VISTA למשחקים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VISTA למשחקים

johnwoo

Recommended Posts

1) נכון להיום, אם אני קונה מחשב חדש עם מעבד כפול ליבה, 4 ג'יגה זכרון וכרטיס 8800GT, כדאי להתקין את ויסטה בתור מערכת הפעלה או להישאר ב-.

2) האם תתמוך לי במשחקים ישנים כגון:

SOUL REAVER

STAR WARS: KNIGHTS OF THE OLD REPUBLIC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אבל הביצועים ירדו במעט, ואם אתה מעדייף את הממשק של תלך עליה, אם לא אין ממש סיבה מיוחדת.

בכול אופן כול המשחקים יעבדו רק הFPS שלהם ירד מXP.

::)

http://www.hwzone.co.il/forum/thread3135.html

:nono:

מנהלים למה קישור לאתר של קופרה - הופך ללינק אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עם 4 ג'יגה זכרון פנימי?

כן כמות הזיכרון היא לא זאתי שקובעת, 2 או 4 תקבל אותם ביצועים הדרייברים של לVISTA רחוקים מלהיות מושלמים אם כי משתפרים עם הזמן, אם אתה רוצה MAX ביצועים לך על XP X64 בגלל ה4GB זיכרון ואם אתה רוצה מראה נוצץ וחדיש ומערכת הפעלה פחות טובה מXP לך על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כמות הזיכרון היא לא זאתי שקובעת, 2 או 4 תקבל אותם ביצועים הדרייברים של לVISTA רחוקים מלהיות מושלמים אם כי משתפרים עם הזמן, אם אתה רוצה MAX ביצועים לך על XP X64 בגלל ה4GB זיכרון ואם אתה רוצה מראה נוצץ וחדיש ומערכת הפעלה פחות טובה מXP לך על .

אפשר לקחת את עם העיצוב של .

העיצוב רק לוקח ויש לו 4 גיגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הAERO מתבטל עם כניסתו למשחק, אני לא מדבר על זה אלא שבאופן כללי וברוב המשחקים הביצועים נחותים מXP ולעיתים יש לאגים או בעיות מסוימות שפוקדות רק משחקים בVISTA, זאתי אינה אשמתה של VISTA אלא הדרייברים של .

נכון להיום אין שום סיבה להשתמש בVISTA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בהמון משחקים במחשב שלי (מפרט בצד), עם וויסטה 64 BIT, אני מוכרח

להגיד! לא הייתה לי שום בעיה חוץ מ-CRYSIS שהוא משחק ידוע שהוא מאוד כבד.

לא נתקלתי בעיות ואם כן פשוט כיבתי את הממשק הגרפי (כי יש איתו התנגשות עם תוכניות מסויימות...)

מערכת נפלאה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול שיחקתי בCOD4 בגרפיקה על גבוה וב1680\ 1050

ולא היו אף בעיות בוויסטה במפרט דומה למה שאתה מתכנן לקנות

דווקה בדמו של ביוסוק הייתה בעיה בקול

אבל זה נפטר בקלות אחרי שמסמנים תאימות לאחור לXP SP2

ככה שזה שטויות שוויסטה לא טובה למשחקים במפרט חזק

אם יש בעיות זה במשחקים ישנים כמו "תולעים" אבל גם לXP יש בעיות אם משחקים ישנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הAERO מתבטל עם כניסתו למשחק, אני לא מדבר על זה אלא שבאופן כללי וברוב המשחקים הביצועים נחותים מXP ולעיתים יש לאגים או בעיות מסוימות שפוקדות רק משחקים בVISTA, זאתי אינה אשמתה של VISTA אלא הדרייברים של .

נכון להיום אין שום סיבה להשתמש בVISTA.

זה לא נכון, הAERO לא מתבטל כשאתה נכנס למשחקים. כדי לקבל תוספת של 5-10 FPS במשחקים הייתי צריך לבטל את הAERO ולהיות בממשק CLASSIC.

אני ממש אבל ממש לא ממליץ לך להשתמש בוויסטה עכשיו, אחרי התלבטויות רבות החלטתי לחזור לXP וזו הייתה החלטה מעולה... הFPS במשחקים גדל לפחות בפי 2!

PRO STREET לא עבד לי חלק בכלל, על 7 FPS בקושי בוויסטה(ועוד אחרי שהתפשרתי על מדיום), עברתי לXP והוא 30+ על ההגדרות הכי גבוהות.

בקיצור, .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון, הAERO לא מתבטל כשאתה נכנס למשחקים. כדי לקבל תוספת של 5-10 FPS במשחקים הייתי צריך לבטל את הAERO ולהיות בממשק CLASSIC.

אני ממש אבל ממש לא ממליץ לך להשתמש בוויסטה עכשיו, אחרי התלבטויות רבות החלטתי לחזור לXP וזו הייתה החלטה מעולה... הFPS במשחקים גדל לפחות בפי 2!

PRO STREET לא עבד לי חלק בכלל, על 7 FPS בקושי בוויסטה(ועוד אחרי שהתפשרתי על מדיום), עברתי לXP והוא 30+ על ההגדרות הכי גבוהות.

בקיצור, .

אולי כבר תשנו את המנטרה הישנה הזאת, נגמר העידן הזה. היום יותר בשלה וכמעט אין הבדלים במשחקים!

או שתתקינו בעצמכם, ובלי סיפורים או שתמשיכו :screwy: בשכל כמו חבורה של ילדים בתולים שאומרים מין זה מסוכן. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו, זה לא קשור רק במערכת זה גם קשור במפרט המחשב,

ובשטויות שהכנסתם למערכת, אל תאשימו את המערכת שלכם אם אתם לא מתחזקים

אותה כמו שצריך... (מדבר בכללי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכים לחכות קצת עם ויסטה רק בגלל 2 סיבות והם בעיות ינקות ודרישות חומרה . בחצי שנה - שנה הקרוב עם יציאת חומרה חדשה (כרטיסי המסך של נוידיה והמעבד של ) ותיקוני באגים נוספים נראה עם יש שיפורים . וצריך לזכור שהרבה חברות עדיין לא התאמה מלאה לויסטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...