המלצות בבקשה! =) {סי די רום} - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות בבקשה! =) {סי די רום}

BenK

Recommended Posts

הASUS x50 שלי התפגר חבל"ז

ועכשיו נדפקתי בלי סי די רום

אני צריך המלצות ממישהו שיש לו סידי רום חדש והוא מרוצה

(*עדיף אמינות על מהירות)

תודה!

לפני שאנחנו נסחפים למסקנות, יש לך עדיין אחריות לכונן הזה?

אם כן אתה זכאי, ואפילו חייב, להחליף את הכונן הזה במקום שקנית, אם הם מסרבים, לך ליבואן שיחליף לך אותו, שזה בד"כ ליגד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol, מישהו פה זוכר מה קרה לי עם הasus x50 שלי ;D, לכלב שלי עדיין יש טרואמה (אם מישהו לא יודע על מה אני מדבר שיכתוב ואני יסביר) אני אומר שגם אם יש לך אחריות אל תחליף, הסי די רום הזה ממש דרעק :-/ אני אישית ממש מעוצבן עליו, שנה לוקח לו להיתען וכשאתה לוחץ בפעם הראשונה על my computer אחרי restart עצבני יכול לקחת 5 שניות עד שהסי די רום העלוב הזה קורא את עצמו (או ממריא תלוי איך אתה מפרש את זה) לא רק זה גם שעה עד שהוא נפתח, ויש לי בעיות איתו שקשורות רק אלי כמו שבעצה כיבוי פתאום הוא פותח לי את מה שיש בתוכו או באמצע cs הסי די רום מתחיל להמריא

להמריא=תחשבו על מאוורר 40 מ"מ ותוך כמה שניות הוא הופך ל80 מ"מ delta זה די מגניב בכמה פעמים הראשונות אבל אז זה נמאס >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol, מישהו פה זוכר מה קרה לי עם הasus x50 שלי ;D, לכלב שלי עדיין יש טרואמה (אם מישהו לא יודע על מה אני מדבר שיכתוב ואני יסביר) אני אומר שגם אם יש לך אחריות אל תחליף, הסי די רום הזה ממש דרעק :-/ אני אישית ממש מעוצבן עליו, שנה לוקח לו להיתען וכשאתה לוחץ בפעם הראשונה על my computer אחרי restart עצבני יכול לקחת 5 שניות עד שהסי די רום העלוב הזה קורא את עצמו (או ממריא תלוי איך אתה מפרש את זה) לא רק זה גם שעה עד שהוא נפתח, ויש לי בעיות איתו שקשורות רק אלי כמו שבעצה כיבוי פתאום הוא פותח לי את מה שיש בתוכו או באמצע cs הסי די רום מתחיל להמריא

להמריא=תחשבו על מאוורר 40 מ"מ ותוך כמה שניות הוא הופך ל80 מ"מ delta זה די מגניב בכמה פעמים הראשונות אבל אז זה נמאס >:(

אני חושב שחלק מהבעיות שלך כאן, הן בעיות שלך, שלא חוזרות על עצמן ברב הסידירומים.

הסידירום של הוא בסה"כ סידירום לא רע, ואם קנית אותו והוא נדפק לך תחליף אותו ואל תזרוק סתם כסף, היות וכבר שילמת עליו.

אם הוא לא היה מתקלקל בטח לא היית חושב אפילו על להחליף את הכונן הזה ולקנות חדש, אבל כיוון שהוא התקלקל אתה שוקל לקנות סידירום אחר, חדש, למרות שיש לך אחריות, ואני באמת לא מבין אותך בעניין הזה. שילמת כסף על מוצר, הוא פגום, אתה חייב לדרוש את ההחלפה שלו. ואני מציע לך, שגם אם אתה קונה סידירום אחר, קודם כל תחליף את הכונן הזה במסגרת האחריות ורק אז תקנה אחד חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים הוא רוצה משהו אמין וטוב (חוזרים לנושא).

קח ACTIMA X52 ואני מדבר מניסיון (קרא גם את הכתבה במנטור. הוא זכה במקום שני, האסוס מקום ראשון. רק חבל שהם לא אמינים), יש לי אקטימה כבר כמה שנים והוא מאוד אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין לי אחריות עליו

אבל!

אני אדרוש זיכוי מהחנות הזאת.

אחרי הכל הוא אצלי חצי שנה והוא ממש אבל ממש התפגר!

עכשיו בקשר לACTIMA..

אני צריך לדעת אם יש לך ניסיון עם הדגם הספציפי של הX52 שלהם

כי אני לא מוכן להסתכן שוב

*לא הבנתי כמה סידי רום זה חלק חשוב במחשב עד עכשיו P=

אם למישהו יש ניסיון טוב עם אחד מהסידירומים החדשים של X50/X52

אנא, פנו אליי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין לי אחריות עליו

אבל!

אני אדרוש זיכוי מהחנות הזאת.

אחרי הכל הוא אצלי חצי שנה והוא ממש אבל ממש התפגר!

עכשיו בקשר לACTIMA..

אני צריך לדעת אם יש לך ניסיון עם הדגם הספציפי של הX52 שלהם

כי אני לא מוכן להסתכן שוב

*לא הבנתי כמה סידי רום זה חלק חשוב במחשב עד עכשיו P=

אם למישהו יש ניסיון טוב עם אחד מהסידירומים החדשים של X50/X52

אנא, פנו אליי!

אם הוא אצלך רק חצי שנה ועוד איך יש לך אחריות, אחריות על חלקי מחשב היא מינימום שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאקטימה, אתה יכול לקרוא עליו ביקורת במנטור (www.mentor.org.il) בהשוואת סידירומים. הוא קיבל מקום שני, מקום ראשון היה כי הוא היה הכי מהיר אבל מסתבר לא אמין. עם הדגם X52 לא היה לי ניסיון אבל כמו שכתוב בביקורת הוא מצויין, ויש לי את X44 שלהם ואני יודע למה אני מתכוון כשאני אומר מצויין. סך הכל הם רק השתפרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...