מהו המשחק שהכי נהנתם לשחק בו? - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו המשחק שהכי נהנתם לשחק בו?

kobibo

Recommended Posts

הזכירו את ביושוק שלפי סירטונים שראיתי זה כמעט אותו משחק...

בכלל ביושוק לפי דעתי קיבל מעט מידי פרסום והייפ ! הגרפיקה שלו היא הגרפיקה שהכי אהבתי עד היום

העלילה סבבה השני הכי טוב (אחרי קרייסיס) חוץ מהמערכת יריות הלא כל כך נוחה, המשחק מושלם ! אולי הסוף מפגר אבל משחק טוב !

אתה רציני? היית בחלל או משהו בתקופה שהוא יצא?

היה לו הייפ היסטרי, שמעו עליו בכל חור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בכלל ביושוק לפי דעתי קיבל מעט מידי פרסום והייפ ! הגרפיקה שלו היא הגרפיקה שהכי אהבתי עד היום

העלילה סבבה השני הכי טוב (אחרי קרייסיס) חוץ מהמערכת יריות הלא כל כך נוחה, המשחק מושלם ! אולי הסוף מפגר אבל משחק טוב !

על מה אתה מדבר :screwy: הוא קיבל הכי הרבה הייפ חוץ מקרייסיס

כל מי שבטעות היציץ לאתר משחקים כלשהו בחצי השנה האחרונה שמע על ביושוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר :screwy: הוא קיבל הכי הרבה הייפ חוץ מקרייסיס

כל מי שבטעות היציץ לאתר משחקים כלשהו בחצי השנה האחרונה שמע על ביושוק

ביושוק לא היה ממש אכזבה, אבל הבעיות הטכניות שלו כולל הבעיה עם ההאצה של העכבר באמת עיצבנו אותי, יחסית זה היה אחד המשחקים הטובים ביותר ששיחקתי הוא היה מאוד דינמי ומעניין, יש מצב שאעבור אותו שוב ובעיקר לאחר שיצא הPATCH באיחור של כמה חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לביושוק (ויש המון כבוד!), להשוות בין העומק שלו לבין העומק של סיסטם שוק2, זו פשוט בדיחה ועלבון לאינטליגנציה.

האמת שהאחיות הקטנות בוכות זה אחד הרגעים הכי חמודים מעולם במשחק מחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הרבה יותר מידי צעיר בשביל SS2, הוא יצא שהייתי בן שנתיים ניראה לי..

ולפי דעתי ביושוק הוא אחד המשחקים היותר טובים !

וכנראה שבאמת פיספסתי את הייפ שהיה עליו, מוזר שדווקא על קרייסיס לא פסחתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שאני אבחר בDIABLO 2 שהיה חוויה כמעט אורגזמתית בשבילי בתקופה שהוא יצא...סינגלפלייר מעלף ומולטיפלייר חבל על הזמן...להוסיף על זה את העובדה שאני ועוד 4 חברים קנינו בו זמנית את המשחק ככה שתמיד שיחקנו ופיתחנו את הדמויות ביחד אונליין מאפס...משו חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMG ! אלוהי WESTWOOD אני מבקש סליחה ששכחתי את היצירה שלכם לפני שנסגרתם על ידי EA הבני בליעל !

זה היה המשחק שאולי חצי מהילדות שלי הלכה עליו, גם אחרי שיצא TIBERIAN SUN RED ALERT 2 וכל השטויות שאחר כך המציאו שבהם מלחמה נראתה כמו סרטון מצוייר של מלחמת הפוקימונים. רק RED ALERT 1 ידע להביא לנו כבר בשנת 1996 את מלחמת האור בחושך,סטאלין AGAINST THE WORLD.

LONG LIVE THE KING !

* אגב שמועות על RED ALERT 3 שEW אמרה לפני כמה שנים שיהיה בעו RED ALERT המקורי, מישהו שמע?

למי שפיספס (זה חור בהשכלה:) ), בבקשה:

משחק מולטיפלייר בין 4 חברים כאשר החמישי מצלם את הכל,מרא את המשחקיות של המשחק הגאוני הזה,פורץ דרך של ממש:

http://youtube.com/results?search_query=red+alert

עוד המון סרטי נוסטלגיה. התעלמו ממה שקשור לRED ALERT 2, זה איכסה ברמות שמביישות את סדרת C&C כולה:

סרט פתיחה מדהים שמישהו ערך מכל הסדרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Honestly, where are the fans of WoW ? I mean, okay the game went downhill as of late but the first few months after it's release, that game was amazing. It had the same level of ingenuity as Blizzard's previous masterpieces.

But anyways, my most favorite games of all times:

SC, SC:BW, D2, D2:LOD, War2 + War 3 and their expansions. I just hope they don't release SC2, it will just ruin it's name :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני למשל צעיר מידי בשביל SC1 ככה שאני מעדיף שיוציאו את המשחק הזה שכולם מדברים עליו..

ולמי אכפת שזה הורס תשם ?!

נגיד עכשיו ש SOF3 יצא, אף אחד לא יגיד ש SOF1 ניהיה פיתאום פחות טוב... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא מאוחר מדי ::)

נסה SC זה פשוט משחק אסטרטגיה מדהים! :xyxthumbs:

אני זוכר שניסיתי לפני בערך 3 שנים... (הייתי בן 13) הגרפיקה הכביכול זוועתית הרתיעה אותי מיד.

אתה יכול להשוות אותו נגיד ל... Emperor Battle for Dune?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אותך BATTLE FOR DUN

תתקין את DUNE 2000 תראה מה זה משחקיות וסרטי בין משימות. אגב מופיע שם פרופסור ארטורו מהסדרה המיתולוגית SLIDERS (שאדב הרסו אותה אחרי העונה השנייה עם שחקנים מונפצים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שניסיתי לפני בערך 3 שנים... (הייתי בן 13) הגרפיקה הכביכול זוועתית הרתיעה אותי מיד.

אתה יכול להשוות אותו נגיד ל... Emperor Battle for Dune?

באטל פור דון זה בדיחה זולה לעומת SC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...