קונה מחשב חדש ליצירות תלת מימד (מבוסס פנטיום 4). - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונה מחשב חדש ליצירות תלת מימד (מבוסס פנטיום 4).

Turbo GT

Recommended Posts

שלום לכולם...

אני קונה בזמן הקרוב מחשב חדש, הצורך שלי מהמחשב הוא יצירות תלת מימד ומשחקים (אני צריך את המחשב ליצירות תלת מימד כי אבא שלי טכניון והוא עוסק בזה למחקרים).

המפרט של המחשב הוא:

מעבד: Intel Pentium IV 3.06GHz HT 512K 533MHz Socket 478

לוח אם: P4T533-C

זיכרון: RDRAM 1024MB PC1066

דיסק קשיח: Western Digital 200GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD

דיסק קשיח 2: Western Digital 200GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD

כרטיס מסך: ATI RADEON 9800 PRO 128MB

כרטיס קול: Hercules Game Theater XP 7.1 Sound Card + External Rack

כונן דיסקטים: Mitsumi 1.44MB 3,5" Floppy Drive

די וי די: -ROM 16/48 Bulk

צורב: PLEXTOR 52/32/52

מסך: 21" Sony GDM F-520 Flat Monitor

מקלדת ועכבר: MX700+ WIRELESS BLACK KEYBOARD

רמקולים: Z-680 TNX/450W 5.1 Speaker System

מארז: Coolermaster ATC-200 Aluminium Tower Case

ספק כוח: Enermax 430W (EG465P-VE FCA) Fan Speed Adjustable

פנל תצוגה: X-PIDER TM2000

היטיסנק ומאורר: Thermaltake AX-478 + Smart Case Fan II

מחיר: 28,064.61

שימו לב את חלק מהחלקים אני מזמין מחו"ל .

דבר שני אני באמת קונה את המחשב הזה בגלל שאני צריך אותו וזה חשוב לי עם אתם רוצים תאמינו עם לא אז אל תאמינו

*עם יש הערות על המפרט וצריך לתקן אז בבקשה תציעו הצעות.

תראה, המחשב הזה הוא מחשב מצויין, אבל יש בו המון ביזבוז שלא ישתלם לך במשך הזמן. אתה קונה כאן מעבד שעולה 4000 ש"ח! אם אתה קונה את ה2.5 אתה תחסוך 2700 ש"ח שיתאימו מאוד לשדרוג בעתיד ולא יגרמו לשינוי ממשי בביצועים

מארז - אלומיניום יעזור לך רק בזה שהוא קל יותר ואולי קר יותר. אם אתה לא לוקח את המחשב למסיבות באופן קבוע זה גם מיותר

זכרונות - ביצועים מצויינים אבל גם כאן שיקול של כסף.

אם אתה קונה את זה מכספך ההערות האלו הם חומר למחשבה. אם אתה קונה את זה מכספי הטכניון אז הרבה סטודנטים השקיעו את מירב כספם בשביל המחשב הזה, שחלקים כמו המעבד ירדו ממחירם מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פששששששששששש, אנשים לבחור יש 4 הודעות ורוצה מחשב ב28 אלף שקל, לא למדנו משהו כבר ממקרים קודמים?

בא מישהו חדש ורוצה להתלהב מרכיב את המחשב הכי חזק ש"נתלהב" ממנו, ב28 אלף שקל.

אם לא שמת לב אף אחד כאן לא מתלהב מהעובדה שהוא קונה מחשב כזה. רק נותנים לו עצות איך לשפר.

בקשר למחשב, מי אמר לך שאתה צריך ספק של 600W? אין בזה כל הגיון. 430W יספיקו לך בהחלט. המחשב הזה לא צורך בשום פנים פי 2ממחשב ביתי ממוצע עם כל התוספות ששמת לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ...

אז ככה אני צריך את המחשב הזה הוא חייב להיות חזק! אני מחליף את המחשב הזה מכיוון שאחרי שנה אני מוסר אותו לעבודה של אבא שלי ואז אנחנו שוב קונים משהו כמו המחשב הזה מכספם של תקציבי המחקר אני לא צריך להחליף את המעבד והזיכרון כי אבא שלי חייב את שני החלקים האלה לעבודה תחשבו על זה עם הוא לא היה צריך את המעבד והזיכרון האלה ברור שלא הייתי קונה אותם אלא הייתי קונה 2700XP או

P4-2.53 משהו כזה אבל אבא שלי חייב את החלקים האלה לעבודה שלו ובכדי שזה יזוז טוב עם כל המשחקים שלי והסרטים שלי (תאמינו המשחקים שלי והסרטים שלו תופסים למעלה ביחד יותר מ- 120 ג'יגה).

ושוב תודה רבה לכל מי שעוזר לי תמיכו ככה תודה מראש ניר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם...

לגבי השאלה עם הממנים(תקציבי המחקר) של אבא שלי יודעים שאני עושה oc- אז כן אבל אני לא מתכוון לעשות משהו רצחני מאוד.

