nvidia מאכזבת כהרגלה..תוך חצי שנה עד שנה צריך לקנות שוב כרטיס חדש !!! :pissed: - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nvidia מאכזבת כהרגלה..תוך חצי שנה עד שנה צריך לקנות שוב כרטיס חדש !!! :pissed:

sheepmaster

Recommended Posts

עוד מעט ההDX10 יהפוך לנחלת העבר וה 10.1 יהפוך לחובה

מזכיר את הימים של 9.C שהיה חובה בכל המשחקים החדשים

אני מת כבר לקנות מחשב חדש עם 88GT אבל אחרי שקראתי את ההבדלים ההמשמעותיים שיש בין 10 ל10.1

הבנתי שה10.1 יהיהה דרישת חובה במשחקים חדשים בעוד חצי שנה..ואני מתכוון לקנות מחשב לכמה שנים טובות אז נדפקתי בגלל שעכשיו אני צריך לחכות לכרטיסים חדשים מNVIDIA(אן מATI רק שיתנו ביצועים טובים) איזה חצי שנה...או לקנות 88GT עכשיו ולקנות אחד חדש בעוד חצי שנה שנה כדי שיהיה בו 10.1

סעמק איתכם NVDIA איי אפשר היה להוסיף ל 88GT דירקס 10.1 כל כך קשה!!1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חובה? אתה תוכל פשוט לשחק עדיין במשחק DX10.1 אבל תראה רק אפקטים של DX10 ולא את הנוספים של DX10.1 י...

אני מת כבר לקנות מחשב חדש עם 88GT אבל אחרי שקראתי את ההבדלים ההמשמעותיים שיש בין 10 ל10.1

אפשר לינק? איזה הבדלים משמעותיים? אני בכלל שמעתי על פשוט מספר אפקטים שהוסיפו ל10

הבנתי שה10.1 יהיהה דרישת חובה במשחקים חדשים בעוד חצי שנה.. שוב.. אפשר לינק?

ואני מתכוון לקנות מחשב לכמה שנים טובות אז נדפקתי בגלל שעכשיו אני צריך לחכות לכרטיסים חדשים מNVIDIA(אן מATI רק שיתנו ביצועים טובים) איזה חצי שנה...או לקנות 88GT עכשיו ולקנות אחד חדש בעוד חצי שנה שנה כדי שיהיה בו 10.1

ואז תחכה לDX11, אם יש לך כסף אז תקנה עוד 3 חודשי את הספינות דגל של סידרת ה9 שתצא.. (פברואר)

גם אותי זה דיי עיצבן אבל אני עדיין קונה חודש הבא מחשב עם 8800GT/GTS-G92 , אין לי סבלונות וכסף לחכות לחדשים של NV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יקנה מחשב חדש וחזק בשביל שאני יוכל להריץ את כל האפקטים ושאר הדברים על מלוא האיכות

ואז אחרי חצי שנה אני יצטרך להתפשר על אפקטים של DX10 כשכבר יהיה DX10.1...זה מעצבן שאני יוציא סכום ענק על מחשב שכבר מראש אני אמור לדעת שלא יריץ משחקים על מלוא האפקטים

וכן יש הבדלים משמעותיים בין שני גירסאות הDX,פשוט אין משחקים שעדיין מנצלים את זה אבל חכה שיצא SP1 לVISTA ואז 10.1 יכנס חזק לקטע

יש כמה הבדלים למשל הקטע עם האור(HDR) יש שם אפקט שמאיר הרבה חפצים באור והאור יכול לחזור ולהגיב כמו באמיתי,אני לא זוכר איך זה נקרא אבל ראיתי את הסרטון שיש בו הרבה כדורים ואז מואר עליהם אור, וכן יש את ההבדל בין 64 ביט ל128 ביט אני לא זוכר בקשר למה זה אבל אמרו שיש הבדל דיי רציני ביניהם גם למשחקים וגם לFPGPU ויש עוד הרבה דברים קטנים אחרים ויעול של DX10

ועד שיצא DX11 תאמין לי יקח הרבה שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יקנה מחשב חדש וחזק בשביל שאני יוכל להריץ את כל האפקטים ושאר הדברים על מלוא האיכות

ואז אחרי חצי שנה אני יצטרך להתפשר על אפקטים של DX10 כשכבר יהיה DX10.1...זה מעצבן שאני יוציא סכום ענק על מחשב שכבר מראש אני אמור לדעת שלא יריץ משחקים על מלוא האפקטים

ברוך הבא לעולם המחשבים, ככה זה...

אמרתי לך: אם בא לך מחשב חזק שיחזיק ליותר שנים אז תחכה לפברואר ותקנה את הכרטיסים החדשים של NV, ספינות הדגל של הGF 9 ותשקיע יותר כסף...

זה הפיתרון היחידי בשבילך... אין על זה איזה דיון שיכול לעזור לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה מתעצבן???

