CRYSIS בסוף כן ייצא ל XBOX-360. - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CRYSIS בסוף כן ייצא ל XBOX-360.

MassiveAmmo

Recommended Posts

הכי יפה זה' date=' שבדיוק לפני חודשיים ההצהרות היו שבכל מקרה זה לא יצא ל 360 והוא לא מסוגל להריץ את זה

פתאום הכל על HIGH חוץ ממשהו אחד

:s07:

[/quote']

צריך היה למכור 8800...

בכל מקרה אם לצוטט את Game Trailes - We've been upgrading our rig for 2 weeks now and still cant run the damn game on decent levels. זה הסיבה שהם לא שמו אתו בתחרות משחק השנה בקטגוריית הגראפיקה. המשחק רץ גרוע גם על מחשבים חזקים, לדעתי זה הולך להיות המשחק המבוגבג ביותר שייצא לXBOX מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדכון קטן!

דוגמא ראשונית מאיך שהמשחק יראה ב360.

1065b36381.jpg

לדעתי זה ניראה ממש מרשים,וגם ממש שונה מאיך שזה ניראה במחשב.

וואלה זה ממש יציל את המשחק אם זה ירוץ חלק כל הזמן בזמן שזה ניראה בידיוק כמו בתמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכמה אנשים יש בבית מחשב כל כך חזק שיכול להריץ את CRYSIS בצורה אופטימלית?!

אני לא מומחה בתכנות משחקים, אבל בתהליך אופצטימציה טוב ונכון אפשר לשפר את הקוד שיעבוד בצורה יותר טובה על הקונסולה מאשר על המחשב.

ישנם גורמים שנותנים לקונסולה יתרון על פני המחשב כשאחד מהם הוא כמובן שמדובר בפלטפורמה ידועה וקבועה מראש ואין צורך לבנות קוד שיתאים לעשרות סוגי מחשבים.

אבל אני לא עיוור, אני יודע שהקונסולה לא יכולה להציג את אותה רמת גרפיקה כמו מחשב חדש וחזק מאוד. לכן, סביר להניח, שאיפה שהוא המפתחים יאלצו לוותר על רמת פירוט מסוימת במשחק כדי שהוא ירוץ חלק ויפה על הקונסולה.

בכל מקרה, זה לא תחרות מה יותר טוב (PS3? XBOX360? PC?)!

העניין הוא שאין לי מחשב חזק (אני משתמש במחשב רק לצורכי , ועבודה) ועדיין אני יכול להנות מהמיטב של עולם המשחקים. זה כל העניין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ... מעניין לי לראות איך זה יראה בסוף...

למרות שזה לא ממש נראה לי הגיוני שהוא ירוץ חלק בהגדרות גבוהות כאלה...

אני זוכר רץ על המחשב שלי באותה צורה שבה הוא רץ על ה360 (+-) ובכוונה לא שמו בBIOSHOCK בגרסאת 360 על הגדרות הכי גבוהות כדי שהוא יוכל לרוץ חלק.

ועכשיו CRYSIS לא עבד אצלי חלק על הגדרות כאלה נמוכות שהוא נראה כמו DOOM1 ואומרים לי שהוא ירוץ על ה360 חלק על רוב הדברים HIGH?

לא נשמע לי הגיוני בכלל. אבל נראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר רץ על המחשב שלי באותה צורה שבה הוא רץ על ה360 (+-) ובכוונה לא שמו בBIOSHOCK בגרסאת 360 על הגדרות הכי גבוהות כדי שהוא יוכל לרוץ חלק.

ועכשיו CRYSIS לא עבד אצלי חלק על הגדרות כאלה נמוכות שהוא נראה כמו DOOM1 ואומרים לי שהוא ירוץ על ה360 חלק על רוב הדברים HIGH?

עובדה שאת LOST PLANET הXBOX מריץ כיאילו שיש לך מחשב עם ULTRA...

והגראפיקה בוא טובה יותר מאשר שתשים הכל על הכי גבוה במחשב,יש לי את המשחק גם למחשב וגם ל360 ועשיתי השוואה עם שניי מסכים וה360 מריץ את המשחק טוב יותר מהמחשב שלי ויש לי מחשב דיי חזק עם CF של X1950XT ככה שאני מאמין שה360 יריץ גם את CRYSIS על גראפיקה גבוהה.

אני אומר דבר כזה,אם ה360 מריץ את AC חלק,גם את CRYSIS הוא יריץ חלק על הגדרות דיי גבוהות.

וחוץ מזה יש לך כולה X1650XT ול360 יש כרטיס מסך ששווה בכח שלו לX1950XTX לפי מה שאני קראתי.

תחשוב כמה כח אתה יכול להפיק מXTX בקונסולה,כח כמו של שניי XTX במחשב,הכל תלוי במשחק כמה הוא יודע לנצל את הקונסולה.

