מהו המשחק שהכי נהנתם לשחק בו? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו המשחק שהכי נהנתם לשחק בו?

kobibo

Recommended Posts

• תגובות 162
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זוהי שאלה רצינית שדרוש בה, תשובה מעמיקה.

בגלל גילי המופלג יחסית לחברי הפורום ,זכיתי ללוות את תעשיית (תרבות) הגיממינג מראשיתה.

מה שנותן לי פרספקטיבה שונה על המשחק שהכי נהניתי בו.

ולכן אני לא בוחר באחד אלה בכמה בסדר הכרונולוגי ששיחקתי בהם.

MONTEZUMA REVENGE - אטארי 800XL , משחק פלטפורמה שכלל 3 סוגי דלתות ומפתחות ,

3 סוגי אויבים גולגולת,נחש,עכביש,מסכי חושך,לפידים,פטיש,חרב,פלטפורמות נעלמות,קירות מחשמלים,סולמות,

9 שלבים,שלב בונוס בסוף כל מסך,וכל זה 16K ב1984 ו16 צבעים,בהחלט חוייה מתקנת אי שם ב84.

PITSTOP II - אטארי 800XL, מרוץ פורמולה במבט CHASE ,כולל 12 מסלולים,מצב לשני שחקנים במסך מפוצל,

עצירה לתדלוק+החלפת צמיגים מוצגת ע"י אנימציה, והשכלול הגדול שני הילוכים LOW וHIGH ,עולם ומלאו באותם ימים.

ELITE- תואם XT ומסך EGA , חללית במבט FPS ,המשחק היה 3D ולא SPRITES ,וכלל סחר ותחנות חלל,

בנוסף לקרבות בחלל,בלי לזלזל במשחקים החדשים ההנאה בסימלטור חלל לא חזרה מעולם.

NBA 89 -תואם XT ומסך EGA - כדורסל 5X5 במבט ISOMETRIC ,כלל את כל הקבוצות הNBA באותו הזמן,

על שחקנהין,אפשרות להחלפת שחקנים,ומצב לשני שחקנים מדהים ,עד היום לא בא לי לשחק במשחקי כדורסל כי הם לא

משחזרים את ההנאה מהמשחק ההוא.

zelda DX -GBC , משחק מופלא על קונסולה מופלאה, כמות ההנאה שהפקתי מהמשחק הזה שווה ערך לחופשה קצרה

בחו"ל וזה הרבה,אז לא היה אינטרנט (לי לפחות) את כולו סיימתי בלי GUIDE בחודש בערך פשוט תענוג.

DRAGON QUEST -GBC , מעולם לא רציתי לשחק במשחקים בתורות עד אז זה נראה לי טיפשי,המשחק הזה ללא כל ספק

הוא המשחק הטוב ביותר ששיחקתי בו באובקטיביות אבל לא הכי מהנה למרות שיש לו מקום טוב למעלה.

MDK- PENTIUM 2+VOODOO BANSHEE , משחק פעולה מגוף שלישי שהיה הראשון שנתן לי הרגשה של משחק בקונסולה,

אחד הדברים שהפכו אותו למדהים היה שקיבלתי איתו GAMEPAD בצורת חללית כסוף ,מה שהפך את המשחק הזה ללא פחות ממדהים,

לאותה תקופה.

diablo- Pentium 2 , מסך החפצים,הדיאלוגים המדובבים, סרטון הפתיחה, הריסת העכבר השיטתית ,המבט הISOMETRIC ,

והכי חשוב משחק הרשת שעבד נהדר על 56,600 (שווה ערך ל3.5 KB לשנייה) ,עד היום פעם פעם בשנה בערך אני מתקין ומשחק.

JAMES BOND- 64 , כן יצאו לפניו למחשב אחלה FPS ,אבל הבקר האנלוגי בשילוב עם זמני טעינה קצרצרים,

ומשחקיות קרובה לשלמות,וגרפיקה ללא תחרות ,הצטערתי שקניתי רק ב99 את הקונסולה הזו.

