מדען מניו-זילנד טוען: אנחנו חיים במטריקס - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדען מניו-זילנד טוען: אנחנו חיים במטריקס

cleric

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא אני לא מבין למה כולכם חושבים שזה כולכך הזוי... לדעתי זה דווקא די הגיוני והרעיון מאחורי הסרט ממש טוב (יש פה מישהו שראה את הגירסא הרוסית שלו AKA שמאטריצה?)

הנקודה היא שיכול היות שאנו חיים באמת במין מטריקס רק שאין את הסיםור מאחוריו עם המכונות אלא משהו טיפה אחר שלא קשור לאדם והיותו .

המוח שלו הרי אחראי על כול הגוף , והוא משתמש רק בחלק קטן מאוד מהכוח שלו - אולי גם הגוף שלנו ככה ואנחנו באמת יכולים לקפוץ למרחקים הרבה יותר ארוכים בלי ההגבלה שלו , למה שזה לא ייה אפשרי תאורתית? הרי אני בטוח שהמוח יכול לשלוח הרבה פקודות שהוא לא שולח בחיי היומיו שלנו ולעשות מה שאף פעם לא עשינו.

למה אתם באמת שוללים את זה כול כך מהר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא פרסום התאוריה שלו ועצם הדיון הזה מוכיחה את ההפך, כי אם אנחנו באמת חיים במעין סימולציה, מנהלי הסימולציה בחיים לא יתנו לרעיון כזה לעלות, הם ידאגו להשתיק אותו עוד לפני שהא יוולד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני לא מבין למה כולכם חושבים שזה כולכך הזוי... לדעתי זה דווקא די הגיוני והרעיון מאחורי הסרט ממש טוב (יש פה מישהו שראה את הגירסא הרוסית שלו AKA שמאטריצה?)

הנקודה היא שיכול היות שאנו חיים באמת במין מטריקס רק שאין את הסיםור מאחוריו עם המכונות אלא משהו טיפה אחר שלא קשור לאדם והיותו .

המוח שלו הרי אחראי על כול הגוף , והוא משתמש רק בחלק קטן מאוד מהכוח שלו - אולי גם הגוף שלנו ככה ואנחנו באמת יכולים לקפוץ למרחקים הרבה יותר ארוכים בלי ההגבלה שלו , למה שזה לא ייה אפשרי תאורתית? הרי אני בטוח שהמוח יכול לשלוח הרבה פקודות שהוא לא שולח בחיי היומיו שלנו ולעשות מה שאף פעם לא עשינו.

הסברה שאנחנו לא משתמשים בכל היכולות של המוח שלנו הופרכה ממזמן. כל נוירון במוח תועד בפעולה. אם אתה רוצה לנסות ולראות אם אתה מסוגל לקפוץ סטייל-ניאו, על אחריותך בלבד :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בדיוק סיים לראות מאטריקס שהוא כתב את זה אל תתיחסו הוא שפיו בדרך כלל

ו..הזוי הזוי הזוי הזוי ? מעניין באיזה משתמשים כדי להחזיק את כל זה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...