CRYSIS בסוף כן ייצא ל XBOX-360. - עמוד 8 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CRYSIS בסוף כן ייצא ל XBOX-360.

MassiveAmmo

Recommended Posts

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסופו של דבר ה PS3 ינצח, רק בגלל הסיבה שלהרבה אנשים קונסולה זה רק PS3,

אנשים שלא ממש מבינים בקונסולות, אבל יודעים שלכל אחד בעולם היה את ה PS2

אז עוברים ל PS3

אני אישית הצלחתי לשכנע כמה אנשים שרצו רק PS3 לקנות בסופו של דבר 360, הסיבה שהם עשו את זה

הייתה הפריצה של הקנסולה, כשה ה PS3 תפרץ יתכילו להמכר מיליונים, וגם אני אולי אקנה אחת בשביל לשחק את MGS4

ו ratchet ואת heavenly sword ועוד כמה בודדים טובים שיש שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם דובי, בסופו של דבר הכסף קובע ופה יש יתרון ברור ל- X360.

היתרון הגדול שלו זה בארצות הברית

עולמית הוא לא נחשב הצלחה גדולה ובחלק מהאזורים כישלון

ככה שתלוי איזה חברה ותלוי איזה משחק

FPS מערבי עדיף לחברות לפתח ל360 כרגע ואולי לכל תקופת הדור הזה של הקונסולות

JRPG שלא מסובסד על ידי MS עדיף לחברות לפתח לWII\PS3

ואפשר לעבור ככה משחק משחק

הרבה מאוד משחקים גם ככה יהיו מולטיפלטפורם

אני אישית הצלחתי לשכנע כמה אנשים שרצו רק PS3 לקנות בסופו של דבר 360, הסיבה שהם עשו את זה

הייתה הפריצה של הקנסולה, כשה ה PS3 תפרץ יתכילו להמכר מיליונים, וגם אני אולי אקנה אחת בשביל לשחק את MGS4

ו ratchet ואת heavenly sword ועוד כמה בודדים טובים שיש שם

ומה הם יעשו שהם ירצו לשחק אונלין ?

גם אם דיסק מקורי יהיה להם בעיה אם הקונסולה פרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה עושה שאתה רוצה לשחק אונליין את SMG או את meteriod prime 3 ?

אז לא משחקים אונליין מה זה משנה, אם ה PS3 תפרץ היא תתכיל להמכר טוב, בגלל כותרים כמו MGS שגם ככה האונליין לא ממש משנה בהם

אם הוא בכלל קיים. יש בערך 5 כותרים טובים ב PS3 (בלעדיים) אז הייתי קונה אותה כשהמחיר יהיה 2500 בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אין מולטי מקוון ל2 המשחקים האלו

אבל שאני יקנה את מאריו מכות לWII שיצא

אני לא יקבל באן לקונסולה

לפחות כרגע אין אף דיווח על זה שנינטנדו נותנת באן לקונסולות פרוצות ואני מאוד מקווה שהמצב ימשיך ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מטומטם?

לא מטומטם בכלל.

אם אתה קונה רק מקוריים אז אין לך סיבה לפרוץ את ה .

אם יש לך סיבה לפרוץ את ה זה אומר שאתה עושה משהו לא בסדר.

נכון,אבל פעם שהפריצות היו חדשות השתמשו בהן כדיי לגבות משחקים מקורים ליתר בטחון,ולאט לאט התחילו להגיע עם זה לצד לא חוקי.

כיום,זה לא משנה אם המשחק צרוב או לא,משנה אם הקונסולה פרוצה או לא,אבל לפניי חצי שנה-שנה,אם הייתה לך קונסולה פרוצה ומשחק מקורי אז לא היית מקבל באן.

עד לא מזמן,MS שינתה את השיטה בשביל לעלות גם על אלה שיש להם פריצה ובכל זאת קונים מקורי בשביל ,MULTYPLAYER.

יעני גם מי שהוא שהוא לא בסדר אבל גם בסדר באותו הזמן יחסם,ולא רק אלה שהם אפילו לא קונים מקורי בשביל MP...

