יתכן שבוצעה חסימה של פורטים דרך הספקית לEMULE? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתכן שבוצעה חסימה של פורטים דרך הספקית לEMULE?

morangal555

Recommended Posts

כעיקרון הספקית שלי היא בינלאומי ומאז שעברתי אליה מנטוויזן הכל היה בסדר בEMULE אך

משום מה מזה שבועיים האמיול מוריד באיטויות מרגיזה וגם הוא מזהה אותי כLOW ID

למרות שבראוטר הפורטים פתוחים וגם בFIREWALL ניסיתי להחליף פורטים לא עזר ניסיתי גירסה נוספת של אמיול גם לא עזר

בדקתי דרך הבדיקה של האמיול לבדוק אם הפורטים פתוחים והוא מראה שהם אכן פתוחים

אני לא מבין מה יכול לגרום לבעיה איך ממהירות הורדה של כ100 אני עכשיו על כ0???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני עברתי אתמול לבזק בינ"ל וגם לי פתאום התחילה הבעיה. לא שיניתי כלום בהגדרות, רק גרמתי לראוטר להתחבר ל-014 במקום ל-012.

אני מקבל את ההודעה הבאה בלוג:

Warning Razorback 3.1 (193.138.205.25:5000) - No answer from your 5668 port. Please review your network config.

(5668 זהו פורט ה-TCP שמוגדר לאימיול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח בינלאומי לא חוסמת פורטים. הבעיה היא במחשב שלך או בראוטר שלך או במודם שלך, נקודה.

מאז שעברתי לפני שבועיים לבזק בינ"ל, אני מאוהב באימיול ובמינינובה. עכשיו אפילו אין צורך בטראקרים פרטיים כמעט..(=לא צריך להעלות שעות על גבי שעות בחזרה) :)

תמונה מעכשיו: אני מגביל את ההורדה באימיול ל180KBPS כי אם אני שם יותר אז במחשב של אבא שלי כל האינטרנט לא זז כמעט וזה מפריע לו, אז צריך להתחשב.. :)

22222222222ob3.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DIMAX - אני מבין שאתה אחראי על כל הנתבים בבזק בנלאומי ולכן אתה יודע :)

כל החברות משבשות שיתוף קבצים במידה זו או אחרת ומכוון שלכל חברה יש קוים רבים ןואפשרויות ניתוב שונות

הם מידי פעם חוסמות פורטים במקום זה או אחר.

נסה לנתק את הראוטר ולחבר מחדש ,זה עובד לי כשזה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי ב-012 מזה כ-3 שנים .....ולאחר קריאה בפורומים שונים על התקלות והחסימות קיבלתי ב-014

סיסמה שאני יכול גם להתחבר דרכם (תמורת 1.75 ש"ח ליום) ולאחר החיבור אתמול האימיול מוריד לי בממוצע של 130 לאורך כל היום

דבר שלא קרה ב-012 (שאני עדיין מנוי בו) מהירות החיבור 1.5 , כך שכנראה יש משהו בבזק יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי ב-012 מזה כ-3 שנים .....ולאחר קריאה בפורומים שונים על התקלות והחסימות קיבלתי ב-014

סיסמה שאני יכול גם להתחבר דרכם (תמורת 1.75 ש"ח ליום) ולאחר החיבור אתמול האימיול מוריד לי בממוצע של 130 לאורך כל היום

דבר שלא קרה ב-012 (שאני עדיין מנוי בו) מהירות החיבור 1.5 , כך שכנראה יש משהו בבזק יותר טוב.

בהחלט נראה ש014 ונטוויזן הם הספקים הטובים יותר היום ,עם יתרון מסויים ל 014 כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לחבר את המחשב ישירות לראוטר ולבדוק אם עדיין יש לך LOW-ID.

להעביר לפרום רשותות.

אני אנסה אבל כעיקרון אין לי שום בעיה עם הרשת מכיוון שעד היום הכל עבד תקין עם ההגדרות הנ"ל ואף עשיתי בדיקה חוזרת על מנת לבדוק שאין בעיה בהגדרות והכל נראה בסדר .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט נראה ש014 ונטוויזן הם הספקים הטובים יותר היום ,עם יתרון מסויים ל 014 כנראה.