ו- NOMIC אולי אתה צודק כי זה אחלה כרטיס ה- fx1000 אבל השאלה היא אם הוא גם מתאים למשחקים יותר מה-ATI R9800 PRO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי בשביל מה מחשב של מחקר צריך רמקולים Z680? לא ראיתי בשום מקום בעולם מחשב שמשמש למחקר

שיש בו רמקולים שתומכים ב-Dolby Digital AC3 ו-DTS, בשביל מה? יש אנשים שאין להם מה לאכול ואתה קונה מחשב

ב-30,000ש"ח? ובשביל מה ה-Hercules GTXP? אמרת שזה מחשב למחקר.

ותאמין לי משחקים גם יפעלו לך על P4 1.5, תקנה מעבד 2.53GHZ, גם אם זה לא בדיוק הכסף שלך לא צריך להתלהב ולזרוק

אותו על חלקים שעוד כמה חודשים יהיו שווים שקל.

ובשביל מה עכבר MX700 למחשב שמשמש למחקר? ובשביל מה מארז אלומיניום כזה יקר? יש מארזי אלומיניום גדולים

ויותר נוחים בפחות כסף וגם כוללים .

אם המחשב הזה היה מיועד למחקר ותלת מימד לא היית מביא את המפרט הזה, אני מצטרף לזה שאמר שהוא משקר.

אנשים אתם לא לומדים לקח? כמה כאלה כבר היו שרק נרשמו לאתר נכנסו לחנות מחשבים לקחו את החלקים הכי יקרים

ושאלו אם זה טוב.

ולדעתי גם הטכניון לא יסכים לקנות כזה מחשב, אפילו שזה תקציב אבל יש שם אנשים שמבינים טוב מאוד ובודקים את המפרט,

ומחשב למחקר זה לא מחשב למשחקים, יש הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך את את הרמקולים כרטיס קול עכבר וכו' גם למדחקים ולכיף דלי דוב אמרתי לא רק לעבודות המחשב הזה!

דבר שני אנו משמשים את המחשב הזה גם לקולנוע ביתי כך שנוכל לראות בבית סרטי די וי די באיכות מעולה.

ושוב אל תשכיחו המחשב הזה גם לכייף(משהו כמו משחקים ועוד) לא רק עבודות אבל עבודות זה בין החלק החשוב במחשב זה!

ושוב אל תשיכחו אני יצלם גם של המחשב שלי כך שתראו אותו ואם אתם רוצים אני יצלם את הכרטיס ול והרמקולים סבבה כי אני אוהב לצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני אתייחס לזה ברצינות ואאמין שאתה באמת מתכוון לקנות את זה.

בשום משחק, אבל בשום שום שום משחק לא תראה הבדל ביצועים בין 2.53 ל3.06 ג'יגה. למה לבזבז 2700 ש"ח בשביל זה ?! גם RDR לא יביא לך הבדל מורגש וכל העסק הזה יהיה שווה 50% עוד חצי שנה בגלל שכל מוצרי הHIGH-END מתחילים במחיר מופרז ואחר כך עוברים למחיר נורמלי. לטכניון יש דברים יותר חשובים לממן כמו מחקרים והנחות בשכר הלימוד (כמו לי, עוד 6 שנים :lol: ) ולא בשביל מחשב בזבזני ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אנחנו בפירוש לא משלמים על המחשב אנו קונים את המחשב לקולנוע ביתי, משחקים, עבודות, עבודות של טכניון, גלישה באינטרנט ועוד דברים שנצטרך במשפחה (כלומר לרוב רק אני ואבא שלי נישתמש במחשב אבל בשביל וקצת קצת אינרנט אז המדפחה תשתמש אבל רק לדיעתכם יש לי עוד מחשבים בבית אז ככה שיוצא שרק אני ואבא שלי משתמשים במחשב).

אני לא מפסיד מזה כלום כי שנה הבא זה המחשב עובר לחדר העבודות הראשי (כלומר ישמש אך ורק לעבודות) ואז אנחנו קונים מחשב שוב חזק מאוד שישמש להכל.

*עוד דבר אחד אני כל הזמן חוזר על עצמי שמתם לב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב לדבר אחד שאתה כותב בלי קשר למה שאנשים שואלים אותך \ מעירים לך.

לדוגמה משפט שרשמת שלא הבנתי מה הקשר למה ששאלו אותך:

(אבל רק לדיעתכם יש לי עוד מחשבים בבית אז ככה שיוצא שרק אני ואבא שלי משתמשים במחשב).

אני לא מפסיד מזה כלום כי שנה הבא זה המחשב עובר לחדר העבודות הראשי (כלומר ישמש אך ורק לעבודות) ואז אנחנו קונים מחשב שוב חזק מאוד שישמש להכל.

*עוד דבר אחד אני כל הזמן חוזר על עצמי שמתם לב?

מה הקשר בין מה ששאלו אותך? וד"א, שמתי לב לעוד משהו, שכל שניה אתה עושה את עצמך יותר ויותר ויותר מטומטם.

אתה אוהב להתלהב? אם אתה רוצה מחשב חזק כנס לחנות שאפשר להרכיב מפרט, קח את החלקים הכי יקרים

ותקנה, לדעתי הת'רד צריך להנהל כמו שאמרו כאן, מנהלים אתם לא רואים שההודעות שהוא רושם בכלל לא קשורות

להודעה הראשונה שהוא רשם ולא קשורות למה ששואלים אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...