כיום,ההחלטה שלך בקניית 360 היא ככה:

1. רק LIVE מעניין אותך? קנה 360 בלי פריצה יחד עם עוד איזה 2 משחקים להתחלה ולאט לאט תיקנה עוד (עסק יקר מאוד הייתי אומר)

2. אתה מתכנן לשחק SP ופה ושם MP? או שתוותר על MP או שתיקנה 360 מקורי ותבזבז ים של כסף על משחקים.

3. LIVE לא מעניין אותך? קנה 360 פרוץ ותוריד את כל המשחקים שבא לך עלייהם וסגור עניין,במקום LIVE,שחק עם החבר'ה.

זאת דעתי בנושא,אבל אני חייב להגיד שזה כל כך לא קשור שזה פשוט מצחיק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BAN HIM!

זה ברור שהוא נרשם רק בשביל לרשום את ההערת SPAM הזאת.

ולידידי כרגע מספר המשחקים שיש ל 360 עולה על המספר משחקים שיש ל PS3 וכמו שמייקרוספס קנתה בלעתיות על הרבה דברים אני לא אתפלא עם יהיה בלעדיות על משחקים של CRYTEK

וחוץ מזה CRYSIS הוא משחק בינוני ולא יותר מזה, אנשי קונסולות יתענגו על משחקים אחרים

ושורה תחתונה , יש לי נסיון עם 2 הקונסולות , וה 360 יותר מהנה. בייחוד ה XBOX LIVE , שחבל שהוא עולה כסף , אבל הוא עולה בכמה רמות על הממשק של PS3

חחחחחחחח כמה שאתה לא מבין ב-ש-י-ט בתחום הקונסולות...

בוא נציג לך כמה עובדות:

1. הPSN, השירות היחיד שלא נפל בזמן האחרון (נפל מבחינה של השרתים, שהשרתים לא החזיקו) מליון ו1 פעם בניגוד לLIVE.

2. הPS3 הוא היחיד בנתיים שמחזיק 60 שחקנים ברשת בו זמנית.

3. הPS3 לא רואה בכלל את רשימת המשחקים של ה360 ב2008, ואם אתה כ"כ בטוח שלא, תוכיח לי, כולך דיבורים, תראה לי את הרשימה האלוהית שלך ל2008.

4. הPSN הולך להיות טוב בכמה רמות מעל הLIVE ביוחד כשHOME יצא, וכולנו נוריד אותו בחינם, ונשחק חלק ללא שמינית לאג, והכל בחינם, מיקרוסופט כ"כ מגוחכת שהיא בכלל מעיזה לבקש תשלום על השירות שלה שגם ככה הPSN הולך להיות טוב ממנו בהרבה.

5. הפורמט HD-DVD מת, זה חיסרון עצום ל360 של מיקרוסופט וזה יוריד משמעותית את המכירות שלה לעומת הPS3.

6. הPS3 בינתיים מובילה במכירות באירופה ויפן.

אהה כן ולסיום - צר לי לאכזב אותך, האתר הזה שאומר שקרייסיס יצא ל360 גם אמר שMGS4 יוצא ל360, ואתה יודע איזה קטילה האתר הזה אכל כשקונאמי טענו שהם משקרים? ועוד משהו, הנה כתבה קטנה שפורסמה בGamesRadar, אתר קצת יותר אמין מ"Xbox פאן בוייס" לפני כמה דקות:

http://www.n4g.com/ps3/NewsCom-101081.aspx

"לא שמענו על גירסת 360 בפיתוח, גירסת PS3 דווקא כן" נשמע דווקא דיי אמין במיוחד שלפני כמה חודשים קרייטק בעצמה טענה כי לקונסולות יש להם סטודיו מיוחד שמותאם רק לPS3, ולPS3 הם מתכננים פרוייקטים יותר גדולים מקרייסיס, שוב - בלעדית לPS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח כמה שאתה לא מבין ב-ש-י-ט בתחום הקונסולות...

בוא נציג לך כמה עובדות:

1. הPSN, השירות היחיד שלא נפל בזמן האחרון (נפל מבחינה של השרתים, שהשרתים לא החזיקו) מליון ו1 פעם בניגוד לLIVE.

