ביקורת ראשונה על ה-8800GTS G92!!עדכון:ביקורות חדשות!! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה על ה-8800GTS G92!!עדכון:ביקורות חדשות!!

edeNF

Recommended Posts

מאיפה אתה צצתה?

תכל"ס עדיף לחכות עד שסדרה 9 תגיע.

קריסייס הביא איתו את הסוף של סדרה 8 :behead:

נכון סדרת 8800 הגיעה לקיצה וכרגע לא משתלמת כלל מבחינת מחיר\תמורה לדעתי צריך לאסור על המשתמשים בפורום לקנות את הכרטיס, אין ספק ה8800 לא נותן ביצועים טובים מספיק בשביל להיות כרטיס HIGH END של הדור הנוכחי ללא ספק יש צורך בדור הבא, יאללה 9800GTX!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפסיקו עם השטויות שלכם ואל תדברו אם אתם לא יודעים דבר מה בעניין.

אין דבר כזה יותר לחכות ליציאת כרטיסים חדשים כל העת.

לי יש 7800 GT מלפני שנתיים כמעט שאוכל עדיין את רוב שוק המשחקים ואז מה אם אני לא משחק CRYSIS על MAX זה אומר שאני לא נהנה ?! COD 4 עובד חלק ביותר ויש לי כולה 3200 ו 1 GB זיכורן אז חברה... תפסיקו עם השטויות ומי שנוח לו שייקנה את ה 8800GT ואם בא לא להשקיע קצת שייקנה את הGTS ויהנה שנתיים - שלוש בסבבה שלו.

גם להחליף עוד שנה - שנה וחצי ל סדרה החדשה לא תהיה החלטה נוראה אבל חברה תקנו ותהנו אל תחכו לפברואר הסדרה החדשה לא מביאה עמה כאלו בשורות ששוות לחכות חודשיים - שלושה בשבילה ולסבול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 7800 GT מלפני שנתיים כמעט שאוכל עדיין את רוב שוק המשחקים ואז מה אם אני לא משחק CRYSIS על MAX זה אומר שאני לא נהנה ?! COD 4 עובד חלק ביותר ויש לי כולה 3200 ו 1 GB זיכורן אז חברה... תפסיקו עם השטויות ומי שנוח לו שייקנה את ה 8800GT ואם בא לא להשקיע קצת שייקנה את הGTS ויהנה שנתיים - שלוש בסבבה שלו.

כי אתה לא זונת גרפיקה ::)

אני הולך עכשיו לעבוד חודשיים כמו חמור רק בשביל לשחק CRYSIS על MAX.

זה הקללה שלנו. :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה לא יודע מה אתם רוצים היום התקנתי קרייסיס ואני משחק על הכל HIGH ופילטרים 16x רזולוציה 1024x768 והמשחק רץ לי חלק ללא אובר בכרטיס מסך!!

אז מה אתם בוכים אני לא מבין :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם להחליף עוד שנה - שנה וחצי ל סדרה החדשה לא תהיה החלטה נוראה אבל חברה תקנו ותהנו אל תחכו לפברואר הסדרה החדשה לא מביאה עמה כאלו בשורות ששוות לחכות חודשיים - שלושה בשבילה ולסבול...

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתם נהנים לשחק על 24 FPS וזה נראה לכם חלק מדהים!!!! כמו אמא שלי לא מצליחה לראות הבדל שאני משחק קריסיס על LOW ו MAX נראה לה אותו דבר.. מה לעשות יש אנשים שמבחינים בין משחק שרץ על 24 או על 60 FPS...

בגלל זה גם אני מסכים שסידרת 8800 תוגדר כ MED RANGE... אני רק אקנה את סידרת 9.. שיש אזורים שקריסיס יורד ל 24 FPS זה פשוט הורס לי את הכיף מהמשחק.

תבינו יש אנשים שזה משנה להם יותר ויש משנה להם פחות.. אל תגידו ישר 8800 מריץ הכל חלק על מקס לא מבין מה אתם רוצים... המקס שלי והמקס שלך זה אחרת לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי קרייסס הוא משחק דפוק!!! אתה לא מבין שהמנוע שלו הוא פשוט דפוק... הוא לא מציק יפות יותר מCOD 4 ואפילו BIO אבל הוא רץ בצורה מפגרת.

8800 מריץ את כל שאר המשחקים חוץ מקרייסיס על מנועי אנריל חדשים - כלומר אלו שיישלטו בשוק ב שנה הקרובה על 70 FPS + אז תפסיקו לדבר שטויות.

נכון שיש הבדל בי 24 FPS ל 60 FPS למרות שהוא לא הכי מורגש בעולם אבל יש... שלא שווה לחכות שלושה ארבעה חודשים בשביל אולו עוד כמה FPS תסתכל על ההבדלים בעבר בין סדרות כרטיסי המסך.!

חברה תקנו היום ותהנו שנה שנתיים בשקט וחלק .

מקסימום אחרי זה תחליפו למשהו חזק יותר כמו הבחור עם ה 8800GTX שנהנה מהחיים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי עם היו הבדלים ב FPS הייתי מרגיש, אני כבד כבר המון שנים!

ואני אומר לכם המשחק רץ חלקקקקקקקקקק.

הכל HIGH ופילטרים 16x רזולוציה 1024x768 והמשחק רץ לי חלק ללא אובר בכרטיס מסך!!

*לא ניסיתי על רזולוציה גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מישהוא חייב לומר את זה

לפני שהדיון הזה יהיה כמו קודמו ויגיע ל 200 עמודים של שטויות { סליחה פשוט קצת מתוסכל :s07: }

לרובנו, האנשים הפשוטים, הכרטיס משמש למשחקים רגילים ,נחמדים בעלי רזולוציה גבוהה {1920*1200 }

ושאר הירקות הרגילים של WIN ...

אני יודע ומבין את החשיבות של המשחק החדש קרייסס ותאמינו לי שאפילו החברה שכתבה אותו לא ידעה איזה

מהומות הוא יעשה וכמה ידברו עליו. ונכון שהוא מסמל את הגרפיקה העתידית ודורש מהדור שעדיין לא

נוצר { אלא יוצרו בעתיד, כנראה ב 2/08 ... } , שורה תחתונה משחק מדהים { אישית לא מכיר אותו שמועות בלבד }

אבל הדיון כאן הוא על 8800GTS החדש היכולות שלו, ההבדלים שלו מ 8800GT , תאריך ההשקה שלו, תאריך ההגעה שלו לישראל,

ביקורות על הכרטיס והאם הוא באמת משתלם או לא { לאחר שחצי מדינה ממתינה לו :nixweiss: } אלו שאלות שרובן לא נענו עד עכשיו או ליתר דיוק

לא עודכנו

אז בוא נעשה הסכם, די נחמד האמת, תפתחו דיון חדש רק למשחק קרייסס שבו תוכלו לדון

בצורה חופשית על 500 עמודים מתי יצא כרטיס חדש אשר יתמוך במשחק וכו'

ותפסיקו לדבר עליו כאן, אחרת גם הדיון הזה יהפוך ל200 עמודים שרק 15 מהם רלוונטים לנושא

וכמובן יסגרו על ידי אחראי הפורום

בתודה מראש

האיש הפשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...