הזמנת משחקים ל SONY PLAYSTATION 3 מחו''ל - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנת משחקים ל SONY PLAYSTATION 3 מחו''ל

ben_amitai

Recommended Posts

שלום.

ניסיתי להזמין את המשחק TIME CRISIS 4 דרך האתר אבל הוא אמר לי שלא שולחים את המשחק הזה לארץ.... :'(

אולי אתם יכולים לעזור לי עם אתר שיכול לשלוח לי את המשחק לארץ.

תודה לעוזרים :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה עובד באיביי? זה מחירה של יד שניה?[br]פורסם בתאריך: 9.12.2007 בשעה 12:42:26

מצאתי את זה :http://www.play-asia.com/paOS-19-49-en-15-time+crisis+4-43-99.html

מה ההבדל בין השני לראשון? חוץ מזה שאחד ASIA ואחד US .

אהה ותשמאו, אתמול הייתי ב toys R us ומוכר אחד אמר לי שממש לא שווה להזמין מחו''ל משחקים כי בסופו של דבר גם משלמים את אותו החיר של המשחק שעולה בארץ+ כנס... זה ניראה לכם הגיוני???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה עובד באיביי? זה מחירה של יד שניה?[br]פורסם בתאריך: 9.12.2007 בשעה 12:42:26

מצאתי את זה :http://www.play-asia.com/paOS-19-49-en-15-time+crisis+4-43-99.html

מה ההבדל בין השני לראשון? חוץ מזה שאחד ASIA ואחד US .

אהה ותשמאו, אתמול הייתי ב toys R us ומוכר אחד אמר לי שממש לא שווה להזמין מחו''ל משחקים כי בסופו של דבר גם משלמים את אותו החיר של המשחק שעולה בארץ+ כנס... זה ניראה לכם הגיוני???

חחח - לא :lol:

ומה זה "כנס"? התכוונת ל"קנס"? אבל בכל מקרה זה לא משנה כי לא משלמים כלום. (אם אני טועה תקנו אותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח, לא, התכוונתי לקנס, כן, יש לי בעיה קשה עם זה...

אתם יכולים לעזור לי עם זה קצת... כי זה פעם ראשונה שאני עושה את זה ואני לא יודע איך זה עובד.

איך זה מגיע אליי... וכל זה.

ואם בא לכם להתפרע אז אולי להסביר לי איך זה הולך באיביי.

תודה רבה לעוזרים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלמים מכס + מע"מ רק אם מצהירים על החבילה שהיא שווה 50$ או יותר. בebay תמצא אנשים שמצהירים פחות אם מבקשים מהם. יש גם חנות שנקראת videogamesplus.ca והם גם מצהירים פחות מהשווי אבל הם קצת יקרים. עדין רוב החנויות בחו"ל יותר זולות מישראל. לפי מה שהבנתי ל PS3 יש כל מני גרסאות של משחקים ויש כאילו שממש זולות. בגלל שהמשחקים כולם multisystem אז אין שום סיבה לשלם מחירים מופקעים בארץ .

חוץ מזה חבילות קטנות יחסית לרוב לא נעצרות במכס אבל חבילות מעל לגודל או משקל מסויים נבדקות .

אגב המכס+מעמ מסתכם ל 29.4% ובמידה ותשלם אותם תשלם גם על מחיר המשלוח. לי אין ממש בעיה להזמין משחקי אמריקאים כי המחיר שלהם בebay הוא משהוא כמו 43$ שזה מתחת ל50$ וזה אומר שהם לא חיבים בשום מכס או מע"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bykeking , משלמים מכס לפי הצהרה של מי ששלח את החבילה אבל אם המכס חושדים הם פותחים את החבילה ומחליטים כמה היא שווה. אני למשל קיבלתי היום משחק שאשתי קנתה לי ב43$ + 11$ משלוח ועל החבילה היה רשום שהיא שווה 20$ . בקיצור לא שילמתי שום דבר.

את המכס באמת משלמים גם על מחיר המשלוח אבל הסף נקבע לפי השווי בהצהרה (לרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...