אז קיבלתי את ה-Connect3D ATI Radeon HD3850 256MB שלי סוף סוף - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז קיבלתי את ה-Connect3D ATI Radeon HD3850 256MB שלי סוף סוף

babalas

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה גרמני?

(לדוגמא)

כש-X אומר ל-Y גזען, זה חייב להיות שמה שY אמר פגע ב-X אישית? לא.

אם ייצא לך... לראות כמה ת'רדים לגבי המדינה שלנו... שRON PAUL (KILL_B7( משתתף בהם תבין שהוא היה מת להחליף זהות עם מישו מארצות אירופה במיוחד ממדינות סקדנדיביה!

לא יודע מי זה רון פאול, ומה הוא אמר..

אבל לכל אחד יש זכות משלו לא לחיות/לרצות לחיות במקום מסוים (ארץ), ככה גם הוא, (לפי מה שהבנתי ממך) שהוא לא מעוניין לחיות בארץ ... זכותו.

(וכן ממליץ על העצה שאדון רון הציעה.)

ותחזרו לנושא, לא צריך להגיע לרמות כאלו :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(לדוגמא)

כש-X אומר ל-Y גזען, זה חייב להיות שמה שY אמר פגע ב-X אישית? לא.

מכאן נובע שX צריך לסתום את הפה שלו ולא להתנהג כמו משטרת הפוליטיקלי קורקט של הפורום.

טוב נו כבר מזמן זה היה ברור שיש לו חיבה לגרמנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכאן נובע שX צריך לסתום את הפה שלו ולא להתנהג כמו משטרת הפוליטיקלי קורקט של הפורום.

טוב נו כבר מזמן זה היה ברור שיש לו חיבה לגרמנים.

קצת פספסת את הנק'...

אין לי כוח להתווכח למה, תמצא לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט: וכן איך אפשר בלי להקדיש לו לפחות פסקה - למשחק שייצרו אותו הגרמנים הטיפשים הללו - CRYSIS... הם עשו משחק עם GAMEPLAY מושלם אבל כל כך בלתי שחיק! אני כבר לא יודע עם הבעיה אצלי או במשחק! אני על LOW רזולוציה 800X600 עובד חלק FPS מגיע לעיתים ל80-70! אבל שאני מגיע לMEDIUM בום הFPS על 3-4 עם תקיעות של מספר שניות! מה זה השטויות האלה!

אני עם 7600GT שלי משחק על 15FPS הכל על MEDIUM וחלק מהדברים על HIGH ברזולוציה של 1440x900 !

אז אם הכרטיס שלך HIGH-END אז אני אפיפיור ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונההה אנשים מה נסגר איתכם!?!? ברוב במשחקים ברזולוציות 1280X1024 ה3850 פחות ב10-15% גג אפילו לא 20%...

אה כן וזאת אכן הייתה בעיה אצלי... הAA היה על X8... אגב יש לך בכלל אופציה כזאת? X8? אני לא בטוח... אני משחק על HIGH וזה שחיק לגמרי על 1280X768.

ה7600GT שך לא מצליח להריץ בכלל את המשחק על VERY HIGH, מה שאני כן מצליח אפילו אם זה על רזולוציה 800X600 בלי AA... מצליח על VERY HIGH ועם FPS גם אם זה 5-10FPS עדיין יש לי FPS.

300 שקל? למה אתה חי בסרט שמוכרים 88GT 512 ב1250? הכי נמוך שראיתי זה 1400... יש גם 88GT שמתקרבים לכפול 2 במחיר מה 3850! (1700-1600).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחרתיים מקבל את ה-3870 שלי ואני יכתוב עליו ביקורת..

קניתי אותו ב-1240.. לדעתי שווה.. ואומרים שהוא ממש ממש קצת פחות טוב מה-88GT.... אבל שווה הבדל של כמה מאות..

ותתחדש.. אחלה כרטיס... הייתי קרוב מאוד לקנות אותו אבל בסוף הכלתי על ה-3870 חח :D

דניאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...