The Death of PC Gaming - תעשיית משחקי ה PC מול הקונסולות,מי ישאר אחרון? - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Death of PC Gaming - תעשיית משחקי ה PC מול הקונסולות,מי ישאר אחרון?

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני דווקא לא חושב שבעתיד הקונסולה תוכל לבצע פעולות כמו המחשב- פעולות שוטפות של היומיום (שאר הדברים מלבד משחקים) מהסיבה הפשוטה שאז היא לא תהיה קונסולה. היא תהיה או משהו דומה. אני חושב שבעתיד יהיה ניתן לשדרג את הקונסולה כמו את המחשב, אך בצורה שתשמור על המסורת של הקונסולה, זה יהיה זול יחסית למחשב והחומרה תשתפר עם הזמן ותהיה מקבילה למחשב, או טובה ממנו. לשם כך נועדה הקונסולה.

צריך להבין שאם החברות לוקחות את הקונסולות שלהם ומאפשרות גלישה באינטרנט, .. ובכלל מערכת הפעלה כדוגמאת , אז הם בצורה מסוימת מוותרים על המותג הזה, על השם הזה של הקונסולות, כמשהו פשוט וקליל שנועד למשחקים. אם הם יעשו את זה, כמו שאמרתי, זו לא תהיה קונסולת משחקים. זה יהיה מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא חושב שבעתיד הקונסולה תוכל לבצע פעולות כמו המחשב- פעולות שוטפות של היומיום (שאר הדברים מלבד משחקים) מהסיבה הפשוטה שאז היא לא תהיה קונסולה. היא תהיה או משהו דומה. אני חושב שבעתיד יהיה ניתן לשדרג את הקונסולה כמו את המחשב, אך בצורה שתשמור על המסורת של הקונסולה, זה יהיה זול יחסית למחשב והחומרה תשתפר עם הזמן ותהיה מקבילה למחשב, או טובה ממנו. לשם כך נועדה הקונסולה.

צריך להבין שאם החברות לוקחות את הקונסולות שלהם ומאפשרות גלישה באינטרנט, .. ובכלל מערכת הפעלה כדוגמאת , אז הם בצורה מסוימת מוותרים על המותג הזה, על השם הזה של הקונסולות, כמשהו פשוט וקליל שנועד למשחקים. אם הם יעשו את זה, כמו שאמרתי, זו לא תהיה קונסולת משחקים. זה יהיה מחשב.

אהבתי! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבין שאם החברות לוקחות את הקונסולות שלהם ומאפשרות גלישה באינטרנט, אופיס.. ובכלל מערכת הפעלה כדוגמאת ווינדוס, אז הם בצורה מסוימת מוותרים על המותג הזה, על השם הזה של הקונסולות, כמשהו פשוט וקליל שנועד למשחקים. אם הם יעשו את זה, כמו שאמרתי, זו לא תהיה קונסולת משחקים. זה יהיה מחשב.

זה שיש אפשרויות בסיסיות לא חייב להפוך את העסק למסובך

תיקח לדוגמה את הערוצים בWII

המסך מחולק לערוצים אחד למשחקי WII\גימקיוב\אחד לתמונות\אחד למזג אוויר\אחד לדפדפן וכו

אתה בוחר ערוץ בלחיצה אחת וזהו

אם אתה רוצה אין בעיה לחזור לתפריט הערוצים

אין אומנם שימוש בכמה דברים במקביל כמו בPC

והדברים בדור הזה בסיסים ביותר

אבל בדור הבא אם שיפור חומרה ותוכנה אפשר ליצר את זה שזה יהיה מספיק למשתמש הקל

כמובן לעבודה רצינית המחשב עדיין יהיה עדיף

אבל לבידור קונסולה יכולה להיות תחליף מצוין

וכן זה יהיה יותר כמו ולא קונסולה אבל זה עדיין יהיה פלטפורמה סגורה אם זיכיון לחברות מסוימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שה ימות אי פעם.

למרות שהקונסולות במגמת עליה מתמדת,

אנשים צריכים את ה (לאו דווקא למשחקים) והרבה מהם גם מעדיפים לשלב את אופציית המשחקים כבר

מאשר להשקיע בעוד אביזר (קונסולה).

מעבר לכך וכמו שאמרו פה, יש משחקים שפשוט אין תחליף לעכבר והמקלדת: FPS ואסטרטגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד נקודה שכדאי להתייחס אליה, די ברור שהירידה במחירות של משחקי פיסי היא בעיקר בגלל פירטיות שנפוצה בפיסי הרבה יותר מאשר בקונסולות מסיבות ברורות (עד כמה שאני מבין את PS3 למשל בכלל עוד לא פרצו?). כלומר זה לא שבאמת יש ירידה בשחקני המחשב על הפיסי ונטישה המונית לטובת הקונסולות, אלא אנשים ממשיכים לשחק על הפיסי רק שחלק גדול עושה את זה עם עותקים פירטיים. לכן נראה לי שבאמת אין כל כך טעם לנסות להוכיח שהפיסי נחות לעומת הקונסולות לגבי יכולת המשחק שלו, שהוא יותר מדי יקר, שהוא מסובך מדי וכו' - כי פשוט אלו לא הסיבות שבגללן המחירות של המשחקים יורדות.

