בליזארד ואקטיויזיון מתאחדים! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בליזארד ואקטיויזיון מתאחדים!

exercise

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תדאגו לבליזארד. כפאנבוי שלהם אני יכול לומר בבטחון שהחבר'ה האלה תמיד היו ויהיו ממזרים חסרי פשרות :smile1:

ומעבר לכך, בליזארד יפעלו כדיויזיה עצמאית בתוך המיזוג הזה. הם לא יושפעו יותר מדי:

Similar to our previous arrangement, Entertainment will now operate as a division of this new organization.

There will be no changes to our games, our websites, our personnel, or our day-to-day operations as a result of the deal.

לעוד פרטים: http://blizzard.com/press/activision-faq.shtml

אני מאמין למה שכתוב שם. but then again, אני פאנבוי. כבר הזכרתי את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

December 2, 2007

Blizzard to Join Forces With Activision

We're pleased to announce that along with the other companies that make up Vivendi Games, we are merging with Activision to form a new global entertainment organization called Activision Blizzard (pending shareholder and regulatory approval). Similar to our previous arrangement, Blizzard Entertainment will now operate as a division of this new organization.

There will be no changes to our games, our websites, our personnel, or our day-to-day operations as a result of the deal. However, this combining of resources will benefit all of the companies involved and will further strengthen Blizzard's ability to continue delivering high-quality content for our players around the world for many years to come. To learn more about this exciting new development, please read our Activision Blizzard FAQ.

http://blizzard.com/

במילים אחרות, מהיום צוותי הפיתוח של ימירו משחקים של לכל קונסולה אפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא יהיה כמו שהיה עם Westwood Studios....

אחרי שEA קנו אותם המשחקים שלהם ניהיו חרטבנה (renegade אומנם לא היה משהו....)

באו עם Generals המעפן הזה לא אהבתי אותו בכלל...

חוץ מcommand & conquer 3 שאותו שבו היה דווקא כיף לשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא יהיה כמו שהיה עם Westwood Studios....

אחרי שEA קנו אותם המשחקים שלהם ניהיו חרטבנה (renegade אומנם לא היה משהו....)

באו עם Generals המעפן הזה לא אהבתי אותו בכלל...

חוץ מcommand & conquer 3 שאותו שבו היה דווקא כיף לשחק...

EA הורסים כל שטן שהם נוגעים בו, וWESTWOOD הייתה החברה אז ועדיין היום עליי היא הכי אהובה, EA יכולים לנסות לעשות כמה CNC שהם רוצים אבל אף אחד בחיים לא ישתווה לRED ALERT 2 האגדי והקרוב לשלמות והדוגמא לכך הוא CNC3 שזה לא משחק משהו הוא אומנם טוב אבל שובק אבק אחרי כמה רגעים של משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו שבליזארד מבטיחים שלא ישתנה כלום ושהכל ישאר כמו שהו

זה אף פעם לא ככה

יכול להיות שבהתחלה (4-5 שנים) באמת לא יהיה שינוי אבל אחרי כמה זמן האופי של החברה משתנה ומהחברה המקורית נשאר רק השם

ובכלל מישהו יכול להסביר לי למה אחת החברות המצליחות באולם עושה מיזוג , מה זה נותן לה

R.I.P

כאן קבורה חברת המשחקים

הטובה בעולם [blizzard]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...