האם גם אתם סובלים מבעיות חיבור ל-eMule דרך בזק בינ"ל 014? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם גם אתם סובלים מבעיות חיבור ל-eMule דרך בזק בינ"ל 014?

zurkin1232

Recommended Posts

שלום לכולם,

בהמשך לדיון הזה, אני מעוניין לפנות ל-014 ולהתעמת איתם לגבי בעיות באימיול.

רציתי לדעת האם גם אתם סובלים מבעיות דומות באימיול. אני מדבר בעיקר על ניתוקים חוזרים משרתים, על LowID ועל הודעות כגון "Port unreachable".

אשמח לשמוע מניסיונכם.

אני בבזק בינ"ל רק שבוע וחצי אבל מיד כשעברתי אליהם שמתי לב שרוב הזמן אני מקבל Low ID באימיול, עם הודעות "Your port is unreachable", למרות שהכל תקין בחיבור שלי (וכאשר אני מתחבר דרך ספקית אחרת הכל עובד טוב). מעבר לזה יש לי ניתוקים חוזרים משרתים. עדיין אין לי ממצאים לגבי מהירויות הורדה (וגם קשה לשייך את זה לספקית).

צביקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

באימיול איפה שאתה מתחבר לשרת יש חלון כזה בצד למתה שבו כתוב כול מיני דברים (רשת קדמיליה וכאלו)

שם כתוב פורט:אייפי אז תעתיק את הפורט שיש שם להגדרות

TPS

UPD

לי זה עבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עימות עם לא יעזור. יש להם בעיה קשה, התשתית שלהם לא בנויה לכל כך הרבה אנשים בגלל זה בזמן האחרון יש בעיות עם שיתוף ומשחקי .

חברים שלי דיברו איתם כמה שעות ובסוף עברו לחבילה של ה GAMER בשביל לבדוק אולי זה ישפר משהו.

בזק אומרים שאם הפינג הוא פחות מ 400 זה בסדר :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעט כן

עשיתי כל מה שצריך בשביל שיהיה לי highid ומידי פעם אני מקבל lowid וקדמילה רשומה על firewalled

עכשיו פתאום בא לו אז זה על high :nixweiss:

מה שכן ביטורנט קטסטרופה, עם זהב זה היה סביר עכשיו זה בכלל גיהנום... לא זז פשוט גם אם לטורנט יהיה 1000 seeders

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לבעיה!

הצטרפתי ביום שישי האחרון לבזק בינלאומי ואני יכול להגיד בוודאות שקיימת בעיה עם UTORRENT לא זז!

EMULE בכלל לא מתחבר או מתחבר ואז מזהה נמוך ותקוע או מזהה גבוה מתחילה הורדה ב 240 KB ואח"כ צונח לאפס (אחרי שתי דקות).

בקיצור היינו בברק ואני רואה שלבזק בינלאומי יש גם בעיות .

למה לעז***ל אני בכלל רשום דרך ספקית ישראלית האם יש אלטרנטיבה??????????

להרשם לספק מחו"ל או כל רעיון אחר????????פשוט חבל על הכסף ,מחשב מטורף + 2 טרה הארד דיסק ושום דבר לא זז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי אותה בעייה, הייתי ב015 הכל היה מצויין, מהירויות מצויינות בשני התוכנות וHIGH ID

החודש עברתי ל014, מהירויות ההורדה ירדו מאוד ואני מקבל LOW ID וקאדמליה מאחורי פיירוול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אנשים שמעו שבבזק טוב אז הם עברו לבזק. בגלל זה גם ניהיה חרא.

רק תשדעו שבזק מנתבת את האות שלנו בצורה שתגרום לבעיות, אם תבדקו תגלו שכל פעם שמתחילות הבעיות אתם מתקשירים עם מספרי IP מסויימים שבבעלות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פתחתי את הטופיק הזה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=304486.0

וכעת לאחר שעברתי חברה אז שוב האמיול חזר לחיים אך אני משער שזה זמני כנראה שאין מנוס מלהחליף ספק כל מספר חודשיים כרגע אני בנטוויזן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מנוס וזה לצאת למלחמה נגד ספקיות האינטרנט ולהעביר חוק שימנע מהן לעשות דברים כאלה. זה לא שהן לא יכולות לספק לנו כמו שצריך הן לא רוצות כי זה עולה להן כסף.

אפשר לראות את זה גם שמשבים את HOT לבזק, HOT מרשה לעצמה לתת מחירים גבוהים במיוחד ל 10M ול 7M כי היא יודעת שלבזק אין אפשרות להתחרות איתה, בזק יכולה לספק 8M רק ב 30% מהארץ, כל מי שנמצא ב 70% האחרים ורוצה של יותר מ 4M צריך לעבור ל HOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מנוס וזה לצאת למלחמה נגד ספקיות האינטרנט ולהעביר חוק שימנע מהן לעשות דברים כאלה. זה לא שהן לא יכולות לספק לנו כמו שצריך הן לא רוצות כי זה עולה להן כסף.

בהצלחה התחום לימודים שלי הוא כלכלה ולא משפטים ...... אם יש מישהו שחושב שהוא מסוגל אז בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...