סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 69 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

PCI-E v2 נותן רוחב פס כפול מ PCI-E v1. כלומר - PCI-E v1 x16 = PCI-E v2 x8

כשיתחילו לנצל יותר מ- PCI-E v2 x8 (למשל כאשר באמת יהיה צורך ב-PCI-E v2 x16) אז תתחילו לדאוג.

בינתיים לא ידוע לי על כרטיס בודד שצריך יותר מ- pci-e 1 x16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם לא ינוצל לתקופה הקרובה...

מבחנים הראו שרק מעבדים סופר +++ עם אוברקלוק וכרטיסי מסך על CF או ברזלוציה ענקית אולי רואים הבדל בביצועים,

ובשביל זה..תצטרך המון כסף :jump:

האמת שלא.

אצלי Q9450 באוברקלוק ל 3.7 מטורפים (עם TRU120E) שזה מעל Q9770, אז מה צריך להשקיע בשבילו 6 אלף שקל? לא, OX למעבד חלש יותר נותן אותה תוצאה.

שני 4870 זה לא כמו 8800GTX מלפני שנה בדיוק אז זה היה עולה 4 אלף לכרטיס אחד ו 8 אלף לכרטיס שני.

תחשוב על זה ככה, במקום לשלם על כל הנ"ל 14 אלף, ב2008 מקבלים מחשב "על" ב3.8 אלף מחירם של שני 4870 (2600) וQ9450 אחד (1200).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שבשביל מחשב על זקוקים רק לכרטיס מסך ומעבד... ובשביל שלא יהיה צאוור בקבוק צריך ב800 מינימום ספק ב 700 מארז ב1000 וזכרונות ב600

מה שמביא שמערכת על בימינו עולה6K+ ומה היה לפני שנתיים ויותר לא ידוע לי כי אז לא חלמתי אפילו על מערכת על...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי שבשביל מחשב על זקוקים רק לכרטיס מסך ומעבד... ובשביל שלא יהיה צאוור בקבוק צריך ב800 מינימום הצ'יפסט הוא זה שאולי יכול להגביל ולוחות עם P45 עולים 600 מינימום ללוח נורמלי ספק ב 700 יש ספקים איכותיים מאוד ב450 מארז ב1000 השטות הכי גדולה שלך... רק צריך מארז שאפשר להכניס לתוכו את הכרטיס וכזה אפשר למצוא גם ב250 וזכרונות ב600 אפשר למצוא 4 גיגה ב450 שקל

מה שמביא שמערכת על בימינו עולה6K+ ומה היה לפני שנתיים ויותר לא ידוע לי כי אז לא חלמתי אפילו על מערכת על...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משהו במה שמקסים אומר לגבי המארז - הכנסתי לאחרונה קשיח חדש למחשב במקום זה שמת (3200KS של WD), והבנתי כמה הכבלים שם מפריעים לי, חלקית בגלל העובדה שכרטיס המסך שלי ענק.

קיצר - לכרטיסים גדולים במיוחד, מומלץ גדולים במיוחד ;)

ה-Lian Li מקורר מעולה, אבל ההרכבה הייתה נוחה יותר ב-AURORA 3D 570B.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול מכרתי את ה PIII שלי האלוף עולם שלי עם המארז AURORA ב500 שקל ונשארתי עם המחשב על ומה אני אגיד, חוץ מהקטע של התפסן שלא צריך בשבילו ברגים, אין שום יתרון ל .

מה גם כשמדובר בכרטיס כמו 4870 ועוד שניים כאלה אני גם ב הייתי שם עליו ברגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קורא לתפסן הזה ייתרון? ב-90% אחוז מהמחשבים שהרכבתי העפתי אותו ושמתי ברגים ;)

מה שכן ייתרון שלו, זה הגודל. זה שהוא ארוך יותר מאפשר יותר מרחב תמרון עם הכרטיסים והקשיחים וכל שאר הדברים שנמצאים שם בסביבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי לך בפרטי לינק לתמונות של ההרכבה (מי שרוצה תבקשו).

תגיד לי עכשיו אם זה עדיין קטן מדיי בהתייחס לזה שזה הביא את ה Q9450 לשיא של 3.75 יחד עם חום של שני 4870 שמגיעים על 80 מעלות ב STOCK (לא שזה רע, סתם ציינתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי ראית בתמונות שמאחורי המארז יש שני תפסנים לכבלים ויש גם חורים שאפשר להסתיר הכל.

אם לא מסדרים חוטים במארז הזה ושמים גם שני 4870 (לדוגמה) וגם TRו120E וגם שני מאוררים עליו וגם מעלים את הכלוב של הכוננים וגם לא מסדרים חוטים אפשר ליצור פקק חום בכיף.

קח שעה, תפתח את המארז ותרביץ סידור. אה, ואם ראית למטה הראיתי שצריך להעיף את המכסים של ה מפרצים של הכוננים האופטיים שחוסמים מעבר אוויר משלושת המאוררים הקדמיים אל תוך המארז. תוודא שהעפת את כל ה10 מכסים(אם איני טועה), שתהיה הזרקת אוויר ישירה למארז(אל תדאג לאבק, הרי יש פילטר אבק מקדימה)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...