איך נפלו כוננים? -> WD5000YS קיבל דגם חדש ABYS ! ! ! - עמוד 4 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נפלו כוננים? -> WD5000YS קיבל דגם חדש ABYS ! ! !

alex.turovsky

Recommended Posts

אתה קורא לביקורות בCNET מקצועיות?

תגיד לי אתה פוץ בכוונה תחילה או במקרה ? לא נראה לך שאתה מגזים בכלל?

מה זה משנה מאיפה הביקורת, למה מה כבר יש לבדוק בכונן, לעשות לו , לבדוק לאיזה מתח הוא מגיע? כולה לבדוק זמני העברה, חום,מראה,ממשק,שימושיות וזהו. הם בדקו את זה. רק המשתמשים יכולים להגיד לך אם הכונן אמין. ביקורת עושים בשעתיים. משתמש יכול לכתוב ביקורת גם אחרי שנה של שימוש ולחוות דעתו. מה גם שמשתמשים גם תמיד "סוחטים" אתה כוננים שלהם יותר מבביקורת עקב זמן שימוש ממשוך.

זה כמו להגיד על הביקורות של כל המשתמשים אח"כ שהם לא מספיק מקצועיים בשביל לחוות דעה אישית.

קראת את הביקורות של המשתמשים? אתה מבין למה אני חותר כשאני אומר שהכונן השני היחיד בישראל הוא לא אלטרנטיבה בכלל . . . :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור התחלה אלכס, אני מתייחס אליך בצורה רצינית ומכובדת אני מצפה ליחס כזה בחזרה.

כשאני מדבר על ביקורת\סיקור מקצועי אני מדבר על נתונים סטטיסטיים ברמות של אלפי יחידות ולא ניסיון כזה או אחר

של כמה משתמשים בפורום. למה אני עושה כזה בלגן? כי אנשים פונים אלי ומבקשים המלצות ואני רוצה לברר לעומק

לפני שאני פוסל מוצר מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור התחלה אלכס, אני מתייחס אליך בצורה רצינית ומכובדת אני מצפה ליחס כזה בחזרה.

כשאני מדבר על ביקורת\סיקור מקצועי אני מדבר על נתונים סטטיסטיים ברמות של אלפי יחידות ולא ניסיון כזה או אחר

של כמה משתמשים בפורום. למה אני עושה כזה בלגן? כי אנשים פונים אלי ומבקשים המלצות ואני רוצה לברר לעומק

לפני שאני פוסל מוצר מסויים.

במקום לדבר בוא תביא ביקורת ואל תבוא ותבכה שהכותרת לא לרוחך, אין פה מספיק אנשים שנפלו להם כוננים שונים או שאתה עומד לברר איפשהו אצל היבואן.

תעשה! תיתן כוננים אחרים שאתה חשוב שאפשר לקנות בארץ, תיתן אלטרנטיבה אחרת, תביאו את אחת מהביקורות המקצועיות שאתה מדבר עליהן בעצמך או תיתן סטטיסטיקות ,לא שזה יעזור כי ואללה כל עמוד עם חוות דעת גולשים יהיה חזק יותר בעיניי מי שקורא את הניסיון של אנשים . . . וזה בדיוק העניין פה כי גם אני עשיתי את מה שאתה אומר "קראתי ביקורות טובות" שהסתברו בסוף ככאלה ששוות ל***. כי גם אותי שואלים, רק השבוע למעשה 4 אנשים שקראו את הביקורו ה"טובות" שלי בזאפ על הכוננים האלה (כך חשבתי בהתחלה) שלכולם אמרתי לקנות מה שהם רוצים כל עוד זה ב RAID 1. אני לא מוכן יותר לתת למישהו לסמוך עליי עם ה"YS" האלה כי הם בדיוק כמו כל כונן אחר בשוק לפי מה שהסתבר פה מכמה אנשים, לא שהשאר משהו מטורף, אבל אני מעדיף שניים כאלה ב RAID 1 ועדיף מחוברים ל UPS מאשר 1 ולא משנה כמה אומרים שהוא "טוב". כי הנה מה שקורה . . .(עוד אחד):

Users Rating 2/10

Terrible

Full user opinion

Very unreliable. I've had a number of these drives fail and will not ever purchase one again. Spend the extra bucks and purchase from a better quality company.

