בליזארד ואקטיויזיון מתאחדים! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בליזארד ואקטיויזיון מתאחדים!

exercise

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כסף אחי

בשביל כסף אנשים יעשו הכל

כסף זה מוטיביציה והסיבה היחידה לחיות בעולם עבור רוב האנשים, ולשפוט על פי המציאות של היום בעיניי הרבה אנשים בעיקר בחברות הגבוהות, אדם נמדד על פי יכולתו הכספית, ההערכה היא שאם אין בידך כסף אז אין בידך אמצעים וז"א שאין לך השכלה, לפעמים ההיפך הוא נכון אבל מה שכן כסף זה הTOP PRIORITY של כל אחד מאיתנו, בלי זה אתה פשוט כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ לא ברור לי מה בדיוק קרה...ויונדי גיימס התאחדו עם אקטיבזין כולה..?

בליזרד לא מפתחת עצמאית הרבה מאד זמן, אבל תמיד הכסף המטורף שהמשחקים שלהם מרוויחים שומרים להם את החופש היצירתי שגורם לזמני הפיתוח המטורפים. כל זה לא עומד להשתנות. עכשיו פשוט כל הIP שלה עומדים לרשות אקטיביזן, מפיצה שכבר הוכיחה שלא ממש מעניין אותה השם של הIP, כל עוד אפשר ליצור לו חיקויים זולים בהמונים. מצד שני היא גם נותנת את הזמן לחברות הפיתוח האיכותיות שלה להוציא משחקים כמו שצריך.

בכל מקרה, עם כמה שזה מוזר ולמרות שאקטיבזן היא מפיצת המשחקים הגדולה בעולם, האיחוד הזה הוא יותר בליעה של אקטיבזין ע"י ויונדי ולא להיפך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ לא ברור לי מה בדיוק קרה...ויונדי גיימס התאחדו עם אקטיבזין כולה..?

בליזרד לא מפתחת עצמאית הרבה מאד זמן, אבל תמיד הכסף המטורף שהמשחקים שלהם מרוויחים שומרים להם את החופש היצירתי שגורם לזמני הפיתוח המטורפים. כל זה לא עומד להשתנות. עכשיו פשוט כל הIP שלה עומדים לרשות אקטיביזן, מפיצה שכבר הוכיחה שלא ממש מעניין אותה השם של הIP, כל עוד אפשר ליצור לו חיקויים זולים בהמונים. מצד שני היא גם נותנת את הזמן לחברות הפיתוח האיכותיות שלה להוציא משחקים כמו שצריך.

בכל מקרה, עם כמה שזה מוזר ולמרות שאקטיבזן היא מפיצת המשחקים הגדולה בעולם, האיחוד הזה הוא יותר בליעה של אקטיבזין ע"י ויונדי ולא להיפך

אני מאוד מקווה שאתה צודק :cwm10:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד הייתי רוצה ליראות משחקי Blizzard אופכים להיות מולטיפלטפורם אמיתי ולא רק 360 וPC

שחלק מגירסאות הPC יוצאות באיחור

מצד שני זה לא בדיוק מעודד-

Expect a new Call of Duty and Guitar Hero on an annual basis

Activision Blizzard has revealed a strategy that will see new revisions of highly popular franchises such as Call of Duty and Guitar Hero being thrown out on what is an 'annual basis'. Robert Kotick of Activision revealed that you can expect virtually everyone of these franchises (10 million unit ones) to be exploited on an annual or close to annual basis. The CEO's comments come during a conference call which was held earlier today.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=23289

צריך ליקרוא לחברה המאוחדת EA2 :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF?!?!?!

COD 5 :eek2:

:please:

עריכה:

http://www.sarcasticgamer.com/wp/index.php/2007/11/call-of-duty-5-and-6-leaked.html

מצאתי את זה בגוגל לא יודע כמה אפשר להאמין......

אבל COD 5 בחודש מרץ נשמע תענוג... רק שיצא גם למחחשבבבבבבבבב

עריכה:

קראתי את זה עכשיו.... ממש חרטא לא האמנתי למילה שכתוב שם

חחחח עלק עם כותבים גם תגובה של EA והכל... אוי המרגמות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט יום אבל לגיימרים

אני , החברה היחידה שאני עוד משחק במשחקים שהיא מוציאה זה אין חברה יותר טובה ממנה חוץ מWESTWOOD שהייתה ממש קרובה אליה אבל עכשיו כבר לא אחרי שנהרסה ע"י EA

זה פשוט עצוב

זה מעמיד בספק את החדשנות והמשחק STARCRAFT II בספק

עד עכשיו הייתי בטוח שאני יקנה אותו , עכשיו כבר לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...