CRYSIS בסוף כן ייצא ל XBOX-360. - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CRYSIS בסוף כן ייצא ל XBOX-360.

MassiveAmmo

Recommended Posts

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גאון שכמוך זאת כתבה מלפניי שנה.

לפניי שנה לא רצו אבל עכשיו לא מזמן החליטו שדווקה כן לעשות גרסא ל360 בגלל שהמשחק נמכר כמו חרא...

תודה :)

עבדתי על זה קשה ^^

(טוב אז טעיתי בשנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח תגידו לי זה פורום או פורום 360? מה גורם לכם לחשוב שהPS3 לא יזין ל360 את הצורה ב2008 עם מבחר המשחקים העצום שלו?! ומה גורם לכם לחשוב שה360 חזקה יותר מהPS3? זה אתר של חומרה ציפיתי ממכם לקצת יותר בקיאות בנושא ^_^

ואתם ממש מעוררי רחמים איך שאתם אומרים "כל עוד זה לא יוצא לPS3 הכל אחלה", רק מוכיח איזה פאן בויים עלובים אתם :xyxthumbs:

ואין סיכוי שקריסיס לא יצא לPS3, קרייטק מתכננת פרויקטים ענקיים יותר מקריסיס בלעדית לPS3 אז אין סיכוי שקריסיס יהיה בלעדי ל360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח תגידו לי זה פורום או פורום 360? מה גורם לכם לחשוב שהPS3 לא יזין ל360 את הצורה ב2008 עם מבחר המשחקים העצום שלו?! ומה גורם לכם לחשוב שה360 חזקה יותר מהPS3? זה אתר של חומרה ציפיתי ממכם לקצת יותר בקיאות בנושא ^_^

ואתם ממש מעוררי רחמים איך שאתם אומרים "כל עוד זה לא יוצא לPS3 הכל אחלה", רק מוכיח איזה פאן בויים עלובים אתם :xyxthumbs:

ואין סיכוי שקריסיס לא יצא לPS3, קרייטק מתכננת פרויקטים ענקיים יותר מקריסיס בלעדית לPS3 אז אין סיכוי שקריסיס יהיה בלעדי ל360.

א. תירגע!

ב. לPS3 אין מבחר משחקים עצום ..במיוחד לא אם משווים ל360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PS3 קונסולה שכשלה לצערנו.

סוני נתנו יותר מדי חשיבות לפיתוח של מעבד ה-cell עד כדי החלשת הכוח הגרפי של הקונסולה.

אם תבדוק לעומק תגלה שהמעבד הגרפי RSX בעצם בנוי מ-6800 X2 כרטיסים +/-.

אין ספק X360 יש מעבד גרפי יותר חזק ומתקדם בדור אחד ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי כשלה?

הרשה לי לגכך לקבורה בטרם עת שאתה עושה לה.

הXBOX בהחלט לא מחזיק מעבד חזק בדור ממנו , חזק יותר , נתון לויכוח אבל כנראה נכון.

כח עיבוד הוא מחזיק פחות , ואתה שוכח ששבב הCELL מתאים גם להרבה חישובים שמתאימים לכרטיסים גרפים ובכך יכול להסיר ממנו חלק מהעומס.

שלא לדבר על תוספות רבות מסביב וחומרה שמתאימה בהרבה יותר גם לסלון הביתי, תמיכה נאה של בלעדיים בשבילה ומחיר שהולך ויורד.

כמו כן - סמוך על (אפשר להגיד כנראה בניגוד לMS) שהקונסולה תחזיק מעמד יותר מ4 שנים.

נראה כאילו למדה כמה לקחים מהשטויות שהיא עשתה עם הPSP , ובתחום הביתי הקונסולה שלה למרות נבואות אבדון כמו שלך היא דווקא מוכיחה את עצמה לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי כשלה?

הרשה לי לגכך לקבורה בטרם עת שאתה עושה לה.

הXBOX בהחלט לא מחזיק מעבד חזק בדור ממנו , חזק יותר , נתון לויכוח אבל כנראה נכון.

התכוונתי ל-gpu המעבד הגרפי, R580 שיש באקסבוקס בהרבה יותר חזק מ-RSX שלא מסוגל אפילו להציג HDR+פילטרים.

כח עיבוד הוא מחזיק פחות , ואתה שוכח ששבב הCELL מתאים גם להרבה חישובים שמתאימים לכרטיסים גרפים ובכך יכול להסיר ממנו חלק מהעומס.

