מחשב ב5000 למשחקים,ללא ציוד היקפי. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב ב5000 למשחקים,ללא ציוד היקפי.

AMD 64

Recommended Posts

המפרט שאני רוצה הוא בלי צורב.הספק והמארז האלה יעמדו בפני מעבד וכרטיס מסך כאלה?ואפרופו כרטיס מסך,לקחתי את הZOTAC כי הוא 512(יש הבדל גדול בביצועים בין השניים?).

פעם שלישית,איך הזיכרונות האלו? :)

‏2x2GB Upgrade Copper Mirrored XTC Heatspreader‎ ש"ח600

ולא צריך נוסף למעבד ולמארז?[br]פורסם בתאריך: 30.12.2007 בשעה 18:17:16

אגב,אם לא ksp..אז איך החנות skypc?(למרות שלפי מה שהבנתי זה רק חנות אחת,ולא ,ואם הם יפשטו רגל אז לך תחפש אותם).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שאני רוצה הוא בלי צורב.הספק והמארז האלה יעמדו בפני מעבד וכרטיס מסך כאלה?ואפרופו כרטיס מסך,לקחתי את הZOTAC כי הוא 512(יש הבדל גדול בביצועים בין השניים?).

פעם שלישית,איך הזיכרונות האלו? :)

‏2x2GB Upgrade Copper Mirrored XTC Heatspreader‎ ש"ח600

ולא צריך נוסף למעבד ולמארז?[br]פורסם בתאריך: 30.12.2007 בשעה 18:17:16

אגב,אם לא ksp..אז איך החנות skypc?(למרות שלפי מה שהבנתי זה רק חנות אחת,ולא ,ואם הם יפשטו רגל אז לך תחפש אותם).

אה אופס. לא שמתי לב, סליחה בקשר לכרטיס מסך :) בכל מקרה, קח את הכרטיס מסך הכי זול מהסוג הזה. אני חושב שראיתי זולים יותר שם.

ואין בעיה, תוריד את הצורב פשוט.

הספק אני חושב שהוא יוכל לעמוד, אני לא ממש מכיר את היכולות שלו, אבל הוא לא ספק ג'נרי, והסדרה הזו של הTDT דווקא טובה לפי מה שזכור לי.

מארז זה לא שהוא לא יתאים או משהו כזה, רק בתקציב כזה במקום אחר הייתי לוקח מארז אחר, אבל זה לא קריטי :)

הזיכרונות? אני לא חושב שאתה צריך זיכרונות כאלה במיוחד שאתה לא OC, קח את הזיכרונות הזולים ביותר (מחברה נורמלית). גם אם אתה חושב שתצטרך 4 ג'יגה, קנה אז 4 סטיקים של ג'יגה. (לא ראיתי שם סטיקים של 2 ג'יגה).

לגבי הקירורים, בעיקרון אם חשוב לך השקט, אפשר להחליף את הקירור למעבד לArctic cooling pro. אם לא, אז אפשר להישאר עם הקירור הזה.

בקשר למארז, הייתי מציע לשים עוד מאוורר אחד מקדימה שיכניס אוויר למארז.

בקשר לSkypc אז הם אמינים הרבה יותר. ואנשים רבים קנו פה מהם.

גם הם די אטרקטיבים מבחינת היצע ומחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ,תודה על התשובות.

אז אתה אומר שהספק והמארז יספיקו?חשוב לי השקט,על איזה אתה ממליץ במעבד ובמארז?אני צריך שתיתן לי את הדגמים ספציפית כי יכול להיות שמחר אני כבר נוסע לחנות.בחנות מרכיבים לי את הקירור למארז?

יש שם,בKSP,סטיק אחד של 2 ג'יגה.אותו סטוק שאני הבאתי,800 מגה הרץ,האחרון.מה אתה אומר עליו?

אגב,סתם שאלה,במחשב הנוכחי שלי(אטלון 64,3200)הלוח אם והמעבד בחיים לא עברו את ה45 מעלות, אפילו בשיא החום ביולי-אוגוסט.כשאני אקנה את המחשב,האם לצפות לאותן מעלות במעבד החדש?או שזה כבר רף אחר?

ושוב תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ,תודה על התשובות.

אז אתה אומר שהספק והמארז יספיקו?חשוב לי השקט,על איזה אתה ממליץ במעבד ובמארז?אני צריך שתיתן לי את הדגמים ספציפית כי יכול להיות שמחר אני כבר נוסע לחנות.בחנות מרכיבים לי את הקירור למארז?

יש שם,בKSP,סטיק אחד של 2 ג'יגה.אותו סטוק שאני הבאתי,800 מגה הרץ,האחרון.מה אתה אומר עליו?

אגב,סתם שאלה,במחשב הנוכחי שלי(אטלון 64,3200)הלוח אם והמעבד בחיים לא עברו את ה45 מעלות, אפילו בשיא החום ביולי-אוגוסט.כשאני אקנה את המחשב,האם לצפות לאותן מעלות במעבד החדש?או שזה כבר רף אחר?

ושוב תודה ;)

לא האחרון הוא 2 סטיקים של שני ג'יגה.

המארז והספק יספיקו, אני בספק אם הם מה שייתנו לך את השקט. מארזים של יעשו פה את העבודה, אבל יקרים הרבה יותר.

במעבד, אתה יכול לקחת Cooling Freezer 7 Pro למקרה שאתה לא מתכנן OC.

אם כן, אז קח Big Typhoon או Sunbeam Tuniq.

הזיכרונות שהבאת הם שני סטיקים של 2 ג'יגה. לא 2 ג'יגה בסטיק אחד וזהו.

בקשר למעלות, אני לא ממש יודע, תברר בפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו,כן.

לפני שאני קונה..מה אתה אומר עדיף הזיכרונות האלה של ה2*2 או שני זיכרונות של 1ג'יגה כל אחד?

לטעמי אין צורך היום ביותר מ2 ג'יגה. אתה יכול לקחת 4 ג'יגה אם אתה חושב שיהיה לזה שימוש אצלך, אם לא אז פשוט אל תקנה.

ודבר נוסף, כדי להפעיל את ה4 ג'יגה, במלואם, צריך או או אקס פי 64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ז"א להפעיל?ב-win sp2 רגיל,הוא לא יעבוד בכלל או שהוא פשוט ינצל רק חלק קטן מהזיכרון?

במשחקים בווינדאוס שציינתי למעלה ,מה יעבוד יותר טוב הזה עם ה2 ג'יגה או עם ה-4?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...