VISTA למשחקים - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VISTA למשחקים

johnwoo

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוי יש פה כ"כ הרבה אנשים שלא מבינים בשיט!!!

קודם כול, לזה שאמר שבאבטחה הכול אותו דברא זה ממש אבל ממש לא נכון!!!

אני ב עם נוד32 הייתי צריך כל שבוע לנקות את המחשב מכל הווירוסים שהיו עליו

עכשיו אני בויסטה בלישום אנטיוירוס ואין לי אפילו וירוס אחד!

ובויסטה זה שצריך לאשר כל דבר זה באמת מעצבן אבל אפשר להפסיק את זה ע"י ביטול הפעלת USER ACCOUNT CONTROL

במרכז האבטחה...

לויסטה יש ממשק הרבה יותר נוח וידידותי למשתמש המתחיל

וכמו שאמרו הרבה מקודמיי:

זה הכול עניין של יחס

XP יותר בטוחה וייציבה מ 2000 אבל יותר איטית כי דורשת יותר משאבים

ויסטה ו כנ"ל!!!

ובויסטה אם יש תוכנית לא מגיבה לא חייב לסגור אותה כמו בXP הוא שואל אותך אם להפעיל מחדש אם לסגור או לחכות שתגיב...

ועוד משהו:

עם אותו מחשב(מפרט בצד) הויסטה פועלת לי יותר מהר מXP ואין שום ירידה בביצועי משחקים

ולידיעתכם:מתי שעולה משחק או כל תוכנה כזו(3DMARK וכו') המערכת הפעלה מפסיקה את כל פעולות ה AERO וכל הדברים של המראה שמכבידים קצת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MastulMaster,

אני ב עם נוד32 הייתי צריך כל שבוע לנקות את המחשב מכל הווירוסים שהיו עליו
שטויות, אתה לא יודע להתקין אנטיוירוס אם כך. אני עם הנוד32 כבר שנים ולא נכנס לי שום וירוס.
עכשיו אני בויסטה בלישום אנטיוירוס ואין לי אפילו וירוס אחד!

1. איך אתה יודע שאין לך וירוס אם אין לך אנטיוירוס ? לא כל הוירוסים פשוטים לזיהוי.

2. מערכת חדשה יחסית, חכה קצת שהוירוסים יתפתחו ונראה כמה שווה האבטחה שלה... מערכת שנפרצה עוד לפני ששוחררה.

3. אפילו הויסטה עצמה מתריעה שאין לך אנטיוירוס :screwy:

לויסטה יש ממשק הרבה יותר נוח וידידותי למשתמש המתחיל

אבל פחות נוח למשתמש המתקדם...

XP יותר בטוחה וייציבה מ 2000 אבל יותר איטית כי דורשת יותר משאבים, ויסטה ו כנ"ל!!!

היום 2000 יגביל אותך במספר מצבים, אבל כיום לא מגביל אותך בשום דבר רלוונטי. לויסטה נעבור בעתיד זה בטוח, אבל נכון לעכשיו ה"בטחון והיציבות" לא שווים את החסרון במשאבים. ד"א, קיבלתי מספיק קריסות גם עם - כולל ה-explorer שלה.

ובויסטה אם יש תוכנית לא מגיבה לא חייב לסגור אותה כמו בXP הוא שואל אותך אם להפעיל מחדש אם לסגור או לחכות שתגיב...

אני נדהם :o סתם.. כל השאלות האילו שלה מיותרות ומיועדות למתחילים בעיקר. (מתחיל = noob)

ועוד משהו:

עם אותו מחשב(מפרט בצד) הויסטה פועלת לי יותר מהר מXP ואין שום ירידה בביצועי משחקים

הכל בראש גבר... הכל בראש... בכדי להוכיח את טענתך אתה צריך לסתור חצי מהאנטרנט. אני מציע לך להתחיל בהשוואות+גראפים :D

Urib,

אגב: כולם מתלוננים על זמן העתקת קבצים בויסטה, נכון... זה לוקח יותר זמן! אבל לפחות לא מודיעה לך שאין לך מספיק מקום בסוף ההעתקה.

האמת לא נעים לי לשאול, ובכל זאת... מה נראה לך יותר חשוב ? העתקה מהירה או שיבדקו בשבילך אם יש מספיק מקום?

Shay17, אני מדבר על בכללי, למרות שרוב הבדיקות שלי נעשו על ultimate.

אני מציע לך לא להחליט רק ע"פי הויכוח שלנו כאן... תמיד טוב לנסות בעצמך, ככה לומדים הכי טוב.

