מחשב נייד לסטודנט 6K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לסטודנט 6K

Classify

Recommended Posts

תקרת התקציב זה 6K אבל אם אפשר רצוי לחסוך..

שיריץ דברים בסיסים כמו , MATLAB, PHOTOSHOP וכאלה..

שיהיה מסך טוב שלא יהיו בעיות עם אור השמש, כרטיס מסך פחות חשוב כי המחשב לא מיועד למשחקים אבל שלא יעשה בעיות עם סרטים ברזולוציות גבוהות HD וכו..

לא יודע מה עוד חשוב למחשב כי עד עכשיו התעסקתי רק בנייחים אז הצעות והמלצות יתקבלו בברכה.

עריכה: כמובן WIFI רצוי שיהיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגיא , אם אתם אחים - יכולת להמליץ לו על זה בבית אתמול בארוחת שישי :lol:

בכ"א - אני לא יודע מה ההמלצה המגוכחת הזו - הדל הזה מחשב די מיושן עם מעבד מיושן משהו ויש אופציות הרבה יותר טובות (אפילו של דל) בתקציב הזה מלקנות מחשב מתחילת 2007 בערך.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לא נסחף - הוא DESKTOP REPLACEMENT די מגודל ולא מעוצב במיוחד.

מה שכן - הוא בהחלט בר שידרוג בצורה בלתי רגילה לנייד (במעמד הקנייה כן ?)

מה שכן - לסטודנט שנגרר איתו ללימודים כל יום - בהחלט לא הייתי מציע DESKTOP REPLACEMENT בכזה גודל ומשקל.

אולי לסטודנט שמשתמש בו בגבולות הבית ומחוץ לבית פעם פעמיים בשבוע גג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1520 ובכלליות מחשבים בקטגוריה הזו קצת כבדים לסטודנטים.

אני ממליץ לחפש משהו עם מסך 14", או 13.3"

אם המחשב הולך לשבת רוב הזמן במקום אחד, 1520 או Satellite או אחד מה Pavillionים יהיו מעולים.

קצת יותר פירוט בבקשה, פותח הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1520 ובכלליות מחשבים בקטגוריה הזו קצת כבדים לסטודנטים.

אני ממליץ לחפש משהו עם מסך 14", או 13.3"

אם המחשב הולך לשבת רוב הזמן במקום אחד, 1520 או Satellite או אחד מה Pavillionים יהיו מעולים.

קצת יותר פירוט בבקשה, פותח הת'רד.

יש לי המון חברים סטודנטים עם מחשבים בקטגוריה הזו והם נורא מרוצים. אני גם מתכוון לקנות. וגם אני סטודנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה, סבבה.

רק דבר אחד-

משקל של מחשבים עם מסכי 15.4" נע בין 2.6 ל 3.2 קילו

במשקל כזה, אל תיקח תיק צד. תקנה לעצמך תיק גב נוח, ואז לא תהיה לך בעיה לסחוב אותו הרבה.

לדרישות שלך מתאים HP Pavillion DV6670

בא עם שלט רחוק למדיה סנטר, יציאת , וכרטיס מסך 8400GS ככה שלא יהיו לך בעיות עם HD.

הבעיה היחידה עם מחשבים בקטגוריה ה "ביתית" היא שהמסכים שלהם מבריקים, ובאור שמש ישיר, אם השמש מאחוריך- זה לא פחות מנוראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה, סבבה.

רק דבר אחד-

משקל של מחשבים עם מסכי 15.4" נע בין 2.6 ל 3.2 קילו

במשקל כזה, אל תיקח תיק צד. תקנה לעצמך תיק גב נוח, ואז לא תהיה לך בעיה לסחוב אותו הרבה.

זה מניסיון? לא מכיר אחד שהולך עם בלי תיק צד-אין תלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מניסיון? לא מכיר אחד שהולך עם נייד בלי תיק צד-אין תלונות.

מנסיון של שנה אני יכול להגיד שתיק צד הוא ממש לא בשביל נייד של כמעט 3 קילו.

הלכתי עם תיק צד איכותי של בלקין במשך כשנה,ונוחות זה ממש לא היה,ותאמין לי שאין לי בעיה עם משקלים.אין לי קצר למרות שהצבא היה די מזמן....

לא מזמן השתדרגתי בתיק גב חדש של NORTH FACE וממש אין מה להשוות..אבל יש מספיק תיקים איכותיים של DICOTA..

פשוט למחשב 15.4 לפחות תיק גב,אין המלצה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון של שנה אני יכול להגיד שתיק צד הוא ממש לא בשביל נייד של כמעט 3 קילו.

הלכתי עם תיק צד איכותי של בלקין במשך כשנה,ונוחות זה ממש לא היה,ותאמין לי שאין לי בעיה עם משקלים.אין לי קצר למרות שהצבא היה די מזמן....

לא מזמן השתדרגתי בתיק גב חדש של NORTH FACE וממש אין מה להשוות..אבל יש מספיק תיקים איכותיים של DICOTA..

פשוט למחשב 15.4 לפחות תיק גב,אין המלצה אחרת.

תודה אם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם במקרה של תיק גב - המחשבים האלו די מגודלים ודי עבים והם + קלסר בערך חוסמים לך את התיק לגמרי (גם כאלו של לפטופים מניסיון)

בקיצור - אלא אם כן חייבים DESKTOP REP LAMENT מבחינת תקציב או ביצועים (כלומר לוקחים רק עם 8600 ולא נגיד 8400 או X3100) - מומלץ לקנות מחשב קטן יותר (ובכלליות רק תיק גב)

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליביו, הגזמת בצורה מטורפת.

עובי של מחשב ממוצע הוא בין 3 ל 5 ס"מ בהגזמה (עובי רשמי של ה 1520 36 מ"מ)

יש לי תיק של סמסונייט, המחשב נכנס שם עם המטען וכל האביזרים, ההארדיסק הנייד שלי נכנס שם (WD Mybook, לא passport) ה PSP ועוד כמה דברים שזרוקים שם בפנים דרך קבע, ולא מדובר על איזה תיק בגודל של קיטבג.

אני לא יודע עם איזה מחשב מפלצתי היה לך נסיון, אבל הנידיים של היום, גם ה Desktop replacements, ממש לא בעובי של קלסר קשיח.

אני מציע שתרענן את אמות המידה שלך בנוגע למחשבים, נראה לי יש לך טראומה מגדלים של 15.4 ומעלה....

-אפילו ה XPS 1730 המפלצתי לא בעובי של קלסר S:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם פיקה.

אין מה להשוות גם מבחינת עובי את המחשבים המודרנים האחרונים(פביליון,1520 וכדו') למחשבים המיושנים יותר.ראיתי מחשב של וCOMPAQ מלפני כמה שנים ואוי לסטודנט שצריך לסחוב 2 תיקים,אחד למחשב ושני לספרים\קלסרים וכו'...העובי שלהם פשוט נורא!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...