כאילו WOW עולם! תפסיק את הקידמה כי XXX רוצה לקנות כרטיס מסך הכי טוב שיש בשוק ורוצה שמה שיהיה לו הכי טוב ישאר לכמה שנים טובות

בבקשה תצא מהחלומות שלך העולם מתקדם

WHETHER YOU LIKE IT OR NOT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שה10.1 יהיהה דרישת חובה במשחקים חדשים בעוד חצי שנה..ואני מתכוון לקנות מחשב לכמה שנים טובות אז נדפקתי בגלל שעכשיו אני צריך לחכות לכרטיסים חדשים מNVIDIA

אני מבטיח לך שעד שזה יהיה דרישת חובה יהיה כבר DX-11 לפחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב אח שלו!

טוב שהתעוררת... לידיעתך אנחנו במרוץ שלא נגמר (וכנראה שגם לא ייגמר)

קנה HD3870 וחביבי... אתה מסודר :xyxthumbs:

או שכל פעם תחכה למשהו יותר חדש ויותר חדש ויותר ויותר... וזה לא נגמר.. = בחיים לא יהיה לך כ.מסך חדש או מחשב חדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כל הקטע ש10.1 כבר כאן.. ה3870 של ATI זה 10.1 אבל רק אם ATI היה הופכים אותו ל10-15 אחוז מהיר יותר מהנוכחי כדיי שישתווה ל88GT אז הייתי קונה אותו בלי לחשוב פעמיים,מקווה שיצא איזה 3900 משודרג שישתווה ל88GT כי אני מתכוון לקנות מחשב תוך חודש

והנה קטע שאומר ש 10.1 הולך להישאר כאן דיי הרבה זמן:

Microsoft DirectX version 10.1 is projected to be the last and final update to the DirectX 10 application programming interface (API), the head of developer relations of ATI, graphics product group of Advanced Micro Devices, recently said. While Microsoft DirectX 9 had several shader models, including versions 2.0, 2.0a, 2.0b and 3.0, the DirectX 10 will exist in two versions, 10.0 and 10.1, said Richard Huddy, worldwide developer relations manager of AMDs graphics product group at a conference recently.

The DirectX 10.1 is a relatively minor superset of DirectX 10, but it will last for quite a time, unlike the 2.0a or 2.0b versions of shader model 2.0 that were promoted back in 2003 and 2004 by Nvidia and ATI, which did not become popular due to availability of shader model 3.0. If Microsoft does not have plans to develop its DirectX 10 further and will concentrate on the DirectX 11 instead, developers of graphics processing units (GPUs) will not need to add any new functionality to their products and will therefore have to focus on performance, rather than on innovation of functionality

הכיוןן של DX 10 לא מנוצל עדיין כיום זה מכיוון שכולם מחכים לSP1 של ויסטה שיכלול בתוכו את 10.1,והעדכון עצמו אמור לתקן את בעיית המשחקיות האיטית בויסטה,תוך חצי שנה כולם יקפצו על העגלה של DX10 אף אחד לא רוצה להישאר מאחור בזמן שהאחרים מתקדמים

הנה לינק למאמר על DX 10.1 ויתרונותיו

http://www.elitebastards.com/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=103&Itemid=29&limit=1&limitstart=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהבנת הנקרא היא לא הצד החזק שלכם, בלשון המעטה

The 10.1 is a relatively minor superset of 10

קיצר אין הבדל, במקרה אני מכיר קצת את הנושא, ובכלל מקרה השינוי הוא זניח הם פשוט הפכו חלק מהדברים שהיו אופציונליים מקודם לחובה ב-10.1 לדוגמא כדי שכרטיס יהיה מוסמך 10.1 הוא צריך, בין השאר, לתמוך ב-AAx6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שה10.1 יהיהה דרישת חובה במשחקים חדשים בעוד חצי שנה..ואני מתכוון לקנות מחשב לכמה שנים טובות אז נדפקתי בגלל שעכשיו אני צריך לחכות לכרטיסים חדשים מNVIDIA(אן מATI רק שיתנו ביצועים טובים) איזה חצי שנה...או לקנות 88GT עכשיו ולקנות אחד חדש בעוד חצי שנה שנה כדי שיהיה בו 10.1

תגיד אתה אמיתי??? :screwy: :screwy:

כלומר אתה ממש רודף אחרי הטכנולוגיה עד הפרט האחרון?? וואו..אז לא יהיה לך DIRX 10.1 במחשב החדש.כאילו מה :bash:

אתה קורא ביקורות על ה 8800GT ?? אתה חוקר עליו ?? על יחס עלות\תועלת שמעת??

אז אני אחדש לך ה 8800GT קיבל את אחד מפרסי העורך באתר החומרה העולמי TOMS ואתה יודע איזה חיסרון הם מצאו אצלו....

"למה הוא יצא רק עכשיו"

רק שתדע סדרת 9 שהרבה חברי פורום פה מזילים ריר ומרטיבים עליה בלילה..תיהיה יקרה להחריד (3200 שקל) אז קח את ה 88GT

ותהנה איתו כי הבדלים מינוריים לא מצדיקים לחכות לכרטיסים הבאים ועוד בכזה מחיר.ברור שהם יהיו מבוססים על מנוע אחר.ככה זה כל דור.

אבל נכון לעכשיו זה מצב נתון וזה הכרטיס הכי משתלם.אולי יצא 9800GT ואז ניראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...