האם גם אתם סובלים מבעיות חיבור ל-eMule דרך בזק בינ"ל 014? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם גם אתם סובלים מבעיות חיבור ל-eMule דרך בזק בינ"ל 014?

zurkin1232

Recommended Posts

טוב חברים , גם אני מצטרף.

חיבור 1.5/128 מגה- בינלאומי.

הייתי מוריד מעל 30 גיגה בחודש בערך.

אימיול מת כבר מזמן אצלי.

תחילה הורדתי גרסאות שונות של אימיול ושידרגתי לחדשות ביותר כולל כל ההמלצות להגדרות מיטביות.

שום דבר לא עזר, בקושי הייתי מוריד משהו באימיול.

לפני כמה חודשים עברתי לביטורנט ,שימוש באזוראוס,יוטרנט.

הורדתי כמעט בכל רוחב הפס וממש לא היו בעיות.

תקופה מסוימת לא הורדתי בכלל, ורק בזמן האחרון חזרתי שוב להוריד והמצב בביטורנט פשוט קטסטרופה.

נהיו לי המון ניתוקים , עשרות שיחות שלי עם התמיכה, נאצלי להחליף ראטור, מפצל שכמובן חייבו אותי בכסף עליהם ושום דבר לא השתנה.

ממוצע הורדה שלי זה 20K ביוטורנט עם טורנטים שיש להם אלפים של סידרים ופירים.

לאור הבעיה התחלתי לקרוא חומר בחו"ל עד שהבנתי שאין אצלי ממש בעיה, ידו של ספק האינטרנט כנראה נוגעת כאן.

Traffic Shaping - כבר דיברנו על זה כמה וכמה פעמים כאן בפורום.

בזה הספקיות משתתמשות כדי להגביל לנו את רוחב הפס.

לכן ברור שצריך לעשות משהו נגד החברות האלה.

לא יכול להיות שנשלם כסף ונקבל רק 10-20 אחוז מרוחב הפס.

כדי שנוכל לדעת ולגבש אולי דעה.

כל מי שיש לו בעיות שירשום בבקשה בתחילת ההודעה :

*ספק אינטרנט

*חבילת חיבור

*כמה מוריד בערך בחודש בתוכנות P2P

ושיתאר את הבעיות שיש לו , כך נקווה אולי להגיע למסקנות כשלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אין סוף לבעיות וזה בכל הספקים כל אחד בשעות שלו ובדרך שלו, הרוב בגלל פירצות בהסכמים שעשו עם החברות שמאפשרות להן לעשות מה שהן רוצות.

אני ב 014 (בזק) מחובר ל 1.5M/128K בכבלים.

במשחקים ה PING עם שרתים באירופה עובר את ה 250 ברוב שעות היום (רק להשוואה בשעות הבוקד הפינג בשרתים צרפתיים, גרמניים ואנגלים הוא 60-140).

בשיחה עם אמרו שאם הפינג מתחת ל 400 זה בסדר (לשחק ברשת עם פינג של יותר מ 200 זה בעייתי מאוד), לאחר לחץ הם אמרו שזה בגלל הוט, בשיחה עם הוט נאמר שזה בגלל , בשיחה משותפת נאמר שאין מה לעשות :kopfpatsch: (חברים שלי בזבזו ככה יום שלם).

אם תעשו SPEED TEST תגלו שהאינטנט עובד כמו שצריך, הפינג לארה"ב (בדקתי ב LA וב NY) הפינג הוא בין 400 ל 500 (תזכרו במשחקים זה היה הפינג באירופה!) ובמקום 1.5M/128K היה 1M/125K (שזה הגיוני, באירופה האינטרנט שמר על המהירות המקורית שזה טוב) לפי זה שההעלאה לא השתנת הם יכולים בלי בעיה להעלות את ההעלאה ל 256 או 512 לכולם!.

יש עוד הרבה בעיות אחרות אבל אין לי כוח לכתוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול דיברתי כ-20 דקות עם נציג תמיכה.

סה"כ הוא היה ממש בסדר אבל מן הסתם כלל לא עזר לי.

