VISTA למשחקים - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VISTA למשחקים

johnwoo

Recommended Posts

היסטוריה באמת חוזרת על עצמה.

זה בדיוק מה שאמרו על XP. אמרו שאין שום שיפור בהשוואה ל-2000, שזו בסך הכל 2000 עם עיצוב יותר יפה, יש יותר באגים, ירידה בביצועים, תקיעות. היום כולכם סוגדים ל-XP. חכה עוד שנה שנתיים. כולם יעברו ל- ולא יבינו איך הם בכלל הצליחו לעבוד על .

2000 לא הייתה מיועדת למשתמש הבייתי מלחתחילה אלא כOS לתחנות עבודה להוציא גרסאת PROFFESIONAL אם אני לא טועה, אז נכון ההבדל בין 2000 לXP לא היה גדול, ההיסטוריה חוזרת על עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההבדל בין המעבר בים XP ל - לבין במעבר ל - הוא עניין החלפת ה - API שסגורה למערכת ההפעלה הקודמת, כך שזה לא בדיוק אותו הדבר וויסטה היא כישלון גדול יותר מ - בתחילת דרכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית ניסיתי את וויסטה 3 פעמיים.. כול פעם מחדש היא השתפרה. אבל אני משיג FPS יותר גבוה בXP מאשר בוויסטה ככה שכול FPS אחד חשוב לי במיוחד שהדרישות של המערכת עולות במשחקים אם יש לך וויסטה, מה שמטריד אותי מכיוון שיש לי מחשב בינוני.

אבל אם יפתרו את הבעיה של הסראונד אני יעבור. כי הוא רק נותן לי לשים סטריאו. ובשניי כרטיסי קול שלי יש את הבעיה. ועל סראונד אני לא יכול להתפשר, ככה שאני ממתין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כמות הזיכרון היא לא זאתי שקובעת, 2 או 4 תקבל אותם ביצועים הדרייברים של לVISTA רחוקים מלהיות מושלמים אם כי משתפרים עם הזמן, אם אתה רוצה MAX ביצועים לך על XP X64 בגלל ה4GB זיכרון ואם אתה רוצה מראה נוצץ וחדיש ומערכת הפעלה פחות טובה מXP לך על .

דווקא מנצלת את כל 4 GB הזיכרון מה שלא ניתן לומר על XP

אצלי כמות הזיכרון הפנויה קרובה ל-0 מאחר וויסטה לוקחת את כל עודף הזיכרון לשיפור המהירות.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מושלמת לא

מספיקה כן

לדוגמה אני הייתי צריך להתקין תוכנה בשם ObjectDock Plus לקבל

משהו שקיים במאק הרבה זמן

אחד הדברים הכי מעצבנים שאני מכיר במק, חבל שאפל לא מאפשרים לבטל את הדוק לגמריי.

סרגל כזה היה הרבה יותר חשוב מהחלונות הדפוקים

שאני לא משתמש בהם

ויש תכנות שאחרי התקנה עושות ריסט

שבמערכת מושלמת חלומית לא היה בזה צורך יותר

בפועל וויסטה היא מגונדרת

מבחינת שימוש רגיל במפרט חזק אין יתרונות וחסרונות גדולים בין המערכות

עצם העובדה שפרויקטים חשובים רצים לי ולא נתקעים, כמו למשל: תמונות פנורמיות בפוטושופ, עבודה על כמות גדולה יותר של פוליגונים ב-C4D וגם ב- Zbrush.

את הדברים האלו הייתי יכול רק לחלום ב-.

חבל שאנשים שופטים את ויסטה רק בהיבט הביתי, כי בפאן המקצועי היא עדיפה בכמה רמות מ-, ב-64 ביט סוף, סוף עובדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים הכי מעצבנים שאני מכיר במק, חבל שאפל לא מאפשרים לבטל את הדוק לגמריי.

לא יודע איך זה במאק

אבל אני מת על הסרגל הזה

אתה מסדר את הדברים שאתה משתמש בהם יום יום בסרגלים

ולחיצת כפתור אחת אתה פותח את התכנות\תיקיות שאתה צריך

בלי להתחיל לחפש במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישבתי אצל חבר, מאילו ש"חייבים" , יש לו אחלה מפרט (E6600 / GTX / 2GB / Striker extreme) עם OC למעבד ל-3.2ghz, עשינו לו התקנה חדשה + כל העדכונים \ דריברים.

(נתעלם לרגע מהעובדה שהתקנת הדריבר האחרון WHQL של מבטלת את ה-DVI או שסתם אין תצוגה :s07: )

המערכת הזאת פשוט זוועתית - הכל עובד אצלי ב- הרבה יותר מהר -

לדוגמא: העברת קבצים \ התקנות \ צפייה ב HD 1080p \ משחקים \ איתחול...

ויסטה פשוט טוחנת משאבים - זכרון \ מעבד \ כונן קשיח \ כ.מסך. אז יופי, אכן "מנצלת" את החומרה עד הסוף, אבל לאיזו מטרה ?? ממשק ?!

אני כבר לא מדבר על משחקים שרצים ב-FPS נמוך + לאגים, או על בעיות תאימות... אני מדבר על פעולות בסיסיות - זה פשוט איטי להחריד !!!

הדבר הראשון שאני עושה לאחר התקנה של זה לבטל את כל הפיצ'רים המטופשים שלה, כמו UAC, DEP, Indexing וכו'...