2. הPS3 הוא היחיד בנתיים שמחזיק 60 שחקנים ברשת בו זמנית.

3. הPS3 לא רואה בכלל את רשימת המשחקים של ה360 ב2008, ואם אתה כ"כ בטוח שלא, תוכיח לי, כולך דיבורים, תראה לי את הרשימה האלוהית שלך ל2008.

4. הPSN הולך להיות טוב בכמה רמות מעל הLIVE ביוחד כשHOME יצא, וכולנו נוריד אותו בחינם, ונשחק חלק ללא שמינית לאג, והכל בחינם, מיקרוסופט כ"כ מגוחכת שהיא בכלל מעיזה לבקש תשלום על השירות שלה שגם ככה הPSN הולך להיות טוב ממנו בהרבה.

5. הפורמט HD-DVD מת, זה חיסרון עצום ל360 של מיקרוסופט וזה יוריד משמעותית את המכירות שלה לעומת הPS3.

6. הPS3 בינתיים מובילה במכירות באירופה ויפן.

אהה כן ולסיום - צר לי לאכזב אותך, האתר הזה שאומר שקרייסיס יצא ל360 גם אמר שMGS4 יוצא ל360, ואתה יודע איזה קטילה האתר הזה אכל כשקונאמי טענו שהם משקרים? ועוד משהו, הנה כתבה קטנה שפורסמה בGamesRadar, אתר קצת יותר אמין מ"Xbox פאן בוייס" לפני כמה דקות:

http://www.n4g.com/ps3/NewsCom-101081.aspx

"לא שמענו על גירסת 360 בפיתוח, גירסת PS3 דווקא כן" נשמע דווקא דיי אמין במיוחד שלפני כמה חודשים קרייטק בעצמה טענה כי לקונסולות יש להם סטודיו מיוחד שמותאם רק לPS3, ולPS3 הם מתכננים פרוייקטים יותר גדולים מקרייסיס, שוב - בלעדית לPS3.

תעשה לנו טובה,ל360 יש יכולות פיזיקה שאין לPS3 ובגלל זה קודם כל מפתחים את המשחק ל360 ורק אז לPS3.

עד עכשיו ל360 יש משחקים הרבה יותר טובים מלPS3 וגם זה לא הולך להשתנות ב2008,ורואים את זה לפי GAMESPOT.

זה שהXBOX הראשון לא היה הצלחה זה לא אומר שגם ה360 ייפול,אומנם הLIVE בזמן האחרון עושה בעיות אבל אי אפשר להתווכח שהLIVE ב360 זאת חביית הMULTIPLAYER הטובה ביותר עד היום,ולא ניראה שזה הולך להשתנות.

אותי לא מעניין אם הPS3 נמכר טוב יותר ביפן,מעניין לי את התחת,.

ובוא אני יגיד לך משהו קטן,גם אם הPS3 היה נפרץ והיה אפילו יותר זול מה360 אני לא הייתי קונה PS3 כי אז הייתי משתעמם כי כמעט אין מה לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מסכים איתך אחי עכשיו BEN אתה קורא לאנשים פאן בויז ונכון אני פאנבוי של ה 360 אבל אתה הפנבוי מהסוג הכי נחות שיש אתה מתנהג כאילו הPS3 מושלמת והיא לא ואני מצטער להגיד לך אבל מבחינת משחקים ה360 זיינה את הPS3 בתחת ומבחינת שירות היא הורידה בה מקדימה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הPS3 לא רואה בכלל את רשימת המשחקים של ה360 ב2008, ואם אתה כ"כ בטוח שלא, תוכיח לי, כולך דיבורים, תראה לי את הרשימה האלוהית שלך ל2008.

אני לא אוהב לגונן על MS

אבל אל תגזים גם ל360 וגם לPS3 יש לינופ טוב ל2008

שניהם יקבלו את GTA4 שניהם יקבלו את DMC4 שניהם יקבלו את RE5

הבעיה ב360 והיתרון של הPS3 ב2008 מבחינת משחקים זה שיש לו יותר גיוון בז'אנרים

זה יתרון אומנם גדול אבל לא לכולם

מי שאוהב FPS\מרוצים והנגזרות שלהם ימצא לינופ מאוד טוב גם ב360 ב2008

הPSN הולך להיות טוב בכמה רמות מעל הLIVE ביוחד כשHOME יצא, וכולנו נוריד אותו בחינם, ונשחק חלק ללא שמינית לאג, והכל בחינם, מיקרוסופט כ"כ מגוחכת שהיא בכלל מעיזה לבקש תשלום על השירות שלה שגם ככה הPSN הולך להיות טוב ממנו בהרבה.