הוא התחיל בהאשמות כלפי הראוטר המסכן שלי :)

אח"כ עברנו לנסות התחברות ישירות דרך חייגן (ללא הראוטר), מה שלא עזר.

במשך כל השיחה הזכיר לי שהם "לא תומכים בתוכנות שיתוף קבצים" (תגובתי היתה לשאול האם זה יהיה תקין מבחינתם לסגור את כל הפורטים ולהשאיר רק גלישה ואימייל פתוח - והוא ענה שכן :s07:).

הוא גם ניסה להפנות אותי למדריכים לקינפוג אימיול. אמרתי לו שאני מכיר את התוכנה טוב יותר מכל המדריכים המצ'וקמקים של נענע ושות'.

אז הוא אמר שאולי אני מתחבר בשעות עומס.

אח"כ ניסיתי שוב ושוב לדבר עם מנהל והוא ניסה שוב ושוב להדוף אותי בטענות שונות.

אמרתי לו שאני מאמין שאצלי הכל תקין והם עושים משהו אצלם. כנראה Packet Dropping.

לבסוף הוא הסביר לי שהם כרגע בתקופת שדרוג ובשבועיים הקרובים מהירות הגלישה תשתפר. אמרתי לו שאני לא מאמין לו, שתמיד הם יהיו "בשדרוג" ושאני לא מאמין שהתקלה הספציפית שלי נובעת מבעיות איטיות.

בסופו של דבר התחיל לכאוב לי הראש מהטלפון וויתרתי על שיחה עם המנהל.

סיכמנו את השיחה בזה שביקשתי ממנו שיכתוב את כל הטענות שהעליתי וגם יעביר אותן למנהל שלו. שידעו שאנחנו מודעים לבעיה ושהתלונות שלי לא ייתקעו בדרג הזוטר. אני לא מאמין שהוא ידבר עם המנהל למרות שאמר שיעשה זאת.

כאמור כלום לא קרה בעקבות השיחה אבל לפחות יצא לי לשטוח את טענותי (זה אפילו היה די משעשע, וגיליתי שיש לי טיעונים לא רעים).

אם תהיה לי סבלנות אני אתקשר מתישהו שוב ואדרוש לדבר עם מנהל.

בינתיים יש לי דילמה לא קטנה - להישאר עם 012 או לעבור למרות הבעיות ל-014. 014 עדיפים על 012 אבל הבעיה עם האימיול מעצבנת אותי. זו גם תוכנה שאני משתמש בה המון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהוא אמר צריך להעמיד את הספקיות במקום. אנחנו משלמים כסף על מוצר שאנחנו לא מקבלים בשלמותו כפי שהחוק מחייב!

אני אומר שצריך לעשות איזה עצומה רצינית לגבי ה UPLOAD ולגבי התשתית לחול! גם אם זה אומר שכולם יתנתקו כמחאה! זה יתחיל להשפיע.

זה רק בגדר המלצה אם למישהו יש רעיונות יותר טובים הוא מוזמן להגיב.

אני לא זז לא עם אימיול לא עם ביטורנט או כל תוכנת P2P גם ההורדות משרתי HTTP FTP על הפנים . בקיצור הספקיות עוברות על החוק.

זכויות הצרכן!

אני חושב שבאתר YNET יש מספיק תגובות מרחבי הארץ על כלל הספקיות בארץ ועל כל העניין של ה UPLOAD והחסימות ואת העניין שהספקיות לא יכולות להתמודד עם הרוחב פס שהם מבטיחים לאנשים אבל בכל זאת מוציאות חבילות שמנות וללא תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש משהו ב015 שהיה טוב זה המהירות בתוכנות השיתוף

הייתי מוריד 1GB+ ביום לפעמים אפילו יותר מ2

היום ב014, 300MB זו ברכה.

וזה מאוד מעצבן...

אגב, לפני שעברתי חברה רציתי לפתוח דיון על משהו אבל בסוף לא עשיתי את זה, אז אני יעלה את הנקודה פה...

מישהו פעם חשב על החברות הפחות מוכרות? מדברים כאן רק על החברות הגדולות ומהפורסמות, אם מישהו מחובר בהוט דרך חייגן אז לפני שמחייגים אפשר להיכנס לכתובת welcome.hot.net.il ושם יש רשימת ספקים, יש שם המון חברות קטנות ולא מוכרות, שלדעתי יש סיכוי טוב שהם טובות.

