Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 -המשחק ישוחרר ב-17 לאפריל ! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 -המשחק ישוחרר ב-17 לאפריל !

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מסכים בהחלט. דווקא זה שזה FPS "איטי" יותר מאחרים (אם כי כמו שאמרו פה, לא כמו הראשונים בסדרה - לטוב ולרע) זה מה שהופך אותו לדעתי למתאים מאוד לקונסולה, בעוד שאת הshooters המהירים יותר אני מעדיף כעיקרון לשחק על הpc.

בכל מקרה, אני מחכה לדמו לפני שאני אחליט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה שהם קצת זנחו את הקטע של לתפוס מחסה, דווקא זה היה הדבר שהכי משך אותי בראשון..

עדיין ניראה מעולה ואני מחכה לו שיגיע.

צפה בטריילרים ,בעיקר ביומנו של מפתח ותראה שלא זנחו את תפיסת המחסה.

ובכלל ,למה שיבטלו את אחת האופציות החזקות במשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפיסת המחסה מהווה את אחד מעמודי התווך של המשחק כך שאין כל סיבה לבטל אותה.

בקשר לשינוי הקונספט של סדרת R6, אני מסכים עם SimonSix שחבל מאוד שזנחו את כל שלב התכנון ודרכי הפעולה האיטיות והמאוד רגישות לתכנון שצריך ליהות פשוט פרפקט כדי לא לאבד חבר צוות ולבצע את המשימה בצורה הטובה ביותר, את כל זה זנחו למשחק אקשן טהור (אך מיהנה וממכר שעשוי כמו שצריך בהחלט) ששם דגש על לחיצה על ההדק תוך התקדמות מהירה וכל הטקטיקה שהוא מציע מסתכם בבחירה בין 3 אפשרויות בפריצה לחדרים במצבים מתוסרטים מראש.

על אף כל זאת אני חושב שצורת המשחק הקיימת פונה פשוט לקהל הרבה יותר גדול, כאשר המשחק דרש תכנון מוקדם ובדיקה לפרטי פרטים של כל דבר זה לא התאים להמון שחקנים, זה דרש מחשבה וזמן ופשוט זה הגביל מאוד קהל גדול של , מה גם שעקומת הלמידה היתה מאוד גבוהה כי המשחקים היו מאוד קשים, לאו דווקא דבר רע אבל זו עובדה.

הקונספט הקיים פשוט קולע לכל אחד, אין כאן מה ללמוד, ישר נכנסים לאקשן ומתמכרים, מה גם שקיים משחק מעולה.

שאני מסתכל על מכירות אז אני די בטוח שצורת המשחק הקיימת תמכור פי כמה וכמה מאשר אם יחזרו למה שהמשחק היה. זה אולי מעציב כמה אנשים אבל זה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האפשרות לתפוס מחסה הם לא ביטלו ב R6V2

סה"כ הם לא שינו הרבה במשחקיות, רק דבר אחד שמעכשיו יש התחשבות בחומר שממנו המחסה עשוי, כלומר אם אתה מתחבא מאחורי עמוד בטון זה בסדר, אבל אם נניח תתחבא מאחורי גדר עץ דקה אל תצפה שהיא תחזיק מעמד הרבה זמן.

עוד דבר נחמד זה שעכשיו אתה יוצר את הדמות שלך, אתה יכול לבחור בין גבר לאשה, לשנות את המראה שלו וכו'. ועם הדמות הזאת אתה משחק גם בקפמיין לשחקן יחיד וגם במולטיפלייר. ובנוסף כשאתה מרוויח כל מיני "צ'ופרים" במוד אחד זה עובר לשני, כלומר אם הרווחת משהו בסינגל למשל (נגיד רובה צלפים משופר) אז אתה יכול להשתמש בו גם במולטי. שזה רעיון די חביב.

עוד דבר נוסף הוא שתהיה עוד דמות במשחק שאותה יהיה אפשר לשחק ב CO OP מתי שבא לך במצב של הסינגל, כלומר אם רוצים לשחק שלב מסוים עם חבר הוא יכול להצטרף, ואחר כך הוא יכול לעזוב. בסגנון K&L (להבדיל...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני מסתכל על מכירות אז אני די בטוח שצורת המשחק הקיימת תמכור פי כמה וכמה מאשר אם יחזרו למה שהמשחק היה. זה אולי מעציב כמה אנשים אבל זה המצב.

סגנון המשחק המשודרג הוכיח את עצמו ומכר הכי הרבה עותקים בסידרת RS

ברור לי שלאף אחד ממנהלי הפיתוח או המפיצה אין ענין אחר חוץ מלמכור וכמה שיותר.

למי שזוכר היה פרק אחד של RS שנקרא Lockdown והוא החל בעצם בשינוי הקונספט של סגון המשחק בסידרה,

למרות שהוא נחל כישלון (והיה משחק גרוע בלי שום קשר) המפתחים התעקשו ללכת לכיוון של אקשן בעיקר והצליחו עם ווגאס.

הדבר הכי טוב שיכול להיות זה שלצד המשחק RSV2 יפתחו מודים מעניינים שיזכירו לנו קצת מהפרקים הראשונים .

בכל מקרה אהבתי מאוד את RSV הקודם ואני מהמר שאוהב גם את הפרק הבא.

טריילר חדש - היחיד שהזכיר לי את הפרקים הראשונים (חיסול מחבלים בתוך וילה )

http://www.gametrailers.com/player/30463.html

ועוד אחד http://www.gametrailers.com/player/30488.html

שלא מספרה הרבה אבל מדבר על כך שהתווספו 11 נשקים חדשים לאור בקשת הקהל

בנוסף, ב Team-Leader החדש במולטי רק המנהיג של שתי הקבוצות יכול לראות במפה את מנהיג הקבוצה השניה .

Ubisoft Announces Details of Tom Clancy's Rainbow Six® Vegas 2 Limited Edition

http://www.gamershell.com/companies/ubisoft/398355.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגניב, אז יהיה את האלמנט הזה מ-COD IV שמאפשר לירות דרך קירות דקים - זה מאוד שימושי.

וגם אני שיחקתי ב-R6: ROGUE SPEAR ובהמשך שלו (לא זוכר כרגע את השם), ואהבתי במיוחד משימות צליפה, למשל זאת שבה צריך לחלץ בני ערובה מאוטובוס שבו הטרוריסט היחיד הוא הנהג. שעות לקח לי רק להביא את הצלף למגדל הכנסיה שממנה הוא יכול לירות... או משימת הצליפה עם בני הערובה בתחנת הרכבת, שבה צריך למקם שני צלפים ככה שיצלפו, ומייד אחר כך הקבוצה תסתער לתוך הקרון ותחסל את הטרוריסטים... התזמון במשימה הזאת היה חשוב בצורה מטורפת. בדיוק מתי מורים לצלפים לירות ובדיוק מתי מסתערים.

אני מקווה שיש גם במשחק הזה את ה-GLOCK 18, קטלני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ank system?

תהיה, אפשר יהיה לצבור לפי פעולות מסויימות (אם אני זוכר אז לפי חלוקה של: צליפה, תקיפה רגילה ושימוש באמצעים טקטיים), ואז לקבל כל מיני בונוסים בהתאם. למשל אם צלפת הרבה "הד שוטס" אז תקבל רובה צלפים מיוחד וכו'. מה שיהיה מעניין הוא שאת הRANK אתה תצבור במקביל גם בקמפיין לשחקן יחיד וגם במולטיפלייר כפי שכבר כתבתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...