מהו המשחק שהכי נהנתם לשחק בו? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו המשחק שהכי נהנתם לשחק בו?

kobibo

Recommended Posts

זה כולל משחקי online ? אני טוחן את infantry עכשיו (2119 שעות) ואת continuum טחנתי לפני כ 10 שנים(2373 שעות ) . אני יכול לשחק שעות בלי הפסקה. אני כבר מתקרב לביזבוז שנה מהחיים שלי על שני המשחקים האילו.

לשחקן יחיד אולי master of magic הוא מאוד ממכר. שיחקתי כלכך הרבה משחקים שונים ב 25 שנה שלי כגיימר אז כבר קשה לי לזכור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

fable:the lost chapters פשוט משחק מדהים עם כל כך הרבה עלילה וגם אחרי שסיימתי אותו גיליתי שיש עוד הרבה ממש הרבה קווסטים ודברים שלא עשיתי,אז עברתי באתר אחד כל המשימות וקווסטים ואיך לעשות אותם או איך לקבל אותם במשחק ועברתי את רובם .זה משחק כזה טוב שפשוט כאשר עצמתי את העיניים עדיין הייתי במשחק.מומלץ ביותר!!!

אחריו זה היה HALF LIFE 2 אבל זה הרוב מכירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו אחת השאלות!

אצלי יש שלושה כאלה האמת..

c&c generals zero hour

hitmen 2 כל השאר לא משהו

diablo 2 LOD

שלושה משחקים מז'אנרים שונים, ולדעתי הם השולטים כל אחד בז'אנר שלו!

אלה משחקים שלא משנה מה מתישהו אני תמיד יחזור אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהכניס אותי למשחקי FPS בזמנו - UT99 הייתי בכיתה ו' ושיחקתי בו בכלל בשנת 2001 מסתבר דיי צעיר לחלק מהאנשים כאן :s05:

אבל נהנתי מהמשחק הזה כל כך.....

נכון max pain בזמנו היה דיי כיף אבל לא כיף כמו UT....

COD שבר את הגבולות

COD 2 שבר את הגבולות הקודמים

ולאחרונה COD 4 בכלללל עוקף את שני המשחקים הקודמים בסדרה בסיבוב

יאללה COD 5!!!

ואולי חלק פה תצחקו

אבל לשחק soldat בsoldat gather בMIRC זה אחד הדברים הכי כיפים ששיחקתי בהם אומנם לא כמו שאר המשחקים למעלה אבל גם היה עולמי

אחחח איפה ימי kaching בsoldat......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Red Alert 2 בזמנו....

Need For Speed הסדרה הראשונה....

COH אסטרסטגיה מעולה

COD4 משחק מעולה, שורה תחתונה גיימפליי נחמד.

Battlefield 2 המשחק שהכי הלהיב אותי מכולם וביזבזתי עליו 665 שעות ו-32 דקות מחיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק ששיחקתי בו הכי הרבה זמן ואהבתי אותו זה Warcraft 3 - אהבתי יותר את ה-Custom Game, ששם יכלו לבנות מפות מיוחדות וממש בתוך המשחק הזה היו מלאאא סוגי משחקים והיה מאוד כיף... אהבתי להתקין את ההרחבה שלו, ואז לבנות שם שלבים ואז בעזרת טכניקה שלי שמצאתי המרתי אותם למשחק בלי ההרחבה, ואז המפות שלי היו עם אפקטים ומודלים מההרחבה ואז כולם שיחקו בהם...

וה-FPS שהכי אבהתי היה , פשוט היה לי כיף, תמיד בא לי לעשות אותו עוד פעם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...