אני כרגע בהתחייבות לשנה הקרובה ב014 לדעתי בסוף התקופה הזו אני מהמר ועובר לאחת מהחברות הקטנות כי גם מ014 אני לא מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הגיע זמן לעבור לשירותים יותר רציניים כמו RAPIDSHARE, אני מוריד משם על מקסימום. אל תאכלו שווארמה.פלאפל פעמיים והנה יש לכם PREMIUM. רק במקרים קיצוניים כשלא דחוף אני פותח אימיול. טורנטים זה נחמד אבל צריך להחזיר בשביל הRATIO אז אתה שוקל פעמיים אם בכלל להוריד ולהיכנס לחובות ואני לא מדבר על PIRATEBAY, אלא על טראקרים כמו OINK או TORRENTLEECH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה צודק.

הבעיה היא שהלקוח לא רואה שום חוזה.

כשהתחברתי עכשיו לבזק בינ"ל פשוט סיכמנו על המהירות וזהו. יותר מזה לא נאמר לי שום דבר.

אגב התנתקתי אתמול מ-012, למרות שעדיין יש לי בעיות באימיול עם 014. אני אחשוב בזמן הקרוב מה לעשות.

בינתיים אשמח לשמוע עוד תגובות לגבי בעיות אימיול שלכם, ובעיקר LowID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית אתה אמור לקבל את החוזה בפקס / אימייל / פגישה עם הנציג.

למרות שאתה נותן ת.ז וכתובת (אם אני לא טועה) (אין זה אומר - מבחינתך, אבל מבחינת החברה זה מספיק) שהנציג שצלצלת איליו קרא לך את כל הספעיפים בחוזה.

בכל מקרה:

אני לא יודע מה הולך ב012 אבל אני משער שזה דיי דומה ל017 ו013:

המתגים והשרתים של החברות עדיין לא מאוחדים זה רק המותג (כמו שרק עכשיו הכבלים נכנסו למטה משותף ביקום).

017 עדיין בחיפה וברק עדיין בפ"ת (וגם ראשון, לא - חווה קטנה).

עכשיו אני רואה את זה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3478842,00.html

אני שוב אומר (חושב :) ) שלפי דעתי (חושב :) ) זה לא ממש פייר/חוקי להשמיץ חברות אחרות מבלי לתת ללקוח מבחני "תוצאה" והשוואות שאינן משתמעות לשתי פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה צודק. והכתבה הזאת די מטופשת, סתם ניסיון של YNET לייצר חדשות משום דבר.

אגב כשאני דיברתי עם התומך הטכני לגבי הבעיות באימיול, אחד הטיעונים שלו היו "אנחנו לא חוסמים פורטים, להפך - אנשים עוברים אלינו בגלל שאנחנו היחידים שלא חוסמים".

טבעי שאנשי מכירות ינסו להיאחז ב"עובדה" הזאת בשביל לשכנע לקוחות. עד כמה זה לגיטימי... לא יודע... (אישית אני לא אוהב לכלוכים בין מתחרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שממש בימים האחרונים עברתי מ-012 ל-014.

ב-012, האימיול לא זז לי, הביטורנט לא זז לי וגם ה-HTTP באופן כללי לא היה להיט.

ממש לפני שהתנתקתי מ-012 הורדתי את הטורנט של אופן , המהירות הממוצעת היתה בלחץ 60.

אמרתי לעצמי, יאאלה נוריד את כל הקובץ וניתן את ההזדמנות, אבל נאדה, לא היה שיפור.

ב-014 מהשניה הראשונה המהירות היתה כמעט על המקסימום.

לגבי האימיול לא בדקתי ולמען האמת חוץ מהבדיקה הזאת גם את הביטורנט לא בדקתי.

אבל לפחות ב-HTTP נראה גם יותר טוב.

אולי פסיכולוגית ואולי לא.

אבל בשעות מסויימות הורדות מראפיד זחלו לי ב-012 על 20-30 KB, ועכשיו המצב נראה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...