כאילו, ברצינות, בתור המשתמש הראשי של המערכת, למה אני צריך בכל התקנה לסמן למע' - "תתקיני את התוכנה כאילו זה היה באמת אני זה שמתקין"

מה זה השטויות האילו? ולמה לקוחות שרוכשים מחשב נייד שמגיע עם חינם (כלול במחיר) חוזרים אחר כך לרכוש בעוד 500-700 ש"ח?

היתה לי ב-dualboot... מעבר לכמה בדיקות ביצועים ותאימות לא היתה לי שום סיבה להכנס אליה. בזבוז זמן מוחלט.

הבעייה של כל אילו המשבחים את הויסטה היא שהם שכחו כמה יותר מהירה.. תתקינו אחרי חודש חודשיים עם ויסטה וזה יענה לכם על כל השאלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת הזאת פשוט זוועתית - הכל עובד אצלי ב- הרבה יותר מהר -

לדוגמא: העברת קבצים \ התקנות \ צפייה ב HD 1080p \ משחקים \ איתחול...

ויסטה פשוט טוחנת משאבים - זכרון \ מעבד \ כונן קשיח \ כ.מסך. אז יופי, ויסטה אכן "מנצלת" את החומרה עד הסוף, אבל לאיזו מטרה ?? ממשק ?!

אני כבר לא מדבר על משחקים שרצים ב-FPS נמוך + לאגים, או על בעיות תאימות... אני מדבר על פעולות בסיסיות - זה פשוט איטי להחריד !!!

הבעייה של כל אילו המשבחים את הויסטה היא שהם שכחו כמה יותר מהירה.. תתקינו אחרי חודש חודשיים עם וזה יענה לכם על כל השאלות

עם מפרט כזה לא הגזמת? או שבכלל אין לך נסיון על ויסטה?

לי יש מפרט עגלה מול שלו, וויסטה אולטימט 64 ביט עובדת לי מצויין.

*לכל אלו שבודקים את בצורה לא חוקית, רק שתדעו שכל הקראקים למניהם מבטלים תהליכים חשובים במערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שהוא דווקא התקין ויסטה עם קוד חוקי (MSDN אני חושב).

חוץ מזה יש את גרסאת ה OEM שעובדת בלי קוד\אקטיבציה בכלל, ולא בדיוק מדובר ב-crack... אבל נעזוב את זה.

כשאני מדבר על ביצועים זה הכל יחסי. אני מדבר על ויסטה מול , לא על ויסטה בפני עצמה. כאילו, אם לא היתה אופציה לא היית שומע אותי מתלונן.

נסיון לא חסר לי, אני מתבסס על דברים שראיתי במו עיניי.

ראיתי התקנה של משחק (גדול מבחינת נפח) שלקחה חצי שעה !

ראיתי שגריגת סרט קדימה בזמן לוקחת מס' שניות עד להצגת תמונה (מה שאצלי קורה מיידית)

ראיתי העתקת קבצים (קטנים - שניים שלושה) לוקח יותר זמן מהרגיל.

התקנת דריברים לוקחת הרבה יותר זמן.

משחקים נותנים ביצועים פחותים GTX ויסטה מול GT (אפילו מול GTS הישן שהיה לי)

כונן קשיח טוחן גם ב-IDLE לאורך זמן. (כנראה indexing?)

ניצול מעבד גבוה מהרגיל.

לזכרון אני לא יכנס מאחר ויש לה ניהול זכרון שונה מ-, גם ניהול הזכרון של כ.מסך שונה.

ד"א, הממשק לא כזה מדבר אלי... הרבה יותר נוח לי ב-XP, אבל זה כבר עניין של הרגל אני מניח.

תראה, ויסטה מערכת הפעלה טובה בגדול, אבל תכלס מבחינת ביצועים היא פחות טובה מה-XP.

השאלה היא למה צריך אותה מלבד ה-DX10 (שעושים לנו טובה אם משתמשים בו בכלל).

ובמה היא עדיפה על XP ? רק תשתדל להתעלם מענייני כי למשתמש הביתי זה ממש לא משנה. אני מרגיש מאובטח מספיק ב-XP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא ונסכים שויסטה דורשת משאבים שיתכן ולא קיימים בהרבה מחשבים היום אבל הפער יסגר מעצמו בשנים הקרובות

כשאתה מוציא משהו חדש אתה יכול לעמוד במקום או ללכת קדימה ומתכנני ויסטה כמו הרבה מפתחים אחרים החליטו ללכת קדימה.

שים לב שהטענות שלך כולם מבוססות על איטיות ולא על יכולת.

לא חוכמה לבוא ולומר ויסטה איטית מ- מאחר וגם איטית מ- 3.11 או מ-DOS, כל דבר בזמנו.

תביא שיקולים של פונקציונליות כמו למשל בויסטה צריך לאשר כל דבר וזו טירדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, ויסטה מערכת הפעלה טובה בגדול, אבל תכלס מבחינת ביצועים היא פחות טובה מה-.

השאלה היא למה צריך אותה מלבד ה-DX10 (שעושים לנו טובה אם משתמשים בו בכלל).

ובמה היא עדיפה על ? רק תשתדל להתעלם מענייני אבטחה כי למשתמש הביתי זה ממש לא משנה. אני מרגיש מאובטח מספיק ב-.

במה עדיפה על 2000? אולי תחזור אליה? יותר מהירה, יציבה ובטוחה בהשוואה ל-XP. הכל יחסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP SP2.. זאת כרגע המערכת הפעלה הכי יציבה שיש כרגע

VISTA טוחנת את ההארדיסק וזה מוריד את ה FPS במשחקים בצורה רוצחת

זה פחות בעיה של זכרון זה פשוט שהויסטה כבדה (ושוב פעם לא כבדה מבחינת זכרון.. למרות שלעומת גם מבחינת זכרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...