אני בספק? אחרי כל ההבטחות של סוני אני כבר לא מאמין להם.

שלא לדבר על תוספות רבות מסביב וחומרה שמתאימה בהרבה יותר גם לסלון הביתי, תמיכה נאה של בלעדיים בשבילה ומחיר שהולך ויורד.

זה לא מעניין את הארד-קור גיימר! אני רוצה לשחק, חוצמיזה יש מחשבי HTPC למשימות האלו.

כמו כן - סמוך על סוני (אפשר להגיד כנראה בניגוד לMS) שהקונסולה תחזיק מעמד יותר מ4 שנים.

גם על סמכתי, לצערי היום כבר אני לא מאמין לחברות האלו.

נראה כאילו סוני למדה כמה לקחים מהשטויות שהיא עשתה עם הPSP , ובתחום הביתי הקונסולה שלה למרות נבואות אבדון כמו שלך היא דווקא מוכיחה את עצמה לא רע.

psp לא רלוונטי לדיון שלנו.

אם היום הייתי קונה קונסולה, אז דעתי בעניין שהשילוב של חזק + מתאים ביותר לארד-קןר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מגוחך שכשאומרים שסוני כשלה. נכון שהתחילה לאט, אבל הקונסולה צוברת תאוצה. אין לי גם ספק שהיכולות הגרפיות של הPS3 יותר טובות מהXBOX ועדיין לא באו לידי ביטוי מלא.ואיך אפשר להשוות את סוני לAMD? באמת...

ואני בטוח שיש המון הארד-קור שמשחקים על PS3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מגוחך שכשאומרים שסוני כשלה. נכון שהתחילה לאט, אבל הקונסולה צוברת תאוצה. אין לי גם ספק שהיכולות הגרפיות של הPS3 יותר טובות מהXBOX ועדיין לא באו לידי ביטוי מלא.ואיך אפשר להשוות את סוני לAMD? באמת...

ואני בטוח שיש המון הארד-קור גיימרים שמשחקים על PS3...

http://www.gamespot.com/features/6162742/p-3.html

הבט בקלוז אפ על השחקן מקרוב, תראה בעצמך את הרמת טקסטורה המפורטת על החולצה.

ביתר המשחקים תראה שאין בכלל מופעל בהשוואה למשחקים של X360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BAN HIM!

זה ברור שהוא נרשם רק בשביל לרשום את ההערת SPAM הזאת.

ולידידי כרגע מספר המשחקים שיש ל 360 עולה על המספר משחקים שיש ל PS3 וכמו שמייקרוספס קנתה בלעתיות על הרבה דברים אני לא אתפלא עם יהיה בלעדיות על משחקים של CRYTEK

וחוץ מזה CRYSIS הוא משחק בינוני ולא יותר מזה, אנשי יתענגו על משחקים אחרים

ושורה תחתונה , יש לי נסיון עם 2 הקונסולות , וה 360 יותר מהנה. בייחוד ה LIVE , שחבל שהוא עולה כסף , אבל הוא עולה בכמה רמות על הממשק של PS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי,

הPS בהחלט יכול להציג AA ופילטרים , כמו בXBOX - זה תלוי במשחק

בקשר ל"הבטחות" - עובדתית המעבד מתאים גם לזה , אולי כדאי שתקרא עליו קצת.

בקשר למה HC גיימר רוצה בסלון שלו , אל תיהיה בטוח , עובדה שגם הXBOX שם את ההשלמות האלו בתשלום.

לגבי הגרפיקה - הגענו למצב של CHANGING BLOWS בעיקר , זה קצת יותר טוב בזה , זה קצת יותר טוב בזה.

אי אפשר ממש להכריע , והציונים היום הם די זהים לשתי הקונסולות (שלא כמו בהתחלה יש לציין)

בקיצור - אורי - אל תשפוט לפי כתבות שקראת ורובן מיושנות.

שב מול מכשיר כזה כמה שעות עם כמה משחקים - גם ליד , אני מבטיח לך שפיתאום כל התיאוריות האלו מתמוססות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו לא נמהר לקשור בלעדיות לקונסולה כזו או אחרת.

חוץ מזה אל תשכחו שסוני דוחפת חזק את ה PSגם בתור נגן BLU RAY.

אתמול בלילה ראיתי משחק פוטבול בMETV וראיתי פרסומת PS3 שדיברה עליו כנגן לכל דבר, ללא איזכור משחקים.

אבל נראה לי שאנחנו סוטים מהנושא....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...