XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 48 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעיה ממש מעצבנת, אני לא מצליח להתקין SP1.

התקנתי מחדש על המחשב [אני עושה את זה לפעמים כשאין לי כוח לנקות אותו, אין לי הרבה תוכנות חשובות כך שזה לא משנה לי], וכמו תמיד עלו לי כול מיני אפדייטים לויסטה, אותם כמו תמיד, אישרתי. זה תמיד עבד, כוללה UPDATE של SP1 [טוב, זו רק הפעם השניה שאני מתקין מחדש, אבל בפעמיים הקודמות זה עבד אחלה], וזה פשוט לא מצליח להתקין את הSP1.

ניסיתי כבר אלף פעם והוא כול הזמן אומר לי שהוא נכשל [FAILED], ומביא לי ERROR כזה:

CODE 8024200D.

אין לי משוג מה הבעיה, ניסיתי הרבה פעמים וזה לא עובד.

הוא עושה את ה"הכנה להתקנה", פותח את החלון של ה"מסכים לתנאים למה כדי לי SP 1" וכדו', אני לוחץ NEXT מאשר ואז FINAL וזה מתחיל באפדייט, ולפני שהוא מגיע בכלל לקטע של הריסט וכול זה, הוא מביא לי את הארור שכתבתי כבר למעלה. זה ממש מעבצן אותי, למישו יש רעיון? לא בא לי עוד פעם להתקין ולראות אם זה יתקן [רק אתמול עשיתי את זה].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה ממש מעצבנת, אני לא מצליח להתקין SP1.

התקנתי מחדש על המחשב [אני עושה את זה לפעמים כשאין לי כוח לנקות אותו, אין לי הרבה תוכנות חשובות כך שזה לא משנה לי], וכמו תמיד עלו לי כול מיני אפדייטים לויסטה, אותם כמו תמיד, אישרתי. זה תמיד עבד, כוללה UPDATE של SP1 [טוב, זו רק הפעם השניה שאני מתקין מחדש, אבל בפעמיים הקודמות זה עבד אחלה], וזה פשוט לא מצליח להתקין את הSP1.

ניסיתי כבר אלף פעם והוא כול הזמן אומר לי שהוא נכשל [FAILED], ומביא לי ERROR כזה:

CODE 8024200D.

אין לי משוג מה הבעיה, ניסיתי הרבה פעמים וזה לא עובד.

הוא עושה את ה"הכנה להתקנה", פותח את החלון של ה"מסכים לתנאים למה כדי לי SP 1" וכדו', אני לוחץ NEXT מאשר ואז FINAL וזה מתחיל באפדייט, ולפני שהוא מגיע בכלל לקטע של הריסט וכול זה, הוא מביא לי את הארור שכתבתי כבר למעלה. זה ממש מעבצן אותי, למישו יש רעיון? לא בא לי עוד פעם להתקין ולראות אם זה יתקן [רק אתמול עשיתי את זה].

גם לי ולאחי הייתה את אותה הבעייה.

לאחר שיחות מעיקות עם מייקרוסופט והרבה נסיונות, הם לא הצליחו.

שום דבר לא עזר, הם כבר תלשו את השיערות מהראש (גם אנחנו).

הם לא הסכימו לשלוח לנו דיסק חדש.

לאחר מכן אך שלי התעצבן לגמריי ופרמט את המחשב, וניסה להתקין את הSP1.

הפלא ופלא, זה פועל!

לפי מה שאני הבנתי, אתה צריך לפרמט את המערכת, ושזה מתחבר לך,

אסור לך להוריד שום עדכונים או עדכוני שפות או דרייוורים, פשוט ללחוץ על ההתקנה של הSP1.

וזה הצליח, לי ולאחי.

אני מקווה שזה יעזור, כי לנו זה עזר מאוד.

אני משער שמה שמפריע זה הדריוורים והMUI.

בכל מקרה יש צורך בפרמוט מחשב.

אור כהן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים שאני אשלם מחדש כאילו על שכולל כבר SP1? אין דרך בלי לקנות מחדש [הם יכולים לשלוח או משו?]

איזה סיבוך מעצבן ומיותר -_-

ממש לא לקנות יש דרך אתר מיקרוספוט להזמין דיסק חדש ללא רישיון, כך שאתה תשלם רק על משלוח או סכום סימלי על הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי ולאחי הייתה את אותה הבעייה.

לאחר שיחות מעיקות עם מייקרוסופט והרבה נסיונות, הם לא הצליחו.

שום דבר לא עזר, הם כבר תלשו את השיערות מהראש (גם אנחנו).

הם לא הסכימו לשלוח לנו דיסק חדש.

לאחר מכן אך שלי התעצבן לגמריי ופרמט את המחשב, וניסה להתקין את הSP1.

הפלא ופלא, זה פועל!

לפי מה שאני הבנתי, אתה צריך לפרמט את המערכת, ושזה מתחבר לך,

אסור לך להוריד שום עדכונים או עדכוני שפות או דרייוורים, פשוט ללחוץ על ההתקנה של הSP1.

וזה הצליח, לי ולאחי.

אני מקווה שזה יעזור, כי לנו זה עזר מאוד.

אני משער שמה שמפריע זה הדריוורים והMUI.

בכל מקרה יש צורך בפרמוט מחשב.

אור כהן ;D

אחרי שאני עושה את האפדייט של הSP1 לעשות עידכוניםש ל דרייורים וכאלה? [אתה מתכוון למשל לדרייורים של וכדו'? או גם לעידכונים מסויימים מהווינדוס אפדייט?]

חשבתי שזה יהיה הפיתרון, פשוט לא בא לי לפרמט ואז עוד פעם להתקין הכול [משו שעשיתי לא מיזמן], זה פשוט מעצבן, קיוותי שאפשר להימנע מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...