מצד שני, יש חדשות מצויינות. נראה כי הכונן שדיברתי עליו למעלה, הדגם My Book Premium Edition II פשוט מעולה.

wdfMyBook_Premium_2C.jpg

יש כמה חברה שהשקיעו וכתבו עליו ביקורות מהללות. גם מהירות המאורר הפנימי לא מפריע . ישנה מהירות חרישית, נשמעת ושלישית שהיא רועשת ופועלת רק בהפעלה,בדומה למאורר של כרטיסי המסך. בקיצור זה נשמע לי מעולה ובגלל העמוד הזה אני כנראה מזמין אותו:(אל תתיחסו לאלה עם המקינטוש, יש ל שגעונות משלהם).

http://www.amazon.com/review/product/B000LRCTWO/ref=dp_top_cm_cr_acr_txt/104-6869297-4337553?%5Fencoding=UTF8&showViewpoints=1

וגם WORLD נותנים לו את פרס ה Superior Average User Rating

userRatings_5star.jpg

icon_superior_lrg_vert.gif

http://www.pcworld.com/product/userreviews/prtprdid,27661455/my_book_premium_edition_ii_external_1tb_hard_drive.html#

למישהו יש הסתייגויות לפני שאני מוציא כזה סכום?

HOW TO OPEN WD MY BOOK

http://rebootdaily.blogspot.com/2007/03/how-to-open-western-digital-my-book.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לקרוא את הת'רד הזה במקרה

אבל אני מוכרח לציין שהוא מיותר לגמריי

לפותח התר'ד אין מה לעשות דיסקים יתקלקלו מתקלקלים וידפקו כל הזמן במיוחד שזה דיסקים במארז חיצוני שאתה מזיז כל הזמן

לגביי כל מה שרשמו פה לדיסקים לשרתים

אין כזה דבר דיסק לשרתים של WD ה YS זה פשוט סידרה עם אחריות ארוכה יותר 5 שנים לעומת 3

אין שום חברה שמוכרת שרתים או עסק שקונה שרת שיקנה שרת עם דיסק IDE/SATA ולכן אף חברה לא קונה דיסקים של WD שלא מייצרים דיסקים של SCSI/SAS אתם רוצים דיסקים אמינים יותר תקנו דיסקים של סקזי עם חיבור יותר אמין שעשויים מחומרה יותר עמידה לחום זהו זה גם לא ממש יעזור היות ודיסקים תמיד יתקלקלו

יצא לי להתעסק עם מערכות איחסון שעולות מיליוני דולרים שיש בהם ארונות של דיסקים בעיקר SEGATE - HITACHI ותמיד היו ויהיו קילקולים של דיסקים

אין מה לעשות אי אפשר להימנע מזה

לגביי ה WD MY BOOK WORLD EDITION II שדיברו פה יש לי אותו בגירסה של 2 וחצי טרה והוא חביב המאוורר שלו קצת מעצבן אבל הוא מהיר

אבל מה לעשות גם הוא יכול להתקלקל

בכל אופן תפסיקו להשמיץ את WD היו לי דיסקים בכל הנפחים גם WD גם של SAMSUNG גם של SEGATE ועוד חברות שמאז פשוט תרגל או מכרו אותם ואין מה לעשות זה עניין של מזל על כל דיסק שמתקלקל יש 100 שלא השאלה היא אם אתה בר המזל שיקבל את הדיסק שיתקלקל או לא

זהו

כמו או FUJITSU כולם בלי יוצר דופן מתקלקלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי ה WD MY BOOK WORLD EDITION II שדיברו פה יש לי אותו בגירסה של 2 וחצי טרה והוא חביב המאוורר שלו קצת מעצבן אבל הוא מהיר

אבל מה לעשות גם הוא יכול להתקלקל

שלחתי מכתב לראש צוות הטכנאים שלנו (של קומברס) את הציטוט שלך, אני רוצה לראות אם גם הוא תומך בזה בדיוק כמוש אתה אומר, מוזר שלא חשבתי על זה קודם. אני מניח שהתוצאה תהיה טובה אבל בכל מקרה שווה עוד דעה.