ZELDA- 64 , לי היו 5 משחקים לקונסולה הזו כולם טובים מאוד אבל אחד (האחד),היה המשחק האחרון שישחקתי

בו מהתחלה ועד הסוף על קונסולה נייחת,אי אפשר לעלות גבוה וקשה להנות ממשחקים אחרים דומים,המשחק הוא Z E L D A

כמות הדברים שאפשר היה לעשות , שליטה מושלמת (לא כמעט לגמרי),מוסיקה דיגיטלית שיצאה מהאופרה הקרובה לביתך.

כל דקה במשחק הייתה הנאה צרופה ,שסיימתי אותו בפעם הראשונה שכבתי על הגב במיטה במשך שעה בלי לזוז (אני מעריך שנשמתי),

לאחר שמכרתי את הקונסולה (טעות טעות טעות) ,יצא לי לשחק באימלטור במשחק אין קשר בין המשחקים זה לא דומה בכלל.

מה ששר הטבעות הוא לספרות פנטזיה ZELDA הוא למשחקי ווידאו.

עכשיו יש לי DS וכן גם בו יש כמה משחקים מדהימים אבל השאלה הייתה בזמן עבר בDS אני עדיין משחק בכולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bioshock- מבין המשחקים האחרונים שיצאו, הוא הכי משך אותי.

Time commander- חייל בזמן, משחק ממש ישן שיחקתי בו שהייתי קטן...

Good & Evil- משחק מתוחכם וישן.

Tony hawk american wasteland- יכול להיזדהות איתו... ובגלל זה.

Counter strike- משחק מציאותי...

וואי כמעט שחכתי

HL2 כמובן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה יש כמה משחקים שאני בבאמת אוהב, כגון:

Max Payne

Call Of Duty (כל הסדרה...)

S.T.A.L.K.E.R. אני לא מבין למה אבל אני מכור למשחק ומחכה עכשיו להמשך

Red Alert (כולם...) אחד המשחקים הראושנים שאני זוכר ששיחקתי בהם וואלה זה נראה לי המשחק שבגגלו התחלתי לאהוב משחקי אסטרטגיה

עוד שני משחקי אסטרטגיה חביבים עליי Age Of Empires (הראשון והשני בעיקר) ו-"Soldiers: HOWW2"

Half Life

CS1.5

Diablo 2

Warcraft 3

Halo 1 (רק הראשון לבינתיים... השני משעמם טיחו והשלישי לא יצא לי לשחק...)

ואחרון חביב עוד משחק אסטרטגיה שעבר אצלי חרישות על ימין ועל שמאל Generals שהוא אומנם לא משחק משהו אבל מעביר את הזמן כמו שצריך...

נ.ב - שחכתי משחק מאוד חשוב מבחינתי שהרשימה הזאת לא תיהיה שלמה בלעדיו - Unreal Tournament

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשימה ארוכה, אני נהנתי מהמון משחקים בחיי.

המשחק הראשון שלי היה KARATEKA ב- II\E עד משחקי האחרון היום שהוא CRYSIS, כלומר, אני מחלוצי משחקי המחשב.

הרבה משחקים גרמו לי הנאה אך המשחק האחרון ש"קנה" אותי הוא RIDDICK, זה משחק לא מהעולם הזה, פשוט תענוג של משחק, התבאסתי כשסיימתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Shooter:

Far Cry

ואחריו Deus X

(אבל עם Crysis אולי זה ישתנה)

אסטרטגיה:

Civilization IV - יצא לפני שנתיים ועד עכשיו אני משחק בו עם ההרחבות.

תפקידים:

Oblivion: Elder scrolls

עמוק, ארוך ובעל גרפיקה מדהימה לדורו.

ספורט:

Pro evolution soccer לדורותויו

Football manager לדורותיו (עוד מימי ה Championship manager 93/94)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...