מחשב נייד לסטודנט 6K - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לסטודנט 6K

Classify

Recommended Posts

R40 , R50 , 3000 , הדל המדובר (אהם) , פאביליון דור אחורה ועוד כמה.

בקיצור יש לי "טיפה" ניסיון.

תשווה את זה למחשבים שמגיעים לאינץ' ומטה (MACBOOK וX40 שהיה לי קודם) בתיק)

ועכשיו תוסיף לזה את העובדה שהם קטנים בהרבה בגובה וברוחב , ואת המשקל?

יכול ליהיות שאני מגזים בטירוף , אבל אני מסתכל על הסדר יום שלי שכולל 28-9 שעות בלימודים + 23 שעות בעבודה פלוס מינוס , שביניהן אני גם מסתובב עם המחשב וגם משתמש בו בבית.

תוסיף לזה את העובדה שאני משתמש בתיק רגיל וSLEVE (כי התיקים היעודיים מגודלים מדי לטעמי) ותראה איך זה מסתדר.

שוב , יש כאלו שיתאים להם אולי.

אני לא חושב ככה וזו דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמת לב שכל הפרופורציות שנתת היו "לדעתך" ו "לטעמך"?

אתה משתמש בתיק רגיל ו Sleeve כי התיקים היעודיים מגודלים מדי- לטעמך.

המחשבים האלו עבים מדי- לטעמך.

אבל ניפחת את זה מעבר לכל פרופורציה, הם לא בעובי של קלסר קשיח ולא משנה איך תסתכל על זה, זה דבר ראשון.

דבר שני, זה לא תופס את כל המקום אפילו בתיק רגיל (אלא אם יש לך תיק בעל נפח מצומצם ביותר)

אתה משתמש בעל דרישות מיוחדות, ככה שאתה לא יכול לתת את עצמך כדוגמה כל כך, זה לא הכי אובייקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למילים לטעמי ולדעתי תוסיף את המילה לניסיוני.

אני סה"כ סטודנט (במצטבר) שנתיים וחצי ובהם הייתי צמוד ללפטופ כל יום ויום.

סה"כ אני כמעט 5 שנים עם לפטופים שונים , עובד וחי עם אנשים שמשתמשים בלפטופים שלהם בצורה דינמית ולאורך יותר זמן מרוב האנשים.

זה לא לפטופ ראשון שלי וכל מה שנאמר פה הוא מניסיון - טוב ורע.

אתה יכול לקחת את הדעה שלי , ואתה יכול לדלג על ההודעות שלי.

זו דעתי וזאת המציאות שלי בלבד.

אך עם זאת - בדיוק כמו שאתה חושב שהדעות שלי הם לטעמי ודעתי - גם שלך בדיוק כאלו.

אני חושב שזה מגוכך להסתובב עם DESKTOP REPLACEMENT כשאתה צריך לנייד את המחשב כל היום וכדי להשתמש בו לאינטרנט , לימודים , וקצת אקשן.

אם תסתכל על שוק "טיפה" יותר מפותח כמו בארה"ב בקולג'ים תראה ששם בצורה הרבה יותר מוחצת מבארץ - המחשבים השולטים הם קלים יותר.

מה שכן , ועל זה אי אפשר להתווכח - המחשב הזול יחסית לעוצמה שלו יהיה ללא שום ספק DESKTOP REPLACEMENT , הבעיה היא שהחישוב הזה לא תופס אחד לאחד כמו במחשבים ביתיים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון-

אתה משווה את לארה"ב.....? יש לך מושג מה המרחק בשנות אור בין הרמה של העניין פה לרמה שם?

מילה קטנה לגבי ארה"ב, כל מי שמעוניין במחשבים ויש לו נייד 12-14" ללימודים, בד"כ מחזיק מפלצת למשחקים ולצרכים הכבדים במעונות של אותה מכללה, ככה שהם זורקים 700$ על הנייד הכי פשוט שאפשר למצוא. בארץ שאתה לומד המחשב הנייד הופך להיות המחשב העיקרי שלך, שאתה גם עליו את העבודות הכבדות של הלימודים בד"כ (אם יש כאלו)

דבר שני-

פה ההבדל בינינו.