ועכשיו בקשר לכונן המדהים הזה. אודה לך על פירוט ככל האפשר כי כנראה אתה מהיחידים פה שיש לו את זה (אם יש לעוד מישהו שיגיב בבקשה).

מה בדיוק הסיפור עם המאוורר, תוכל לפרט, כי 1400 בשבילו זה המון כסף שלא בא לי להוציא סתם.

איך בדיוק אתה מחליף לו כוננים, יש איזה אתר שמסביר את זה, או שזה כמו שפותחים את הכונן ה MY BOOK הרגיל כמו בלינק שהבאתי למעלה ?

ודבר נוסף. נגיד שבאמת דיסק אחד הולך... איך אתה מחליף לדיסק השני והאם אתה מחזיר לחנות את הדיסק התקול או עדיין חייב להחזיר את כל ה MY BOOK עם שני הדיסקים לחנות להחלפה מלאה ולגבות לאיזה כונן 500 אחר. (מה שדי תמוה בעיניי אם זה נכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה כונן 250 של WD והוא התחיל לגסוס אחרי שלושה חודשים. הספקתי להעתיק ממנו את כל הדברים ה"קריטיים" לשמחתי לפני שהוא שבק חיים לחלוטין. כמובן החליפו לי אותו במסגרת האחריות, אבל עדיין היה מבאס להתקין את הווינדוס מחדש.

יש לי הצעה בנוגע לתמונות (עושה רושם שזה מה שהציק לך הכי הרבה).

יש אתר מצויין בשם SmugMug. אני מנוי שם.

תמורת 40$ לשנה, אתה מקבל איחסון בלתי מוגבל של (אבל גודל הקובץ מוגבל ל-12 מגה).

הגלריות שם נראות מצויין ובאופן כללי האתר איכותי.

האיכות של התמונות נשמרת (הקובץ המקורי, בעצם).

גיבוי ברמת אמינות כזאת לא יהיה לך בבית, בכל מקרה.

אה, יש אפשרות גם להעלות לשם סרטונים, אבל זה עולה יותר (נדמה לי 70$) ולא ניסיתי.

יש גם שירות דומה לגוגל, אבל מוגבל בנפח (לפי תשלום) ולא ניסיתי אותו... מצד שני, אני מניח ששם האמינות של הגיבוי היא הכי גבוהה שתוכל להשיג ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק יגיד שאתה רואה הרבה אנשים שמתלוננים על WD וגם יצא להם שם כזה של חברה פשוטה אבל לעומת זאת ל יצא שם של חברה אמינה

אני לא אומר בדוק 100% אבל אולי באמת יש דברים בגו

למה לא לנסות בעצם? אל תקח את זה בתור המלצה או משו פשוט תעשה מה שבראש , שאחרי זה לא תבוא בטענות

כי אני חושב וזה גם יהיה הסיכום של הדיון הזה שאין דיסק קשיח שיבטיח לך 100% שימוש ללא תקלות

כל דיסק קשיח יכול להתקלקל פתאום כי מה לעשות בסופו של דבר כל דיסק קשיח הוא חלק מהסטטיסטיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי מכתב לראש צוות הטכנאים שלנו (של קומברס) את הציטוט שלך, אני רוצה לראות אם גם הוא תומך בזה בדיוק כמוש אתה אומר, מוזר שלא חשבתי על זה קודם. אני מניח שהתוצאה תהיה טובה אבל בכל מקרה שווה עוד דעה.

ועכשיו בקשר לכונן המדהים הזה. אודה לך על פירוט ככל האפשר כי כנראה אתה מהיחידים פה שיש לו את זה (אם יש לעוד מישהו שיגיב בבקשה).

מה בדיוק הסיפור עם המאוורר, תוכל לפרט, כי 1400 בשבילו זה המון כסף שלא בא לי להוציא סתם.

איך בדיוק אתה מחליף לו כוננים, יש איזה אתר שמסביר את זה, או שזה כמו שפותחים את הכונן ה MY BOOK הרגיל כמו בלינק שהבאתי למעלה ?

