה"ג יכולה להשתוות לקור הים התיכון ע"ב יומי בפברואר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בן אדם שכן סובל מקור אני מעוניין לשרת באילת, ומקווה שאני אקבל מה שאני רוצה.

וזה כבר לא משנה אם אתה יוצא פעם בשבועיים או פעם בשלושה שבועות, הכל אותו חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון- אמא שלי דברה היום עם הלשכת גיוס.

הם טוענים שהפקס לא הגיע. (שימו לב, באותו יום ששלחתי את הפקס התקשרנו פעמיים- אחרי 3/4 שעה ואחרי שעה, בשביל לקבל משני אנשים אישור שהפקס אכן הגיע!)

אני לא מבין מה הולך שם-

או שהכל בבלאגן מוחלט

או שאנשים משקרים לי בפרצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון- אמא שלי דברה היום עם הלשכת גיוס.

הם טוענים שהפקס לא הגיע. (שימו לב, באותו יום ששלחתי את הפקס התקשרנו פעמיים- אחרי 3/4 שעה ואחרי שעה, בשביל לקבל משני אנשים אישור שהפקס אכן הגיע!)

אני לא מבין מה הולך שם-

או שהכל בבלאגן מוחלט

או שאנשים משקרים לי בפרצוף.

באלגן.

למישהו יש מושג איפה אני יכול לראות מתי יש מיוניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...