ביקורת ראשונה על ה-8800GTS G92!!עדכון:ביקורות חדשות!! - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה על ה-8800GTS G92!!עדכון:ביקורות חדשות!!

edeNF

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ההיתי ממליץ ליבנות על הביקורת של tweaktown.

יש מצב טוב שהם לא בידיוק בחנו 8800GTS G92, והעלאת 8800GT ל640/1940 נותנת 1000 נק' ב3DMARK בידיוק כמו שעלה שם...

גם 2FPS בCRYSIS מושגים ע"י אותם מהירויות שעון..

אז מה הסיכוי שהמעבדי טקסטורה והשידרים בGTS לא עושים כלום לעומת הסיכוי שהם פשוט בחנו 8800GT על 650/1940 ? ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה הגיוני שההשקה נדחתה בשבוע

אבל באתרים אפשר כבר להזמין ולראות מחירים ?

באתרים זה כאילו שהם פשוט אומרים לך שיהיה להם את המוצר...

הוא לא במלאי שלהם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שבאמת עולה מכול הכרטיסים האלה,

זה האם ה8800 GT וGTS יהיו שווים בביצועים לסדרה 9,או שסדרה 9 באמת תראה הבדל משמעותי מספיק כדי לחכות לה.

אני כבר אומר לך הGTS/GT ממש לא יהיה שווה בביצועים לסידרת 9 י!!!

האם כדאי לחכות לסידרת 9 י?

כך בחשבון שבפברואר יוצאים הספינות דגל שלהם(שיהיו הרבה יותר חזקים מכרטיסים הנוכחיים)

שהמחיר מינימום יהיה לכרטיס הכי חלש יהיה 3200 ככה

והכרטיס החזק יותר יהיה ומעלה

*לא תהיה להם גם תחרות של חברה מתחרה כי לATI יש כרטיסים הרבה יותר חלשים אז הם גם לא יהיו בלחץ להוריד מחירים

כרטיסים שיעלו פחות= שוק ביניים-> יצאו רק ביוני!!!

שווה לחכות עוד חצי שנה? תלוי בכסף שלך ובסבלנות שלך....

-אמרתי את זה לפי היגיון שלי ולפי מה שקרה בעבר- בהיסטרויה....-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך בחשבון שבפברואר יוצאים הספינות דגל שלהם(שיהיו הרבה יותר חזקים מכרטיסים הנוכחיים)

*לא תהיה להם גם תחרות של חברה מתחרה כי לATI יש כרטיסים הרבה יותר חלשים אז הם גם לא יהיו בלחץ להוריד מחירים

לך תידע...

אני אישית חושב שההבדלים לא יהיו כל כך גדולים (אולי רק הכרטיסים החזקים יותר של הסדרה).. לפי דעתי גם לפי מה שעולה מהתוצאות של הGTS G92 הכי משתלם היום זה לקנות לוח עם GT אחד (בינתיים) ולהוסיף עוד אחד בהמשך...

אז האם לחכות לסידרה 9? תלוי איזה כרטיס יש לכם היום במחשב, תלוי כמה סבלנות יש לכם והכי חשוב תלוי כמה כסף יש לכם להשקיע.

הם מבוססים הרי על אותה (G92) ככה שהם כנראה יהיו (החזקים ביניהם) קצת יותר חזקים מULTRA...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה גג לקנות בפברואר מחשב כדי להנות ממנו מספיק לפני הגיוס,מה שבטוח לינואר אני מחכה כי זה גם היום הולדת (:o) וגם חדשים ועוד הרבה דברים אחרים.

לגבי המחיר,3200 לכרטיס הכי חלש? נראה לי הרבה מדי להתחשב בעובדה שהם ירדו לליטוגרפיה יותר קטנה.

ודרך אגב Sabamba כבר ראיתי בנצ'ים של שני 88 GT בSLI וההבדל נראה רק כשמגיעים לרזולוציות הממש גבוהות של ה1600 והלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תידע...

אני אישית חושב שההבדלים לא יהיו כל כך גדולים (אולי רק הכרטיסים החזקים יותר של הסדרה).. לפי דעתי גם לפי מה שעולה מהתוצאות של הGTS G92 הכי משתלם היום זה לקנות לוח עם GT אחד (בינתיים) ולהוסיף עוד אחד בהמשך...

אז האם לחכות לסידרה 9? תלוי איזה כרטיס יש לכם היום במחשב, תלוי כמה סבלנות יש לכם והכי חשוב תלוי כמה כסף יש לכם להשקיע.

הם מבוססים הרי על אותה ליבה (G92) ככה שהם כנראה יהיו (החזקים ביניהם) קצת יותר חזקים מULTRA...

הם לא מבוססים על אותה ליבה!!!

הכרטיסים שיצאו תהיה עם ליבה אחרת לגמרי=ארכטכטורה שונה ולא G92=שהוא שיפור של הליבה G80

אני אישית לא ממליץ 2 כרטיסים במחשב...

עדיף כרטיס יותר חזק מאשר 2 חלשים

גם יותר חשמל, גם יותר סיבוך, גם יותר צפוץ, גם יותר חום

הייתי ממליץ אם לפחות היו שבאמת מצליחם לנצל ריבוי כרטיסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם יכולים לדבר על סידרה 9? :screwy: ועוד בכזה ביטחון (הרבה יותר חזק... כן 92, לא 92... מחיר כזה, מחיר כזה...)?

אין אפילו תאריך ליציאה שלהם!!! גם לא הוכחה שזה בכלל תהיה "סידרה 9 ", יכול להיות יתנו להם שם אחר לגמרי!!! אין כלום. שום מידע על זה.

אתרי מחשבים בכל העולם, לא מעיזים לדבר אפילו בגדר השערות!!!

ובקשר ל - , כבר מזמן הוכח שזה לא משתלם משום בחינה (חוץ מאולי, קבלת נקודות ב 3DMARK)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...