שים לב שאני לא נותן את הדעה לפי מה "שלטעמי"

אני טורח לציין טוב מאוד ש Desktop replacements הם כבדים יחסית, לא אפשרי להסתובב איתם עם תיק צד יותר מ 5-10 דקות כל פעם, תיק גב איכותי ונוח זו חובה, ולסטודנטים עדיף 13.3-14".

אבל עם זאת, אני נצמד לעובדות- זה לא תופס תיק שלם, הגודל שלהם לא בדיוק מפלצתי, הם נותנים תמורה גבוהה הרבה יותר לכסף, ועם תיק גב טוב אפשר גם להתדר איתם מעולה בקמפוסים.

צריך לקחת הכל בפרופורציה. אין בעיה לתרום דעה מנסיון אישי, אבל גם צריך לחשוב על הצרכים של מי שאתה ממליץ לו, שיכולים להיות רחוקים שנות אור משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופה בניגוד לארה"ב רוב האנשים שלומדים עדיין גרים בבית ולרוב יש שם מחשב , אז אין שום צורך לוותר על המשקל הקל.

בקשר לעבודות לימודים - כל עם T7300 וכרטיס מסך מובנה (כמו שהיה לי דיון השבוע - X3100 מוציא גם מעל 1000 ב3dmark05 ככה שגם קצת משחקים זה לא בעיה) יעשה את העבודה , אז אם זה לא מחשב משחקים ראשי - עדיף לקטון, אני אלך יותר רחוק - על פנטיום M ULV במהירות 1.4 של הX40 שלי עשיתי את כל העבודות למדעי מחשב בלי להרגיש שום נחיתות או צורך ממשי לחומרה חזקה יותר.

בקשר לחלק השני - אם היית כותב אותו מראש - לא הייתי מוציא מילה.

הבעיה שלרוב האנשים - אין מושג שיותר מ5-10 דקות כל פעם עם בגודל 15 , 15.4 זה ברמת הסבל וכנ"ל שאר הדברים שרשמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1520 ובכלליות מחשבים בקטגוריה הזו קצת כבדים לסטודנטים.

אני ממליץ לחפש משהו עם מסך 14", או 13.3"

קצת יותר פירוט בבקשה, פותח הת'רד.

במקרה הזה, סבבה.

רק דבר אחד-

משקל של מחשבים עם מסכי 15.4" נע בין 2.6 ל 3.2 קילו

במשקל כזה, אל תיקח תיק צד. תקנה לעצמך תיק גב נוח, ואז לא תהיה לך בעיה לסחוב אותו הרבה.

מהעמוד הראשון של הדיון, בגלל שזה היה מפוזר אני חושב שקצת פספסת.....

מן הסתם אף אחד פה לא ימליץ לסחוב מעל 3.5 קילו (לרוב גם לוקחים את המטען ואביזרים) בתיק צד, זה לא אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על התגובה הקצת איטית, אף פעם לא היה לי נייד אז אני לא ממש מודע עד כמה מציקה בעיית המשקל.. לפי איך שזה נשמע לי +- קילו זה לא קריטי בשבילי ומשום מה תיק גב נשמע לי אפילו יותר נחמד מתיק רגיל.

אני לא מתכוון לסחוב את המחשב לכל שיעור, רוב הזמן הוא יהיה בחדר במעונות סופי שבוע הוא יחזור איתי הביתה ופה ושם הוא ילך איתי למעבדות ולחברים כשאצטרך אותו לשיעורי בית.

אז עכשיו אחרי שזה נהיה קצת יותר ממוקד מה בכל זאת עדיך לי לקחת?

בקשר לאור אם אני אפול על חדר שהאור כל פעם יפול לי על המסך זה יכול ליצור בעיה לכן עדיף מסך שידע לעבוד עם הבעיה הזאת.

עריכה: הסתכלתי על ההמלצות שלכם על ה D630 ועל ה-1520, הם נראים לי דיי זהים חוץ מהבדל קטן במעבד לטובת השני והבדל במשקל וגודל מסך לטובת הראשון. מסך 14 אינצ' נראה לי מספיק אני יעלה ל-2GB.. יש משהו יותר משתלם מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...