מחליפים מכונית, יש רק 2 אופציות, מה לבחור? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחליפים מכונית, יש רק 2 אופציות, מה לבחור?

אור כהן

Recommended Posts

שלום לכולם :hi:

בעוד כחודש בערך אנחנו מחליפים מכונית.

יש לנו עכשיו MAZDA 3, ואנחנו חייבים להחליף בעוד חודש.

האופציות (שאנחנו יכולים לבחור בהם) זה או קורולה

או I30.

בעיקרון אנחנו משפחה שפעם בשנה (מקסימום פעמיי) נוסעים לחופשה, חשוב שהמכונית תיהיה מרווחת,

בעלת תא מטען ממוצע (שאפשר להכניס בו 4 מזוודות קטנות+תיק),

שתיהיה גם אחת שאפשר להתגאות בה (יפה), בטיחותית ולא מסובכת מדיי לנהיגה.

אז מה לקחת? מה עדיף?

את הקורולה (הגירסא הבסיסית) הלבנה

או את הI30 (הגירסא הבסיסית) הלבנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הלבנה"...LOL :xyxthumbs:

כאמור, הגיר של הקורולה על הפנים, אל תלכו עליה "עיוור" רק בגלל ש"טויוטה זה טויוטה", קודם נסיעת מבחן ורק אז תחליטו אם בא לכם להתאים את עצמכם לרכיב הסורר הזה.

ה-I30 מכונית מאוד מוצלחת באופן כללי, חוץ מהקטע המוזר של העיצוב החיצוני שהוא מעין שילוב של טויוטה אוריס, סיאט לאון, ב.מ.וו סדרה 1 ופיאט פונטו.

התא מטען של הקורולה גדול יותר.

ה-I30 בטוחה יותר.

בשניהם אי אפשר להתגאות (כל עוד אתה בגרסת ליסינג, כי אתה חלק מעדר).

אני הייתי בוחר ב-I30.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל הקורולה העניין של הגיר. אם אתה לא מכיר את האוטו יוצא מצב שכל פעם שזה אמור להחליף הילוך האוטו מאט ל2 שניות ואז ממשיך, זה עלול להיות מעצבן מנסיון. אם אתה מתרגל כבר לאוטו אז זה לא קורה, יש את הרגע הנכון שבוא עוזבים קצת את הגז ואז זה מחליף בלי ההאטה (בכל מקרה לאבא שלי לא). אפשר להחליף גם עם הידיות על ההגה ואז אתה עוזב את הגז ומחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההההההה :jump1:

קורולה או טויוטה? בלבלתם אותי.

עכשיו יש לנו מזדה 3 הגרסא הפשוטה ביותר, לפי מה שהבנתי יש לה 300 או 419 (אני לא בטוח) ליטר איחסון וזה מספיק לנו (אם זה באמת 300 או יותר) הכסופה.

ואני לא רוצה שזה יהיה מסובך מידי, שהעיצוב הפנימי יהיה מפוצ'ר ומרווח, מה לקחחחתתתת :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-I30 בטוחה יותר.

לא נכון.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3453541,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3370838,00.html

אומנם הקורולה נבחנה עם 7 כריות אויר, מה שבליסינג לא תקבל, אבל אי אפשר לקבוע כי ה-I30 יותר בטוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב

המשפחה שלי עמדה בפני אותו שאלה לפני כחודשיים

גם אנחנו קנינו אוטו וההתלבטות הייתה בין מאזה 3, הקורולה,ה I30, והפורד פוקוס(על הפוקוס והיונדאי אני אישית עשיתי נסיעת מבחן)(אני מדבר על רמות גימור הכי גבוהות בדגמי ה 1.6)

בסוף החלטנו על הפוקוס

למרות שאהבתי יותר את ה I30( היא הרבה יותר זריזה מהפוקוס) ההורים שלי החליטו על הפוקוס

תראה בנתיים עשיתי 1500 ק"מ כמעט לבד על הפוקוס והאמתי הוא קצת לא זז קצת לא סוחב

אבל אני ממש אוהב תאוטו, הוא מסיבי הוא שקט,נוח, יש אחלה מערכת שמע, אתה נוסע 130-140 האוטו לא משמיע ציוץ

אתה מרגיש שאתה נוסע באוטו איכותי

במחשבה לאחור אני אולי הייתי יותר מרוצה מהביצועים של היונדאי אבל לא נראה לי שהייתי נהנה ממנו כמו הפורד

את הקורולה לא אהבנו בגלל שהוא אוטו נמוך וזמן האספקה עומד על חצי שנה...

מה שכן הייתי מוסיף את ההפרש של ה 5 אלף בערך כדי לקבל את רמות הגימור היותר טובות שיש ברכבים שאתה מעונין שהם

כי זה ההבדל בין ליסינג לאוטו נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...