ודבר נוסף. נגיד שבאמת דיסק אחד הולך... איך אתה מחליף לדיסק השני והאם אתה מחזיר לחנות את הדיסק התקול או עדיין חייב להחזיר את כל ה MY BOOK עם שני הדיסקים לחנות להחלפה מלאה ולגבות לאיזה כונן 500 אחר. (מה שדי תמוה בעיניי אם זה נכון).

בעיקרון אני משתמש פה בעבודה שלי בשני כוננים אחד של 1500 גיגה ואחד של 2500 שהוא דיי יקר אז אני מניח שלא ממש תוכלו לרכוש אותו

אני לא משתמש בו ככלי לגיבויי אלא רק להעברת נותנים גדול כאשר אין לי

בגלל שהנתונים שאני מעביר הם בעיקר קבצים שרלבנטיים לזמן קצר אז אין בעיה לעשות את זה עם ציוד כזה

הגירסה של ה 1500 יש לה כלי ניהול שמאפשר להגדיר את שני הכוננים או ב RAID 0 או 1 דרך תוכנה של WD

בזמן עלייה ולפעמים בזמן עבודה המאוורר מתחיל לעבוד ועושה המון רעש וזה דיי מעצבן במיוחד שזה ליידך

לגביי הדיסקים עצמם זה שניי של 750 זה הגירסה בלי חיבור הרשת ומהנגמנט

לגביי אחריות יש על זה 3 שנים אתה לא מוציא את זה אלא מעביר ליבואן שעושה את ה ההחלפה עבורך הם מחליפים דיסק אחד אם יש צורך

אני לא ממליץ על פיתרון כזה למידע חשוב כי זה מארז שאתה מזיז והוא יכול ליפול

קצת מצחיק כי הוא היה בקומברס לפני שבועיים להעביר חומר על מערכת שקומברס קונה מהחברה שלי )סאן(

סתם צירוף מקרים משעשע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שהכונן שהיתפגר הוכנס למגרה שהספק שלה יכול ליגרום נזק מיצתבר, לא בטוח גם שבעל הכונן עשה SAFE REMOVE כאשר ניתק את המגרה מהמחשב ! ואיזה טילטולים עברה המגרה והדיסק בתוכה כאשר הוא היה בזמן פעולה מחובר למחשב או אפילו בדרכים !

מאוד קל לצאת ביבקורת ללא עובדות ולהשמיץ....

מעולם לא מת לי דיסק של WD....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעביר ליבואן שעושה את ה ההחלפה עבורך הם מחליפים דיסק אחד

קצת מצחיק כי הוא היה בקומברס לפני שבועיים להעביר חומר על מערכת שקומברס קונה מהחברה שלי )סאן(

סתם צירוף מקרים משעשע

נגיד הלך לך כונן, איך הם יודעים מה בדיוק להחליף, עם איזה יבואן אתם עובדים, כי יש לי הרגשה שכל יבואן יגיד לי משהו אחר.

חוץ מזה לתת ליבואן את הדיסק שלי כשלעצמו - כבר נשמע לי מטומטם. ואם זה חומר רגיש ? שיפשפשו בו שלא לצורך.

למה אגב העברתם מידע בקובץ הזה . . . בשביל זה יש לנו FTP של ג'יגות.

שימו לב שהכונן שהיתפגר הוכנס למגרה שהספק שלה יכול ליגרום נזק מיצתבר, לא בטוח גם שבעל הכונן עשה SAFE REMOVE כאשר ניתק את המגרה מהמחשב ! ואיזה טילטולים עברה המגרה והדיסק בתוכה כאשר הוא היה בזמן פעולה מחובר למחשב או אפילו בדרכים !

מאוד קל לצאת ביבקורת ללא עובדות ולהשמיץ....

מעולם לא מת לי דיסק של WD....

לך מעולם לא מת, להרבה חברה,רק בפוסט הזה - כן מת, נו ומזה אתה מסיק שאני לא יודע להתעסק עם כוננים.

אסור לנתק נגיד DISK ON KEY כאשר האור מהמהב אחרת ה SESSION של העתקת המידע ייפגם. האזהרהה הזאת של SAFE REMOVE הומצא ככסת"ח לאחר מספר תביעות בארה"ב. כמו שכותבים "לא להכניס לפה" אקונומיקה ( :kopfpatsch:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...