אם אתה בוחר להתקין, אני רק יכול להציע לך להשתמש בתוכנה של www.vlite.net ולהסיר מההתקנה של ה-ultimate את כל השפות וכמויות הזבל האדירות שדוחפים לך שם. תתפלא לגלות כמה ג'יגות אפשר לחסוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה כבר כל כך טחון ונדוש, אבל אני מוצא את עצמי כל פעם נכנס לזה בכלל שאין לי מושג איך אנשים יכולים להיות מרוצים מעבודה על ה-.

פעם אחרי פעם, התקנתי ויסטה וחזרתי ל-.

כל פעם הרגשתי שיפור, אבל זה פשוט לא זה, כרגע.

אני לא יודע מה אתם רוצים מ- בתחילת דרכה, אבל ה-PNP עבד שם בפעם הראשונה בצורה מצויינת.

כל ניהול ההתקנים עבר שיפור מקיף.

איפה 95/98/NT/2000 לעומת XP?

איך אפשר בכלל להשוות?

המולטי טסקינג בכל המערכות של MS שלא מבוססות NT פשוט היה זוועתי.

תוכנה אחת היתה תוקעת את המחשב.

וכן, כפי שאמרו כבר, כמובן ש-NT/2000 בכלל לא נועדו למשתמשים בייתים.

אז מבחינתי, המעבר ל- היה הכרחי.

המעבר ל- כרגע, מיותר.

נ.ב

MS לא לומדים כלום, כמה גרסאות של מערכות הפעלה הם יוציאו עד שהם יבינו שהעתקה עבור קבצים גדולים צריכה להעשות בטור ולא במקביל. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shay17, אני מדבר על ויסטה בכללי, למרות שרוב הבדיקות שלי נעשו על ultimate.

אני מציע לך לא להחליט רק ע"פי הויכוח שלנו כאן... תמיד טוב לנסות בעצמך, ככה לומדים הכי טוב.

אם אתה בוחר להתקין, אני רק יכול להציע לך להשתמש בתוכנה של www.vlite.net ולהסיר מההתקנה של ה-ultimate את כל השפות וכמויות הזבל האדירות שדוחפים לך שם. תתפלא לגלות כמה ג'יגות אפשר לחסוך

איזה דברים אני יכול למחוק שלא יגרמו לאי יציבות במערכת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דברים אני יכול למחוק שלא יגרמו לאי יציבות במערכת ?

יש לך בתוכנה הסבר על כל דבר שאתה מסיר, בנוסף יש לך ב-compatibility אפשרות לסמן מס' פונקציות שאתה בטוח רוצה שיעבדו - לפי מה שתבחר הוא יסמן לך אחרכך את הפיצ'רים שאסור לך להוריד באדום. לא אמורות להיות שום בעיות יציבות (גם אם תעשה טעות), רק חשוב לא להסיר דברים שאתה לא יודע מה הם עושים, כי לך תדע מתי תזדקק להם. אם אופציה תלוייה באופציה אחרת התוכנה תדווח.

אני דבר ראשון מסיר שפות, media center, movie maker דריברים של מדפסות\סורקים\כ.מסך וכו... (גם ככה אתה מתקין מה שאתה צריך, ואל דאגה תהיה תצוגה של כ.מסך גם אם תסיר את הדריברים מההתקנה)

בגדול, תראה לפי הנפחים של התוספות אם שווה לך בכלל להתעסק. בדרך כלל אילו שתופסים הרבה מקום הם דווקא אילו שלא חשובים.

אני השתמשתי ב-vlite מס' פעמים, הפעם היחידה שנכוותי היתה שהסרתי את ה-Game Explorer ואז לא יכולתי להריץ משחקים... התקנתי מחדש, לא קרה כלום. ד"א, יש גם את nlite - ל- :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה כבר כל כך טחון ונדוש, אבל אני מוצא את עצמי כל פעם נכנס לזה בכלל שאין לי מושג איך אנשים יכולים להיות מרוצים מעבודה על ה-.

פעם אחרי פעם, התקנתי ויסטה וחזרתי ל-.

כל פעם הרגשתי שיפור, אבל זה פשוט לא זה, כרגע.

אני לא יודע מה אתם רוצים מ- בתחילת דרכה, אבל ה-PNP עבד שם בפעם הראשונה בצורה מצויינת.

כל ניהול ההתקנים עבר שיפור מקיף.

איפה 95/98/NT/2000 לעומת XP?

איך אפשר בכלל להשוות?