2008 כבר התחילה ועדיין זה לא הבשיל

זה כנראה יבשיל יותר לכיוון סוף 2008 תחילת 2009 ואז נראה מה MS תעשה

למרות שגם אני חושב שתשלום למולטי זה טמטום

הפורמט HD- מת, זה חיסרון עצום ל360 של מיקרוסופט וזה יוריד משמעותית את המכירות שלה לעומת הPS3.

ל360 אין HD- יש לו רגיל נכון שזה חיסרון אבל החיסרון הזה כנראה יהיה מאוחר יותר מי 2008

הPS3 בינתיים מובילה במכירות באירופה ויפן.

רק ביפן כרגע

הPS3 מוכרת כרגע טוב והצליחה למכור +- את אותו המספר של ה360 בשנה הראשונה

אבל ה360 יצא שנה לפני ככה שיש לו יתרון

גם פה יש בעיה שזה הריכוזיות של ה360 בארצות הברית

הוא מכר מעל 10 מיליון בארצות הברית והרבה פחות באירופה שלא לדבר על יפן

תעשה לנו טובה,ל360 יש יכולות פיזיקה שאין לPS3 ובגלל זה קודם כל מפתחים את המשחק ל360 ורק אז לPS3.

בולשיט -אל תמציאו דברים אנשים

אותי לא מעניין אם הPS3 נמכר טוב יותר ביפן,מעניין לי את התחת

כדי מאוד שזה יעניין אותך כי זה משפיע מאוד על חברות צד שלישי

וMS לא בדיוק מפתחת חזקה שיכולה לסחוב מכשיר לבד

אתה מתנהג כאילו הPS3 מושלמת והיא לא ואני מצטער להגיד לך אבל מבחינת משחקים ה360 זיינה את הPS3 בתחת ומבחינת שירות היא הורידה בה מקדימה ...

בזה אתה צודק ב2007 אין ספק שה360 הייתה עדיפה

חוץ מהRROD כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PS3 מוכרת יותר טוב גם ברוב מדינות אירופה.

(ד"א - תעיף מבט על נתוני ארה"ב קרירין - הWII עברה את הXBOX)

בקשר לHOME - אני מחכה בינתיים , נראה מבטיח אבל נמרח יותר מדי.

בקשר ליכולות הפיסיקליות של הXBOX ,

MASSIVE AMMO - לא יודע מאיפה הגת למסקנות המגוכחות האלו - הפיסיקה מחושבת ב2 המקרים בעיקר במעבד , וכמות הליבות וכח העיבוד (ואפיין גם) בהחלט אומרים שהPS3 יכול לחשב הרבה יותר מספרים.

אין אפס.

זה שרוב הסטודיוים עדיין לא השתמשו בזה , או ניסו לתכנת לזה כמו לXBOX (ששם כל קצת יותר חזקה ,בנויה קצת שונה , אבל יש פחות ליבות) זה משהו אחר.

אבל ממשחק למשחק זה מתחיל להעלם , שלא לדבר על משחקים שבנויים עם אופטימיזציה לPS3

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א - תעיף מבט על נתוני ארה"ב קרירין - הWII עברה את הXBOX

חודש חודש היא מוכרת יותר טוב כמאת כל הזמן מההשקה

אבל ל360 עדיין יש יתרון של בערך 2 מיליון בארצות הברית כי זה השוק החזק ביותר שלו

אני מעריך שבמהלך 2008 הWII יעבור גם בארצות הברית וב2009 אני מעריך ומקווה שנינטנדו תוריד את המחיר ל200-150$

ואז הוא ימשיך למכור מצוין

גם לפתוח של "מוכרי מיליונים" ב30$ לא יזיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...