וגם הקטע שהורידו את הגראפיקה בBIOSHOCK ב360 זה שטות,הקונסולה מריצה את המשחק על 60FPS קבוע כמו כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן!

דוגמא ראשונית מאיך שהמשחק יראה ב360.

1065b36381.jpg

לדעתי זה ניראה ממש מרשים,וגם ממש שונה מאיך שזה ניראה במחשב.

וואלה זה ממש יציל את המשחק אם זה ירוץ חלק כל הזמן בזמן שזה ניראה בידיוק כמו בתמונה.

אם הוא באמת יראה ככה על ה-360 אני קונה אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול המשחק רץ על כניראה רזולוצייה נמוכה יותר ולא על הגדרות הכי גבוהות, גם שאין Aa \ Af בקונסולה אז אין ביכלל מה לדבר.

אז זה אפשרי להריץ.

עובדה שאת LOST PLANET הXBOX מריץ כיאילו שיש לך מחשב עם ULTRA...

והגראפיקה בוא טובה יותר מאשר שתשים הכל על הכי גבוה במחשב,יש לי את המשחק גם למחשב וגם ל360 ועשיתי השוואה עם שניי מסכים וה360 מריץ את המשחק טוב יותר מהמחשב שלי ויש לי מחשב דיי חזק עם CF של X1950XT ככה שאני מאמין שה360 יריץ גם את CRYSIS על גראפיקה גבוהה.

אני אומר דבר כזה,אם ה360 מריץ את AC חלק,גם את CRYSIS הוא יריץ חלק על הגדרות דיי גבוהות.

וחוץ מזה יש לך כולה X1650XT ול360 יש כרטיס מסך ששווה בכח שלו לX1950XTX לפי מה שאני קראתי.

תחשוב כמה כח אתה יכול להפיק מXTX בקונסולה,כח כמו של שניי XTX במחשב,הכל תלוי במשחק כמה הוא יודע לנצל את הקונסולה.

וגם הקטע שהורידו את הגראפיקה בBIOSHOCK ב360 זה שטות,הקונסולה מריצה את המשחק על 60FPS קבוע כמו כלום...

כמה שטויות רצות פה, קודם כול מערך Cf של 1950TXtx חלש מאולטרה.

ודי כול הזמן לידחוף את ה-LP לכול טראד, אין קשר בין השניים.

ל-Xbox360 יש יכולת חישוב עצומה מה שאין למחשבים היום.

וגם התמונה שפירסמת כמו שעשו ל- התמונות\סירטונים לא ניראו כמו שכולם חשבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול המשחק רץ על כניראה רזולוצייה נמוכה יותר ולא על הגדרות הכי גבוהות, גם שאין Aa \ Af בקונסולה אז אין ביכלל מה לדבר.

אז זה אפשרי להריץ.

כמה שטויות רצות פה, קודם כול מערך Cf של 1950TXtx חלש מאולטרה.

ודי כול הזמן לידחוף את ה-LP לכול טראד, אין קשר בין השניים.

ל-Xbox360 יש יכולת חישוב עצומה מה שאין למחשבים היום.

וגם התמונה שפירסמת כמו שעשו ל-PC התמונות\סירטונים לא ניראו כמו שכולם חשבו.

בטח של360 יש AA וגם AF.

זה תלוי עם שמו את זה במשחק.

למשל יש משחקים שבאמת אין AA כמו 3 ויש עוד הרבה משחקים אחרים שיש AAX4 ואני יכול לראות את זה בברור כי אני מחבר את ה360 למסך של המחשב ורואים בידיוק כמו מחשב ואפשר לראות בלי בעיה את הדברים הקטנים ביותר. (אם יש AA ואפילו אם יש AF)

המשחק AC משודר על רזולוציה 1680X1050 עם AAX4 ויש מיליון אובייקטים במשחק וזה רץ חלק,אני חושב שצריך מחשב עם איזה 8800GT בשביל שזה ירוץ ככה גם בPC.

ושניי XTX הם כן כמו ULTRA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MassiveAmmo

גם בPS3 וגם ב360 הורידו הגדרות בהרבה משחקים

וחלק מהמשחקים רצים על 30 פרימים

מה שכן כמו שאמרתי מקודם

בדרך כלל משחקים בקונסולות מרחוק יותר וככה חלק מהדברים הגרפים שאין בקונסולות

לא באות לידי ביטוי בזמן אמת

בגלל זה הPS2 החזיק המון זמן ובגלל זה הWII מוכר כמו לחמניות חמות

למרות שאם תשחק במשחק WII\PS2 מאוד מקרוב כמו במחשב תראה את הבעיות בגרפיקה

בצורה משמעותית

ככה שקריסיס בטח יכול לצאת ל360 ובגרסה טובה

גם אם יורידו רזולוציות ואפקטים בגלל המרחק זה יהיה פחות משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...