קונה מחשב חדש ליצירות תלת מימד (מבוסס פנטיום 4). - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש ליצירות תלת מימד (מבוסס פנטיום 4).

Turbo GT

Recommended Posts

דינו - אתה לא מבין שזה בן אדם שרוצה קצת *צומי* - ובגלל זה הוא הקפיץ את התרד מחדש...

אני חושב שהוא לא יקנה את המחשב הזה בכלל, אבל כניראה זה רק אני....

ואם תשים לב את המפרט שהוא הביא עכשיו לא השתנה בכלום מאז המפרט הראשון....

אז למה בכלל הוא שואל לעצתנו אם כל מה שאנו אומרים זה שטות והוא מחליט ללכת בדרך-שלו.?

ובגלל שאני לא רוצה שהמנהלים יקראו לי "ספאמר" אני יתן טיפ אחד לטורבו:

תיראה, זה שיש שתי כוננים של 200 גיגה כל אחד זה לא אומר שהם צורכים יותר חשמל מכונן של 40 גיגה.

כנל המעבד הראדון והלוח.

עצתי היא שתירד מהאנמרקס 550W שזה בזבוז גמור של אנרגיה ובמקום תחליף את הכרטיס קול של הרקולס

לCREATIVE AUDIGY.. ואם תמתח קצת את התקציב הקט אז תוסיף פלטניום... יש שלט זה מגניב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע אני קונה את המחשב הזה בזמן הקרוב ואפילו אמרתי שתמונות אני יצלם כשהמחשב יגיע אז אתה תראה שאני באמת קניתי א המחשב הזה ודרך הגב לעבודות של אבא שלי צריך RDRAM לא סתם לחכתי את הסוג של הזכרונות כי אם אבא שלי לא היה צריך את זה לעבודות שלו ממזמן הייתי קונה .

ואמרו לי הרבה מאוד אנשים שיותר כדי ומשתלם מבחינת הכול לקחת את הכרטיס קול של הרקולס במקום הפלטיניום 2 בגלל זה לקחתי את ההרקולס אבל אני יכול עדיין להחליף את הכרטיס קול רק תיתן לי כמה הצעות למה להחליף את כרטיס מסך!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה, אז? תקנה מחשב תביא ו.... למה בקשת עזרה? כל מה שאומרים לך את עושה ההפך,

נתנו לך עצות נשארת עם המפרט המקורי? אז בשביל מה אתה בכלל שואל? קח את החלקים הכי יקרים וזהו... לא קשה,

כנס ל-PcHardWare תרכיב מפרט ב-30,000ש"ח וזהו.... אומרים לך קח DDRAM אתה לוקח RDRAM,

אומרים לך לקחת מעבד פחות מהיר ויותר זול אתה לוקח יותר מהיר והרבה יותר יקר, אז בשביל מה אתה שואל? תתחדש

בזבזת כסף על כלום, Soo? תקנה אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איכפת לך? כסף שלך?

שייקנה מה שהוא רוצה.

המפרט שהרכבת אחלה...הרי אם הוא יירצה CANTERWOOD הוא ייצטך לחכות, אם הוא לא רוצה לחכות ורוצה איך אומרים לחיות את הרגע :) אז שייקח RDRAM, למרות שהם עובדים ב 32BIT כשDDR עובדים על 128BIT ו 256BIT נותן יותר רוחב פס ויציבות בעבודה.

אבל לא משנה, אמרת RDRAM לקחת RDRAM, תתחדש, ותביא לנו הוחכות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לי אם תקנה את המחשב או לא? ממש לא מעניין אותי, אני דווקא לטובתך ואתה לא מקשיב לי,

תקנה לוח עם הצ'יפסט החדש 875P שממש עוד שבוע ינחת בארץ, תקנה שתי סטיקים של זכרונות 512MB PC3200LL

{הדגמים עם ה-LL הם עם התזמונים הנמוכים שיתנו מהירות מטורפת למחשב}, ואתה תקבל ביצועים יותר גבוהים מכל פלטפורמת RDRAM.

באמת לא אכפת לי מה בסוף תעשה עם הכסף, אבל אני מייעץ לך ואתה לא מקשיב, אז בשביל מה אתה בכלל פתחת את הת'רד?

להתלהב על כולם או באמת לקבל את העצות של האנשים? :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז.... כמה אתה רוצה להתלהב על כולם? זה לא מזיז כאן לאף אחד איך שאתה משוויץ,

כמו שאמרתי לא לא אכפת אבל אני לא מאמין לך, כל פעם אתה ממציא משהו אחר,

פעם אחת לטכניון ואז למשרד של אבא שלך ואז אתה קונה עוד מחשב חוץ מזה,

ולא שינית כלום במפרט לפי מה שהמליצו לך, בקיצר לא מאמין לך... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...