בליזארד ואקטיויזיון מתאחדים! - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בליזארד ואקטיויזיון מתאחדים!

exercise

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר כתבו לכם שבליזארד הולכת להמשיך לפעול כיחידה נפרדת, אז למה אתם ממשיכים לדפוק את הראש בקיר ?

דיבורים לחוד, מעשים לחוד.

westwood חוסלה, וזה למרות שאמרו שהם יעבדו באופן נפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה כולם משתגעים מאיחוד חברות (לא רק החברות גם נשארות עצמאיות)

זה בעצם מה שאתם אומרים

"אוי לא! החברה האהובה עליי קיבלה כרגע כמות מטמטמת לחלוטין של מימון שאיתה היא תוכל להמשיך את קו הפיתוח הקפדני והמעולה שלה שהוכיח את עצמו שוב ושוב! העולם נהרס!! OMFGBBQ"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם משווים את שהיא חברה רצינית ל EA.

תיראו כמה עדכונים יצאו ל ETQW ו COD4 מאז שהם יצאו, יותר ממה שיצא ל BF2 מאז שהוציאו אותו :lol: (ובכל מקרה COD4 ו ETQW עבדו יותר טוב מ BF2 שהם יצאו).

מדובר פה בחברה רצינית, אין שם הרבה משחקים עם דרישות מפחידות (היה כמה משחקים כמו Q3 אבל זה מקרים נדירים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אוי לא! החברה האהובה עליי קיבלה כרגע כמות מטמטמת לחלוטין של מימון שאיתה היא תוכל להמשיך את קו הפיתוח הקפדני והמעולה שלה שהוכיח את עצמו שוב ושוב!

להזכירך עושה מליארד דולר לשנה בזכות WOW. הם לא צריכים את הכסף.

המפחיד פה זו העובדה שמישהוא יתחיל להגיד להם מה לעשות ויקציב להם לוח זמנים צפוף לבצע את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאאאא, BLIZZARD!!

רק אני רואה את דרישות המערכת של Starcraft 2 ככה עכשיו: CPU=QX9650 VGA=8800ULTRA- Recommended והלאה ?

אחח, האופטימיזציות של בליזארד בימים עברו..

מה אתה עושה צחוק ? לאקטיביז'ן יש את המנועים הכי יעילים בשוק. COD4 עובד פחות או יותר על כל מחשב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני רק יודע שכל משחק שבליזארד הוציאה אי פעם עובד לי מצויין על המחשב המזדקן שלי ולא בא לי עוד מס' חודשים לערוך את המשפט הזה.

בחיים לא שיחקתי COD4 , לא טיפוס של FPS,אבל אני זוכר ששיחקתי קצת אצל חבר COD2 והמשחק נראה כבד על המחשב שלו שבזמנו היה נורא חזק.

בניגוד לWOW לדוגמא שרץ על MX440 אפילו :yelclap:(למרות שבמשחק הזה למעבד יש יותר משקל..).

ד"א תגיד , אתה מגיב גם בישראלבודי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אם משווים את הגרפיקה של COD4 לשמחקים עם כרפיקה דומה רואים שהדרישות שלו לא גבוהות בכלל.

אולי WOW עובד גם על מחשבים ישנים אבל הגרפיקה שלו אפילו לא קרובה לשל משחקי FPS.

הקניה הזאתי לא אמורה לשנות משהו, הדוגמה הכי טובה במקרה הזה היא RAVEN SOFT שעבדה פעם עם EA, היא עובדת הרבה מאוד שנים עם והמשחקים שלה מקבלים ביקורות מצויינות, כל המשחקים שלה שיצאו אחרי 1999 קיבלו 8/10 ויותר.

גם ID SOFT ידועה במנועים המדהימים שלה ובמשחקים לא רעים בכלל (Q3:A יצא ב 1999 ואם תבדוק תגלה שיש היום משהו כמו 20 שרתים פעילים במשחק).

infinity ward המפתחת של COD (היא לא פיתחה את COD2 רק את האחרים), עבודה מדהימה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי המרוויחה היחידה מהעסקה הזאת היא אקטיוויז'ן

בליזארד/ויונדי לא צריכות בכלל כסף (מזכיר את חישוב הWOW המפורסם)

נראה שהדבר היחיד שהאיחוד הזה עשה זה להעלות הילוך אצל 2 החברות... מספר עצום של כותרים הוכרז (במיוחד שמדובר בבליזארד שמשחררת משחק פעם בעשור...)

כדאי לקנות מניות של החברה המאוחדת הזאת במיוחד שזה רק 27 דולר למניה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם עדיין מפספסים את העניין, ויונדי היא הענקית הגדולה שקונה את אקטיבזן "הקטנה", והייתי אומר שאם השם של בליזרד נכנס לשם של החברה הכוח שלהם בהחלטות רק התחזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...