האמת בכלל לא שמעתי על תגובות רבות לטובת נטוויז'ן, אם יש לך משהו להגיד על איך אתה מוריד (אם אתה בנטוויז'ן) או הרבה חברים

שסיפרו שמורידים כמו מהירות החיבור ואין חסימות אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שטוב לו שותק ,רק המתלוננים נשמעים בדרך כלל :)

נטוויז'ן מספקת חיבור מצויין,יש לי תחושה שבחודשים האחרונים משובש שיתוף קבצים אצלי בשעות העומס,

זאת אומרת שלילה ובוקר אני מקבל מהירות מקסימלית ובערב פתאום יש נפילה במהירות (בהשוואה לביקורת שאני עושה אצל הספק עצמו שם אני מקבל מהירות מקסימלית כל הזמן.

הכי מעט תקלות בנטוויזן,שרות תמיכה מצויין שנותן יותר מאחרים (לדוגמא לינוקס)

השוואה אחד לאחד אין לי ויכול להיות שבזק בנלאומי משבשים םחות שיתוף קבצים,

מצד שני יש לא מעט תקלות(באופן יחסי) בנוסף לכך שהם ה HOST מספר אחר לספמרים בארץ (לפחות היו בתקופה שהייתה לי נגיעה לנושא ABUSE עסקי)

השוואה שאני עשיתי לא מזמן מול זנב הראתה יתרון משמעותי לנטוויזן ,קווי זהב עוד יותר גרועים ברק בתהליך בליעה לתוך נטוויזן וזה בסך הכל נותן תמונה דיי רחבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין להציף שוב את הנושא.

כרגע ביצעתי בדיקה...

אני מחובר באופן רגיל ל-HOT ו-012. יש לי שני מחשבים שיושבים מאחורי ראוטר 3com.

עד כה לא היו לי בעיות באימיול.

שבוע שעבר פתחתי חשבון מקביל ב-014 והגדרתי אותו בראוטר במקום ה-012 שלי. מאז אני מקבל LowID (כפי שכתבתי קודם הודעת השגיאה היא: No answer from your 5668 port. Please review your network config)

עכשיו ניסיתי לחזור ל-012 והבעיה עם אימיול נפתרה.

בשני המקרים אני מתחבר דרך PPTP. ב-012 לכתובת cablepns.012.net.il וב-014 לכתובת 212.25.127.2.

למישהו יש רעיון מה הבעיה? לעוד מישהו זה קורה?

עריכה: חזרתי עכשיו ל-014 אבל ניסיתי להתחבר לשרת 212.25.127.3 במקום 212.25.127.2. עכשיו הבעיה נעלמה. מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקיות האינטרנט משחקות משחק מלוכלך.

חסימת הפורטים היא רק דרך אחת על מנת להאט את התעבורה בתוכנות שיתוף הקבצים.

ישנן דרכים טובות יותר...

הם בוחרות בשיטה של "עיצוב התעבורה" וזאת בעצם ע"י האטת/השהיית הפאקטים שנשלחים וכתוצאה ישירה מזה - מהירות ההורדה נפגמת.

החברות אומנם לא מודות בזה ,אבל בארה"ב כבר תפסו כמה חברות שנוקטות בשיטה הזו , ויש לציין שגם חברת "ברק" נתפשה בהאטת תוכנות שיתוף קבצים.

אני אומר לכם - כל החברות בארץ עושות את זה - כולל בינלאומי,נטויזן...כולן.

צריך להחרים אותן ואת כל החבילות שלהם 5 מגה ,8 מגה , הכל חרטא אחת גדולה.

אתם במילא לא תצליחו להוריד במהירות מקסימלית מכיוון שהם נוקטות בשיטה שרשמתי למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני סובל מבעיה זו דרך בינ"ל - האימיול אמנם מתחבר לי לשרתים עם High ID אך מהירות ההורדה = 0...

בזק בינ"ל לא חוסמת פורטים אלא משנה קדימות של פאקטים P2P ע"י QOS . מבדיקה שעשיתי ניתקתי את המודם לכמה דק' וקבלתי IP חדש במשך כחצי שעה ההורדות שלי באימיול זינקו ל 184Kb. לאחר כחצי שעה ההורדות ירדו שוב ל 0 ו 0.05... בדקתי את זה כמה פעמים וכל פעם ההורדה חזרה ל 0 לאחר חצי שעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השארתי את האימיול פתוח כל הלילה. מידי פעם הוא התנתק והתחבר לשרתים שונים. הוא החליף בין Low ל-High ID מידי פעם. כלומר התופעה שתיארתי קודם (Port Unreachable) מתרחשת לפעמים כן ולפעמים לא.

אני מדבר כמובן על חיבור דרך בינ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...