המלצה על סרט: I Am Legend - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על סרט: I Am Legend

Yossarian22

Recommended Posts

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרגע סיימתי לראות את הסרט

אני לא יכול להגיד שהעלילה מדהימה, כמו שאמרו, אבל איכות ההפקה מעולה, המשחק מצוין, ושלא כמו הרבה אחרים בז'אנר- הסרט מצליח להמחיש מה זה עולם ריק.

דבר אחד ששיעשע אותי זה שה "מנהיג" של הנגועים צורח בפרצוף של מישהו, הוא מזכיר לי את העארסים שצועקים לך "בוווווווווא!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע סיימתי לראות את הסרט

אני לא יכול להגיד שהעלילה מדהימה, כמו שאמרו, אבל איכות ההפקה מעולה, המשחק מצוין, ושלא כמו הרבה אחרים בז'אנר- הסרט מצליח להמחיש מה זה עולם ריק.

דבר אחד ששיעשע אותי זה שה "מנהיג" של הנגועים צורח בפרצוף של מישהו, הוא מזכיר לי את העארסים שצועקים לך "בוווווווווא!"

מה שאמרת בסוף זה לא ספויילר ?

אני באמת לא יודע מה זה ספויילר מה נחשב תקציר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי לא מזמן מהסרט, הוא היה כל מה שציפיתי לו ועוד קצת .. פשוט סרט מעולה.

התלונה היחידה שלי הוא שהוא קצר מידי לעלילה, הייתי מעדיף שהוא יהיה ארוך יותר אפילו בשעה,

אבל שיפתחו יותר את הדמות של נוויל וייתנו יותר סיפור רקע עליו ועל המשפחה שלו, העבודה שלו וכו'.

יש תחושה שאתה נזרק קצת מוקדם מדי לאמצע הסיפור, זה משהו שמרגיז אותי בד"כ בסרטים, אבל הוא עשוי כל כך טוב שזה די מחפה על כך.

8.5 בסולם cleric

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם התרשמתי ככה.

היה לי קצת חבל שהפסיקו הפלאשבקים בשלב מסויים[כמובן שהבנתי את זה רק בדיעבד כשנגמר הסרט] בגלל שלפי דעתי יכלו להרחיב עוד על מה שקורה לו מהרגע שהמשפחה שלו עולה על המסוק ועד שהוא לבד בניו יורק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, למי שתוהה מה מקור השם i am legend (בסרט אין שום הסבר), הנה ספויילר מתומצת של סוף הספר המקורי שיעזור להסביר:

In the book vampires were starting to build their own civilization. The main hero was trying to reverse the virus and kept killing vampires (they were asleep and harmless during the day).

He became a monster of epic proportions in "new" vampire culture. They caught and executed him for his crimes against "vampires". Before his death he realized that he became a legend in vampire culture, like Dracula was a legend in human culture.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן קראתי את זה לא מזמן.

במובן הזה העלילה של הסרט מקבלת טוויסט רציני מהספר. בספר הערפדים ממש יוצרים חברה מקבילה, כשבסרט הם בסה"ך מנסים לשרוד. בסרט עשו אותם יותר טיפשים ממה שהם בספר, בעוד שבספר הם יותר מזכירים את הערפדים בבאפי ציידת הערפדים. שים לב שלקראת הסוף הם מראים לנו שהוא תפס הרבה מאוד ערפדים כאלה, וחבל שלא הראו אותם פוחדים ממנו במידת מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע סרט מפוספס. קצר מידי. עד שהתחיל להיות מעניין ונכנס קצת מתח פתאום הוא עושה את מה שהוא עושה ונגמר הסרט. זה נראה כאילו חתכו לפחות שעה מהסרט. סרט מבוזבז עם פוטנציאל מדהים שפשוט לא נוצל עד הסוף.

סטצנות אקשן די סתמיות, סוף די פתאומי .

7-10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...