המולטי טסקינג בכל המערכות של MS שלא מבוססות NT פשוט היה זוועתי.

תוכנה אחת היתה תוקעת את המחשב.

וכן, כפי שאמרו כבר, כמובן ש-NT/2000 בכלל לא נועדו למשתמשים בייתים.

אז מבחינתי, המעבר ל- היה הכרחי.

המעבר ל- כרגע, מיותר.

נ.ב

MS לא לומדים כלום, כמה גרסאות של מערכות הפעלה הם יוציאו עד שהם יבינו שהעתקה עבור קבצים גדולים צריכה להעשות בטור ולא במקביל. :s07:

אתה שוכח שXP יצא היא הייתה מאוד כבדה למחשבים של אז

והיו הרבה בעיות תאימות

ובנוסף אז כמו היום אם וויסטה לא היה צורך למשתמש רגיל לעבור לXP

גם לא היה צורך גדול במולטיטסקין אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם בעיות תאימות של אפליקציות אני מוכן להתמודד, ותמיד יש תחליפים חדשים.

אבל XP של אז נתנה ערך מוסף הרבה יותר גדול ממה ש- נותנת היום.

כפי שציינתי את עניין ניהול התקני החומרה.

המולטי-טסקינג ועוד איך שהיה נחוץ כבר אז.

היה אינטרנט, היה אופיס והיו עוד כמה דברים שאפשר היה לפתוח במקביל.

ב-98/95, תוכנה אחת מסכנה שהפסיקה לעבוד (מה שקרה לא מעט) וכל המערכת יצאה מיציבות.

ב-XP זה לא היה, לפחות לא ברמה כזאת.

אי אפשר להשוות בכלל בין המעבר ל-XP מכל המערכות קודמות ומעבר ל- מ-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה אחלה מערכת למשתמשים מכל הסוגים

אני מריץ משחקי 3D כבדים ולא נתקלתי בשום בעיה

במחשב של הבת שלי יש ויסטה אחרי שנים של , שאלתי אותה והיא אומרת שויסטה יותר טובה מ-XP

אפשר לומר שיש לי נסיון של חצי שנה עם ויסטה 64 ולא נתקלתי בשום בעיה למרות שהרצתי מגוון רב של דברים על מחשבים שעובדים 24/7

100% אמינות

עם אכלתי אותה בכל כך הרבה וירוסים וקראשים. ויסטה לא חדשנית, היא משופרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כל כך הרבה זמן שלא מצאתי וירוסים על ה-XP שלי, וסרקתי אותה עם NOD32, KASPERSKY ותוכנות ANTISPYWARE למיניהן.

וזאת למרות שאני עובד עם ה-FW של ה-WINDOWS.

וגם קריסות של מערכת ההפעלה אני לא זוכר מתי חוויתי בפעם האחרונה.

לעומת זאת, ה- טחנה לי את ה-HD כל כך הרבה, גם תוך כדי משחקים, מה שגרם לתקיעות מעצבנות בטירוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם בעיות תאימות של אפליקציות אני מוכן להתמודד, ותמיד יש תחליפים חדשים.

אבל XP של אז נתנה ערך מוסף הרבה יותר גדול ממה ש- נותנת היום.

כפי שציינתי את עניין ניהול התקני החומרה.

המולטי-טסקינג ועוד איך שהיה נחוץ כבר אז.

היה אינטרנט, היה אופיס והיו עוד כמה דברים שאפשר היה לפתוח במקביל.

ב-98/95, תוכנה אחת מסכנה שהפסיקה לעבוד (מה שקרה לא מעט) וכל המערכת יצאה מיציבות.

ב-XP זה לא היה, לפחות לא ברמה כזאת.

אי אפשר להשוות בכלל בין המעבר ל-XP מכל המערכות קודמות ומעבר ל- מ-.

היו כל כך הרבה בעיות בXP בהתחלה שקשה לרשום

1-המון ווירוסים ותולעים

2-הרבה דריברים לא היו טובים בהתחלה חלקם לא היו קיימים

3-הרבה משחקים ותכנות לא פעלו עד שקיבלו פאץ הרבה יותר מאוחר מההשקה

4-כבדה הרבה הרבה יותר מי 98

ואתה מדבר על וכו?

שXP יצא האינטרנט היה הרבה פחות נפוץ ואינטרנט מהיר היה בעיקר לארגונים ועסקים

XP לא הייתה מערכת טובה מהתחלה -לקח לה זמן כמו שלוויסטה לוקח זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...