שווה לחכות לכרטיס חדש? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה לחכות לכרטיס חדש?

desheh

Recommended Posts

;) - לא - האמת שדווקא אמרתי ללכת על ה9800 הבדל של כמה עשרות דולרים... (ביצועים טובים יותר)

?!

מאה דולר זה באמת הבדל גדול!!

השאלה היא, האם ה-480 ש"ח האלו שווים את השיפור בביצועים..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך מכמה עשרות דולרים (אני דיברתי על 20 או 30 שזה במקסימום 150 ש"ח) הגעת ל-100 דולר ??? עשרות מקסימום יכול להיות 90...

אך שוב אני מדבר על 20-30 דולר

9700 (פרו) עולה בין 330 ל 360 דולר

9800 המחיר הזול ביותר שמצאתי היה 370 - 380 ...

150-200 ש"ח בשביל ביצועים משמעותית טובים יותר ברזולוציות גבוהות עם aa ו af (בשביל זה קונים כרטיס כזה אם אתה לא מתכוון להשתמש גם חבל שתקנה 9700 אלא קנה 9500) לפי דעתי האישית ואני מדגיש - דעתי! שווה להשקיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתהיו בעיניינים שהגיפורס 256 שהיה לי היה יותר טוב מהגיפורס 2 אמ איקס 200 שהיה לי ... !!!

ועכשיו יש לי רדאון !!! 9700 !!! פרו !!! של גיגהבייט!!! אחלה חברה!!! אין לי איתו בעיות!!! ממליץ מאוד!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alianyn, שמע, אתמול הסתכלתי בהרבה חנויות, ומה שהצלחתי להסיק, זה שהRadeon 9700 Pro עולה 300$, וה-9800P עולה 400$, ובדקתי גם בחנויות המחשבים הגדולות בארה"ב (Fry's, CompUSA, Best-Buy) והכל אותו נוהל

אז שוב אני שואל, מאה דולרים שווים את ההבדל בביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, אתה סוטה לגמרי מהנושא, אם אתה רוצה בנצ'מארקים, חפש בגוגל.

ןד"א, עדיין לא קיבלתי תשובה לשאלה שלי: האם 100$ שווים את הבדל הביצועים?

ממש לא.

בסך הכל הבדל של 25% מקסימום וזה עם AA ו-AF...

לך על ה-9700 (למרות שבמקומך אני הייתי מחכה ל-NV35).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ... נייק... התשובה שלך קצת לא קשורה :-\ לא מדברים פה על הnv30... אבל אני אישית הייתי מחכה לnv35. סיבות:

אין שום סיכוי לדעתי שהכרטיס הזה יהיה אכזבה. למה? בגלל שnvidia לא יכולה להרשות לעצמה אכזבה נוספת כזאת(למרות! שהnv30 הוא לא בדיוק אכזבה! הוא באמת כרטיס חזק ביותר לכל הדעות! והוא בכוחות של ה9800 פרו... ה256 ביט של רוחב הפס לזיכרון יעזרו לו מאד! זה פלוס הddr2 יתן רוחב פס מפלצתי! שיפורים קוסמטיים לnv30 שעושים את ההבדל הגדול, יתנו כרטיס שהוא באמת מחדש משהו מבחינת ביצועים. כי צריך לסמוך על פעם אחת... חוץ מזה, לfx יש את טכנולוגית הcine fx ועוד כמה דברים, וגם עומק צבעים של 128 ביט זה דבר נחמד..., אז אני מאמין שאולי כדאי לחכות לnv35, כי יש לי הרגשה מאד טובה לגביו.

אבל אני אישית, הייתי פשוט לא חושב פעמיים וקונה את ה9500 פרו... עלות\ביצועים= BY FARRRRR הכרטיס הכי טוב שיש. ההבדל הכספי בינו לבין ה9700\9800 פרו פשוט לא שווה את הבדל הביצועים, שבגדול, הוא באמת שלא ממש גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...