לכן השאלה היא אם כבר האם הפירטיות תהרוג את תעשיית משחקי הפיסי (ולא דווקא הקונסולות)?

זו כבר באמת שאלה רצינית, אבל צריך לזכור שמן הסתם אם משחקים לפיסי "יעלמו" אז הפירטים לא יעלמו והם פשוט יעברו לקונסולות. כיום כנראה מעדיפים להשקיע פחות בפריצת משחקים לקונסולות, אבל אם לא יהיו משחקים לפיסי אז אני בטוח שמהר מאוד המצב לגבי פריצת משחקים לקונסולות יהיה בדיוק כמו עכשיו בפיסי.

חוץ מזה יכול להיות שבעולם משחקי הפיסי יעברו למודלים אחרים שיתמודדו עם בעיית הפירטיות, למשל משחקים בחינם שנתמכים בפרסומות (למי שחושב שזה לא רווחי, EA מרוויחים מיליון דולר בחודש על גרסה חינמית שלהם לFIFA שהם הפיצו במזרח הרחוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירטיות לא הורגת היא מחייה את התעשיות,רק דעתי.

אז דעתך שגויה קודם כל חברות המשחקים מפסידות מיליונים בגלל פירטיות

זתאמרת שבסופו של דבר יכול להיות מצב שחברות משחקים פשוט יפסיקו לנסות ליצור משחקים לפי סי שגם היום הם מוציאות מחשקים לפי סי לפעמים חודש והרבה יותר אחרי שהן מוציאות אותו לקונסולה אלא אם כן הן יצליחו ליצור מערכת הגנה שיקח הרבה זמן להאקרים לפרוץ שהאחרונה שעשתה משהו שקרוב לזה ביעילות הייתה EA אם סימס שעד היום יש הרבה קראקים בעייתים וברובם בכלל אי אפשר לבנות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין להפסיד מליונים לבין להרוויח כמה מיליונים פחות.

לו הענף לא היה ריווחי למשחקי האמן לי שלא היו מפתחים אותם מלכתחילה.

במדינות ש"תרבות" הגזל והפירטיות אינם מנת חלקם של הגיימרים החברות עושות כסף והרבה.

תמיד יורידו/יפרצו משחקים לוקחים את זה בחשבון.

יש אמת באמירה שמשחק שזוכה לפירטיות המונית עוזר להצלחה במכירות המשחק.

עיין ערך-ביושוק/COD4 וכו

איך זה ייתכן?

משום שפופולריות ברשת ולא משנה איזו מעלה את מכירות המשחק

(קרייסיס יוצא דופן במקרה הזה בגלל דרישות מערכת גבוהות)

זה דומה לכוכבי ומוסיקה בחו"ל שגם כאשר יש עליהם ידיעות שליליות הפופולריות דווקא גואה.

דור הגיימרים הותיק שאני נמנה אליהם הוא דור שגדל על משחקים מקוריים,

ככל שהזמן עובר והיד משגת ,קניית משחקים הופכת להרגל.

אנחנו כנראה הדור שמחזיק חלק מהתעשיה ומוגדרים כלקוחות נאמנים בקרב מפתחות המשחקים.

הדור הצעיר נולד לתוך עולם של הורדות ופירטיות וקשה לי ממש לכעוס עליהם ביתר מידה.

אני מאמין שעם הזמן כולנו נדע לתת כבוד לתעשיה שבסך הכל רוצה להפוך לנו כמה שעות מתות לשעות של הנאה

ועל הדרך לעשות גם כסף,למה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת אני חושב שפיראטיות מפתחת את התעשייה.

אני יכול להגיד לך בכנות, שאם לא הייתי נחשף לפירטיות, לא הייתי נחשף למשחקים בכלל, ואני בטוח שהייתי קונה פחות משחקים (אם בכלל) מאשר אני קונה היום.

ככה גם בתעשיית המוסיקה; אני לא רואה את עצמי קונה אלבומים שלמים רק כי ראיתי ביקורת טובה. כשאני קונה אלבום, או הולך להופעה של אומן מסויים, זה בגלל שירים שלו ואהבתי. הדרך היחידה שדרכה שאני נחשף לאמנים חדשים היא הורדת אוספים של שירים נבחרים מאותו ג'אנר... (VA)

כיוצר טראנס, רוב הכסף ילך מהופעות, וזה ידוע מראש. בהנחה הזאת, הייתי מוכן שיורידו את האלבום שלי, ובעקבות זאת כמות האנשים בהופעות תגדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה שנת 2007 הייתה שנת ההשקה של הWII והPS3 (כן הם הושקו בסוף 2006 אבל לא נתווכח על קטנות )

לקונסולות לוקח זמן לתפוס נתח שוק

לPS2 יש כבר מעל 100 מיליון בידיים של הגימרים

וספריה ענקית של משחקים מוזלים טובים

אבל אם תבדוק איזה משחקים נמכרים הכי הרבה לא תיראה הרבה אם בכלל משחקי PS2

תראה משחקים כמו COD4\הילו 3\מאריו גלקסי\מאריו וסוניק באולימפידה \וכו

למעשה זה מתחלק בין הPC\360\WII\DS במערב

לבעיקר WII\DS ביפן

והשנה הולכים לצאת לPS2 בעיקר משחקי זבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...