XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי - עמוד 36 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP SP3/Vista SP1 הדיון הרשמי

domiel

שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?  

1096 הצבעות

1. 1. שוחררה גרסת נסיון ל- XP SP3 הכוללת בתוכה את כל העדכונים (אולי גם בעייתיים) מה תעשו?

• מוריד מיד
    • מחכה כמה זמן לביקורות
    • מחכה לגרסה סופית
    • אוריד אבל קודם אבדוק ואנקה את ה"תוכנות בעייתיות"
    • לא אוריד בגלל חשש מה"תוכנות הבעייתיות"

Recommended Posts

אשמח אם תוכל לתת חוות-דעת ראשונית, כי אין הרבה פה עם בעברית.

שמע אני הייתי מוכן לזה שאני לא אראה שיפור משמעותי...כי ידוע שמי שעידכן את הווינדוס באופן קבוע היה לו כבר את רוב העידכונים שצריך.

עדיין אני לא יכול להגיד חד משמעית כי צריך כמה ימים לפחות לעבוד איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 766
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סורי פספסתי.

לאלו שהתקינו, יש שיפור?

החלטתי לתת לויסטה עוד הזדמנות בעקבות ה-SP1.

לפי תחושה, בינתיים אין הבדלים מורגשים.

לא יצא לי לעבוד על המחשב הרבה מאז שהתקנתי אותה, אז אני אוכל לתת חו"ד יותר רציני רק בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני מחשבים. מחשב אחד עם Windows XP Professional x86 SP2 ו-Windows Ultimate 32bit SP1, ומחשב שני עם Windows XP Professional x64 SP2 ו-Windows Ultimate 64bit SP1.

בשני המחשבים אני לא מרגיש שיפור (או ירידה בביצועים) בויסטה. אבל, בשניהם הייתי מרוצה מויסטה גם לפני SP1. בשני המחשבים אני גם משתמש ב- ולא ב-. יש לי גם מחשב נוסף (יותר ישן) שעליו מותקן רק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני מחשבים. מחשב אחד עם Windows XP Professional x86 SP2 ו-Windows Ultimate 32bit SP1, ומחשב שני עם Windows XP Professional x64 SP2 ו-Windows Ultimate 64bit SP1.

בשני המחשבים אני לא מרגיש שיפור (או ירידה בביצועים) בויסטה. אבל, בשניהם הייתי מרוצה מויסטה גם לפני SP1. בשני המחשבים אני גם משתמש ב- ולא ב-. יש לי גם מחשב נוסף (יותר ישן) שעליו מותקן רק .

איך עובדת ה X64 SP2 , יש לך בעיות דרייברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך עובדת ה X64 SP2 , יש לך בעיות דרייברים?

אין לי בעיות של דרייברים. אבל, זה מחשב די חדש, וגם כל הציוד ההיקפי גם כן די חדש. היתה לי בעיה בהתקנה של כמה תוכנות שהגירסה שלהן לא התאימה ל-64 ביט (אותן בעיות כמו בויסטה 64 ביט), אבל מצאתי גירסאות מתאימות או תוכנות חלופיות.

בעיקרון, הוא עובד בסדר גמור. די מהיר, אפשר להגיד שהרבה יותר מהיר מ- 32 ביט שמותקן על מחשב עם מעבד חלש בכ-30%.

בכל מקרה, אני לא ממש משתמש בו, מכיוון שהויסטה 64 ביט שמותקנת על אותו מחשב עובדת יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה רלוונטי לדיון, אבל זה עדיף מאשר לפתוח דיון סתם.

בכל אופן, יש לי לפטופ שקיבלתי אותו עם windows , רציתי להחליף אותו ל-, וכשניסיתי להתקין את ה- קיבלתי הודעה על כך שהוא לא מזהה בכלל שיש הארדיסק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיות של דרייברים. אבל, זה מחשב די חדש, וגם כל הציוד ההיקפי גם כן די חדש. היתה לי בעיה בהתקנה של כמה תוכנות שהגירסה שלהן לא התאימה ל-64 ביט (אותן בעיות כמו בויסטה 64 ביט), אבל מצאתי גירסאות מתאימות או תוכנות חלופיות.

בעיקרון, הוא עובד בסדר גמור. די מהיר, אפשר להגיד שהרבה יותר מהיר מ- 32 ביט שמותקן על מחשב עם מעבד חלש בכ-30%.

בכל מקרה, אני לא ממש משתמש בו, מכיוון שהויסטה 64 ביט שמותקנת על אותו מחשב עובדת יותר מהר.

הכוונה שלך שה VISTA64 עובד יותר מהר מה XP64 על אותו המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה רלוונטי לדיון, אבל זה עדיף מאשר לפתוח דיון סתם.

בכל אופן, יש לי לפטופ שקיבלתי אותו עם windows , רציתי להחליף אותו ל-xp, וכשניסיתי להתקין את ה-xp קיבלתי הודעה על כך שהוא לא מזהה בכלל שיש הארדיסק...

זה בכלל לא קשור לדיון, אבל מה שאתה צריך לעשות זה ליצור דיסק התקנה חדש של עם של SATA באמצעות nLite.

תפתח דיון חדש לקבלת פרטים נוספים, או שתעשה חיפוש.

הכוונה שלך שה VISTA64 עובד יותר מהר מה XP64 על אותו המחשב?

כן (זאת התחושה, לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתור מישהו שהתקין SP1 מלא כבר לפני כמעט חודש, אני אומר שיש שיפור, הכל עובד חלק יותר.

טוב היום אני יכול לאשר את זה גם, יש באמת שיפור משמעותי! לפחות המחשב עכשיו מבחינת חומרה יותר רגוע, כמו כן גם העתקות קבצים השתפרו להפליא. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ברשותי שעבדה לי חלק בהתחלה אבל לאחר זמן מה הביצועים ירדו ובעיקר הדפדפן אקספלורר 7 נתקע כל הזמן ... אם אני יתקין את sp1 בעברית כי המערכת אצלי בעברית יחולו שינויים משמעותיים ? ואם אני מתקין את החבילה משהוא משתנה בקבצים על הדיסק קשיח או הכל נשאר כמו שהוא ?

תודה רבה לכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ברשותי שעבדה לי חלק בהתחלה אבל לאחר זמן מה הביצועים ירדו ובעיקר הדפדפן אקספלורר 7 נתקע כל הזמן ... אם אני יתקין את sp1 בעברית כי המערכת אצלי בעברית יחולו שינויים משמעותיים ? ואם אני מתקין את החבילה משהוא משתנה בקבצים על הדיסק קשיח או הכל נשאר כמו שהוא ?

תודה רבה לכם .

בוודאי להתקין.

אם אתה עובד עם המערכת הזו הSP1 לא ייפגע בביצועים בוודאות ואף ישפרם.מה זאת אומרת משהוא משתנה בקבצים על הדיסק הקשיח? הוא סה"כ מעדכן את הקבצים הרלוונטיים בווינדוס.[br]פורסם בתאריך: 18.04.2008 בשעה 16:53:22

אחרי שהתקנתי את ה SP1 בויסטה שלי העדכונים לא עובדים יותר, האינטרנט אקספלורר לא מעלה אתרים וכו'...

מה לעשות??

תבדוק עם החלונות שלך ACTIVATED.

לך ל קליק ימני על

my computer->properties

ותראה מה כתוב תחת

windows activation

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...